Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramiś: Krótki film o przekazywaniu prezentu...

117 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2006 o 17:36, HumanGhost napisał:

Hmm, ale jak to w takim tempie będzie się ściągać to chyba poczekam do rana, kiedy bdzie tu
mniej ludzi.


Hehehehe... A ja miałem transferek około 92.5 KB/s. :D Hehehehe... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam poniżej 10KB/s :-/ Ale to norma z tego serwera. Tylko raz sie zdarzyło że ściągnąłem stąd coś szybciej. Ale to wtedy prędkość skoczyła do 120KB/s. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 17:19, Sarafan_Knight napisał:

A to ile Wy tam tego filmu nakręciliście, bo coś czuję, że do konsumpcji publicznej dostało
się niewiele z tego. :)

Wiesz... Pewnie PiS i Rydzyk coś wycięli. W końcu teraz w mediach jest cenzura ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie BOMBA a i co jakiś czas mogłyby pojawiać sie takie filmiki z CDP tour :P bo fajnie sie ogląda i można "zwiedzić" siedzibe CDP :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 17:56, DonZ napisał:

Dla mnie BOMBA a i co jakiś czas mogłyby pojawiać sie takie filmiki z CDP tour :P bo fajnie
sie ogląda i można "zwiedzić" siedzibe CDP :D :D :D


Był już jeden jakiś miesiąc temu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam ściągać poprzez jakiś program wspomagający. Ja np. ściągam poprzez FlashGeta. Tym sposobem idzie mi ponad 4 razy szybciej. Normalnie poprzez Zapisz element docelowy średnio idzie 20 KB/s, a poprzez ww. znacznie szybciej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dobra, Keroth dzięki za rade już się ściągneło 12 mega, niestety mój niesamowity net nie szokuj prędkością i tylko 7 leci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować