Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Call of Duty 5: World at War

2496 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2008 o 16:44, Troxi napisał:

Ja uważam że wkrótce stanie się z tej serii coś w stylu growej "Mody na Sukces", lub
przynajmniej "strzelankowego Final Fantasy" gdyż czytałem w Click''u! że ma zostać zapowiedziana
część szósta. Jak chodzi o 5 to sądzę że umieszczanie akcji z powrotem w czasie II wojny
nie ma sensu, no bo chyba ten temat został już wyczerpany. No nie...

no właśnie nie, bo jest wiele jeszcze tematów o II wś. Ja na ich miejscu b. bym się postarał z 5(niech dodadzą te cholerne pojazdy jak w cod uo)jeżeli będą wydawać ciągle nowe części to cod straci na wartości taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 16:57, Major W napisał:

Ja na ich miejscu b. bym się postarał
z 5(niech dodadzą te cholerne pojazdy jak w cod uo)jeżeli będą wydawać ciągle nowe części
to cod straci na wartości taka prawda


Przecież one były w Call of Duty 2 i Call of Duty 3 :) ( na ps2 czy xboxa360)

Chicłabym aby dali jakies mało znane fronty : ( choc pacyfik tez moze byc :)

kapmanie wrzesniowa
wojne zimową
wojne we francji w 1940
wojnie w Holandi w 1940
bitwe o Narwik w 1940

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

temat ll wojny moze i dla niektorych wyczerpany pod wzgledem najlepiej prezentowanych i efektownych starc jakie mozna przelozyc na ekran ... ALE biorac pod uwage najnowsze silniki na jakich naprzyklad CoD 4 jest zrobiony to wyobrazcie sobie przy tej grafie droga wojenke ...palce liza wiec moim skromnym zdaniem czy bedzie CoD 5 w dzisiejszych czasach czy drogej wojny to bedzie cos na co bedzie trzeba zainwestowac z przyjemnoscia...POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 19:06, adi54 napisał:

A co byście powiedzieli na Call of Duty 5: Vietnam????


Gry na podstawie Wietnamu wyszło strasznie dużo , ale pewnie Eikpa od Coda zrobiła by to najlepiej . Ale i tak nic nie przebije II wojny światowej . Jakoś II WŚ ma w sobie coś takiego . I zrobienie gry na jej podstawie jest łatwiejsze i różnorodne , a nie ciągłe bieganie z maczetą po dżunglach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 19:23, olki77 napisał:

> A co byście powiedzieli na Call of Duty 5: Vietnam????

Gry na podstawie Wietnamu wyszło strasznie dużo , ale pewnie Eikpa od Coda zrobiła by
to najlepiej . Ale i tak nic nie przebije II wojny światowej . Jakoś II WŚ ma w sobie
coś takiego . I zrobienie gry na jej podstawie jest łatwiejsze i różnorodne , a nie ciągłe
bieganie z maczetą po dżunglach :P


No właśnie IIWŚ. Ale dużo wątków już nie zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 19:33, DanekZiom napisał:

Ciekawy jestem czyCoD5 będzie miała dłuższą kampanie od CoD4?


Takie posty powinny być karane spamem, EEE to na jakie platformy potwierdzono że CoD 5 wyjdzie, i kiedy możemy poznać szczegóły ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2008 o 17:00, Ryan Kam napisał:

Przecież one były w Call of Duty 2 i Call of Duty 3 :) ( na ps2 czy xboxa360)

gdzie ci były w 2 (mówię o multi), tylko uo i 3, innych nie znam jakoś więc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 18:58, Major W napisał:


> Przecież one były w Call of Duty 2 i Call of Duty 3 :) ( na ps2 czy xboxa360)
gdzie ci były w 2 (mówię o multi), tylko uo i 3, innych nie znam jakoś więc??


wydaje mi sie że są bo cos w instrukcji o nich pisze ( cod2) jezeli ich nie ma to sorry , kierowałem sie instrukcją od gry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 09:25, PAPISHON napisał:

W CoD 2 nie ma pojazdów. Choć na PS2 na mutli chyba są, tak samo jak w CoD3.

na Ps2 to nie wiem nie grałem i nie widziałem ;p, ale na pewno niema na pc''tach pojazdów w 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 11:31, KŁEJK napisał:

Mam nadzieję że nie. Ja osobiście wolałbym powrót do I lub II WŚ lub jednego ze współczesnych
konfliktów.

Właśnie!I WŚ była by naprawdę dobra.wyobrażcie sobie jatke w bitwach nad Sommą albo pod Verdun!(ja też nie chciałbym żeby był osadzony w przyszłości)PS.Jest niemal pewne że będzie KOTOR 3!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy spojrzeć co się stało z serią Battlefield. Gry na motywach prawdziwych konfliktów (może za wyjątkiem Vietnamu) były co najmniej dobre a Battlefield 2142 to porażka. PS Battfield 2 też jest niezły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 11:41, KŁEJK napisał:

Wystarczy spojrzeć co się stało z serią Battlefield. Gry na motywach prawdziwych konfliktów
(może za wyjątkiem Vietnamu) były co najmniej dobre a Battlefield 2142 to porażka. PS
Battfield 2 też jest niezły...

Ja akurat nie gram w mmo.Ale o BF słyszałem.A 2142 to chyba naprawę była porażka bo z tego co pamiętam to dostało 7 w cda i ocenone na raczej mod niż pełno wartościową grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować