Zaloguj się, aby obserwować  
lord_xan

gorky 17

102 postów w tym temacie

Dla mnie gra świetna, choć trochę za krótka. Bardzo fajny klimacik głównie dzięki muzyce. Aż żal pupsko ściska, że następne części nie mają podobnego klimatu (jakiś tam mają, ale to nie to...). Na tamte czasy była to gra b. fajna, ale teraz może razić (poza grafą ofcors) także straszliwa liniowość.

P.S. Jak jesteśmy już przy starych grach to czy wie ktoś jak odpalić grę "Incubation" na windzie XP Pro? Gra bodajże jest 4 częścią starej sagi Battle Isle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 16:09, Dark Templar napisał:

P.S. Jak jesteśmy już przy starych grach to czy wie ktoś jak odpalić grę "Incubation" na windzie
XP Pro? Gra bodajże jest 4 częścią starej sagi Battle Isle.


O ile się nie mylę, to Incubation jest trzecią częścią sagi Battle Isle. :) Czwartą jest Battle Isle 4: The Andosia War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 16:12, Sarafan_Knight napisał:

O ile się nie mylę, to Incubation jest trzecią częścią sagi Battle Isle. :) Czwartą jest Battle
Isle 4: The Andosia War.


Tytuł na płycie to "Incubation Battle Isle Faza Czwarta" i tym się zasugerowałem. Faktem jednak jest, że Andosia War ma także numerek 4 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobra gra! niedawno przeszedłem pierwszy raz. Fabyła wciaga, momentami zaskakuje zwrotami akcji. Grafika moze podobać sie do dzis. Muzyka jest znakomita, bardzo dobrze podkreśla klimat. Szkoda tylko że przeszli póxniej do kier TPP... jakby zrobili Gorky 17 2 (34? :P) na silniku Gorkiego 2 to byłoby coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 17:05, Pierog napisał:

bardzo dobra gra! niedawno przeszedłem pierwszy raz. Fabyła wciaga, momentami zaskakuje zwrotami
akcji. Grafika moze podobać sie do dzis. Muzyka jest znakomita, bardzo dobrze podkreśla klimat.
Szkoda tylko że przeszli póxniej do kier TPP... jakby zrobili Gorky 17 2 (34? :P) na silniku
Gorkiego 2 to byłoby coś..


Smutny jest fakt, że następne części nie mają nic wspólnego z Gorky 17 (poza Colem Sullivanem).

Apropos nie wiecie, czy został wydany jakiś soundtrack z gry? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 17:08, Sarafan_Knight napisał:

Apropos nie wiecie, czy został wydany jakiś soundtrack z gry? :)


Kiedyś gdzieś chyba widziałem jakiś soundtrack z Gorkyego, nie pamiętam z której już części. Był chyba w jakiejś gazecie, gdzie był też sam Gorky sprzedawany. Ale nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 17:10, PolishWerewolf napisał:

Kiedyś gdzieś chyba widziałem jakiś soundtrack z Gorkyego, nie pamiętam z której już części.
Był chyba w jakiejś gazecie, gdzie był też sam Gorky sprzedawany. Ale nie jestem pewien.


To pewnie nie z Gorky 17, bo ta część była zamieszczona w Komputer Świat Gry, a tam soundtracka nie było. Ech... Pamiętam dobrze. :) Grudzień 2000 i numer 01/2001... Cóż za piękne czasy to były... Ale "to se ne vrati pane Havranek". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 15:53, lord xan napisał:

Którego mutanta lubicie najbardziej? A którego bohatera?


Z bohaterów oczywiście Jarka Owicza - miał fajne teksty, poza tym Polak :) a w dodatku u mnie był mistrzem w posługiwaniu się miotaczem ognia (zwłaszcza jak pod koniec zdobył drugi to był niepokonany). Mutant to oczywiście Meduza - jego paraliż był niezastąpiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 15:53, lord xan napisał:

Którego mutanta lubicie najbardziej?


A jakiś inny był do dołączenia oprócz Meduzy?? Bo ja jakoś nie kojarzę...

Chyba że mówisz o wrogach, ale wtedy się staraj precyzować pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gralem w najnowsza czesc. I powiem ze to kiepska namiastka SC. Ale fajnie sie gralo nawet, ze all przeciwnikow jest do bani, a w grze roiji sie od bugow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 09:47, lord xan napisał:

Meduza - najlepszy tylko szkoda, że zwariował i sę zmutował do końca. Ech... co za szkoda !


Niekoniecznie - za drugim przejściem ominąłem miejsce na dachu w którym Meduza wariował i dzięki temu został ze mną do końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 10:55, lord xan napisał:

Co myślicie o Slavskim (wysadziL siE w powietrze, ale z niego ...) z Gorky 17.Hmm...


Tu też cię zaskoczę - dało się go zwerbować do drużyny. Trzeba tylko było użyć na drzwiach granatu łzawiącego i otwierał on drzwi i przyłączał się. Nie był jednak jakoś specjalnie mocny i nie miał przy sobie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 17:08, Sarafan_Knight napisał:

> bardzo dobra gra! niedawno przeszedłem pierwszy raz. Fabyła wciaga, momentami zaskakuje
zwrotami
> akcji. Grafika moze podobać sie do dzis. Muzyka jest znakomita, bardzo dobrze podkreśla
klimat.
> Szkoda tylko że przeszli póxniej do kier TPP... jakby zrobili Gorky 17 2 (34? :P) na silniku

> Gorkiego 2 to byłoby coś..

Smutny jest fakt, że następne części nie mają nic wspólnego z Gorky 17 (poza Colem Sullivanem).

Apropos nie wiecie, czy został wydany jakiś soundtrack z gry? :)


Nie słyszałem o niczym takim. Trzeba chyabv uzyc programów do wyciagania muzy z gier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 11:06, Raylin napisał:

> Co myślicie o Slavskim (wysadziL siE w powietrze, ale z niego ...) z Gorky 17.Hmm...

Tu też cię zaskoczę - dało się go zwerbować do drużyny. Trzeba tylko było użyć na drzwiach
granatu łzawiącego i otwierał on drzwi i przyłączał się. Nie był jednak jakoś specjalnie mocny
i nie miał przy sobie nic.



ale miał wysoko rozwinięte umeijetnosci strzelecki i broni ręcznej. Przydawał sie, ponieważ w tamtym momencie i tak juz miałem parę gnatów za dużo, które mu przydzieliłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować