Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Black Mesa żyje i ma się dobrze

86 postów w tym temacie

Wszystko pięknie i ładnie, ale dlaczego do uruchomienia moda będzie wymagany CS: Source? Mam nadzieję, że tylko do MP, bo inaczej nie zdzierżę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno... to jeden z tych modow za ktore bylbym gotow wylozyc pieniadze na stol i zakupic go jako pelnoprawna gre. ba! Jestem pewny, ze jakby byla taka mozliwosc nie wahalbym sie ani chwili - zeby tylko pudelko bylo, bo z przez neta kupowac gierki nie mam jak :/...

Czekam z niecierpliwoscia na to, bo to bedzie miazga :-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 19:13, Kensfield napisał:

Po cholerę CS:S?


Bo zapewne wykorzystuje pliki w nim zawarte, a przecież bez zgody autora czy odpowiedniej płatnej licencji nie mogliby wcisnąć ich do swojego instalatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W taki sam sposób chciałbym zobaczyć kampanię Diablo 1 na silniku Diablo 2, żeby taki modzik wyszedł. Ehh, marzenia... ;)
A mod z tematu, nie powiem, całkiem, całkiem :)
No i jestem ciekaw, czy będzie to konwersja podstawki, czy też dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ba. Ja Śledze postęp od roku, i przyzwyczaiłem się do uploadowania informacji co parę miesięcy... ich forum żyje i niech wydadzą tego moda! Nawet jak będzie trzeba zapłacić to KUPIĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moge sie juz doczekac kiedy znów pochłonie mnie świat i fabuła half life 1, o wiele bardziej wciągakjąca i klimatyczna niz w HL2. HL1 jest w moim prywatnym rankingu top 10 w okolicy 1 miejsca:P hehe :D może to dlatego ze w czasie gdy grałem pierwszy raz w HL byłem jeszcze bardzo młody i chodziłem do podstawówki duzo sie od tego czasu zmieniło... ehhh. Kiedys sie grało na 15 calowym monitorze i na grafe sie uwagi tak nie zwracało, zresztą te czasy wrócą bo grafika zatrzyma sie w jednym miejscu i juz nie bedzie tak widocznych postepów w kwestii wizualnej natomiast(tak mi sie wydaje:P) priorytetem stanie sie "sztuczna inteligencja" i sprawy związane z fizyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło usłyszeć taką informację, chociaż pierwszy raz ją słyszę od momentu jej ukazania się... Poczekamy i zobaczymy co z tego wyniknie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre mody i gry, korzystają z modeli i plików, które są zawarte w Counter Strike Source.cfg

Właśnie po to jest potrzebny CS:S do uruchomienia BM:S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CS:S jest dorzucony do HL2 więc nie wiem skąd te narzekania, grający na oryginałach nie powinni narzekać. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować