Zaloguj się, aby obserwować  
Kambo

Czy dotknęło was znudzenie komputerem?

161 postów w tym temacie

Skoro uważasz, że my tutaj nie piszemy na temat to kto w takim razie będzie pisał ^_^ ? Taka rada: Pisz dłuższe posty i nie pisz nie na temat.

IMO Skończmy już ten "temat"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to ja mam cię po rączkach całować za każdym razem? "Nie było miłe"?
Temat - "Czy dotknęło was znudzenie komputerem?". I jeżeli moja wypowiedź nie jest na temat, to sorryyyyyy wielkie, czytanie ze zrozumieniem i między wierszami się kłania w twoim kierunku.
Dość już moich wypowiedzi - wszak to JA mam problem, wszak to JA się czepiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że przy kompie siedzę naprawdę długo, rzadko kiedy się nudzę. Mało tego, czasem przesiadując cały dzień, i tak nie starcza mi na wszystko czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie dotknęło znudzenie komputerem, ale grami.
Włączę raz na dzień sobie CS''a pogram godzinkę i tyle.
A włączę sobie Adobe Photoshop czy Premiere i nie da razy mnie odciągnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie się mnie?
Ale kto to zaczął?
Nie ja....
Po pierwsze nie miałam nic do pierwszego posta Prosiaqa, ponieważ ma on własne zdanie.
Zdenerwował mnie to, że po tym jak napisałam "Jaki temat takie posty" - nie złośliwie po prostu
Przecież to prawda w temacie o Grze gothic nie napiszesz o tym jak bezpiecznie włączyc komputer.
A Prosiaq na to "Jacy ludzie takie posty (...)"
Dalej nie wypowiadam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi się może komp znudził bo nie mogę w najnowsze hity grać bo mam za słabą kartę graficzną a na te hiciory cieknie mi ślnka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tak miałem często zanim przyszedł internet (teraz mam łącze radiowe i jest niewiele lepiej...) gdy nie było nowych gierek a te posiadane już dawno zaliczyłem to często przesiadywałem przy zestawie winamp+saper:D teraz również walczę z nudą bo czekam na Medievala 2 (reklamacja) a online gram tylko rano i wieczorem jak dobre łącze jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami mnie takie coś dotyka, jak siedzę już długo przed kompem, albo jak jestem niewyspany, ale na dłuższą metę to zawsze mija na szczęście. Zależy to również od tego w co gram, bo jak mam jakąś nowa grę to mnie ciągnie, a jak nie to wolę co innego porobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie komputer się w ogóle nudzi grać nie mam już ochoty nudzi mnie granie, gdy siedzę odczuwam senność. I w pewnym sensie siedzę z przymusu na gadu pogadam, posłucham muzy czy popiszę na gramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 15:03, Ell Brek napisał:

Mnie nigdy i sie z tego ciesze :D


Oj nie ciesz się bo kiedyś Ci to trafi :P Każdego to trafia prędzej czy później, mnie już mało chce się grać bo mam słabego kompa no ale i z przyczyn oczywistych mniej siedze, szkoła, trening :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pewnie ze mnie dotkneło ... bo przecież jakby mnie nie dotknelo to bym nie siedzial na forum ...

A tak na powaznie ? Gram mało i nigdy nie mam za duzo czasu na kompie ale jak autor gra pewnie po 12h to mu sie nie dziwie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam czasami dosyc komputerów zwłaszcza po długich sesjach pisania programików w C++ na laborki, po prostu nienawidzę tego. No i od jakiegoś czasu gry mnie powoli zaczynają męczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czasami dotyka mnie takowe znudzenie ale razcej dotyczy to gier. po prostu nie chce mi się grać. Wole odpalic neta i poklikać na forum albo coś ale żeby wogóle nie siedzieć przy kompie to nie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 15:09, 143872 napisał:

> Mnie nigdy i sie z tego ciesze :D

Oj nie ciesz się bo kiedyś Ci to trafi :P Każdego to trafia prędzej czy później, mnie już mało
chce się grać bo mam słabego kompa no ale i z przyczyn oczywistych mniej siedze, szkoła, trening
:P



Heh a ja dostałem nowego wypasionego i sie ciesze :D z tą szkołą masz racje jusz powoli nie mam na to czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 12:56, PsP GaMeRzOnE napisał:

Hmm, jak dla mnie komp to już przeżytek


Zabawna teoria... :))))) Ciekawe na jakiej podstawie piszesz takie bzdury ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować