Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzarda raperski kontakt z fanami

72 postów w tym temacie

Zaitsev

Parę dni temu społeczność WarCrafta III otrzymała od Blizzarda smutną wiadomość dotyczącą opóźnienia wydania łatki do tej gry. Sfrustrowany gracz nagrał filmik krytykujący Zamieć. W odpowiedzi dostał... filmik z rapującym community manadżerem.

Przeczytaj cały tekst "Blizzarda raperski kontakt z fanami" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezłe, i to chodziło o "jakąś łatkę" (chociaż dobrze wiemy że łatki w RTS - ach zmieniają wiele).
Sama idea komunikacji jest niezła, wystarczy kamerka i już można powiedzieć więcej niż na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwie się mu- tyle czekania, a łatka przesunięta na następny rok...
Może stworzę jakiś klip w sprawie łatki polonizacyjnej do CoHa, co? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaszokowany. Czy to nie była aby przesada? Ja wiem, że ludzie lubią się nagrywać i robić śmieszne filmiki ze sobą, ale żeby robić to po to, aby kłócić się o nowego patcha? Przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe rozbawił mnie koleś, ale podejrzewam że niektórzy z was podobnie by mogli zareagować gdyby wasza najwspanialsza gra nie dostała patcha przed nowym rokiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetne :D . Podziwiam TowerPowerNurf''a za odwagę i pewność siebie. Ogólnie po takim czymś gracze powinni wysyłać "hip-hopowe" filmiki do twórców gier z prośbami o patch''e.
Kto wie, może wyślemy coś w podobnych klimatach do Massgate''a ( World in Conflict ) jeśli będzie się za bardzo obijał z patch''ami ;] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować