Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PepsiCo przeciw otyłości

38 postów w tym temacie

A firma Pepsi nie jest właścicielem jakichś wód mineralnych? Bo z tego co wiem, to przecież w Polskich szkołach chyba CocaColaCopmany zmieniła automaty na na takie z Kroplą Beskidu (Bez Kitu), której to chyba są właścicielem. W takim razie nie ma co płakać, tylko dodać jedną pozycję w automacie i po kłopocie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 16:41, gnysek napisał:

A firma Pepsi nie jest właścicielem jakichś wód mineralnych? Bo z tego co wiem, to przecież
w Polskich szkołach chyba CocaColaCopmany zmieniła automaty na na takie z Kroplą Beskidu (Bez
Kitu), której to chyba są właścicielem.

Ja tam pierwsze słyszę by w Polskich szkołach były automaty z coca-colą... jeśli takowe faktycznie istnieją, to należą do rzadkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta inicjatywa wydaje mi się o wiele ciekawsza od tej, o której gram.pl poinformowało nas kilka tygodni temu (chodzi mi o tą z dzieciakiem na kanapie i odwróconym ikspudłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jem duzo tłustych rzeczy, po szkole wpadam czasami na coś z fast-foodu, jem żarcie z puszek, pije rózniaste świństwa. Ale do obiadu wezme sobie sałtki, a po obżarstwie duzo się ruszam (czyt.ćwiczę :p). I jestem chudym chłopakiem bez jakiś problemów zdrowotnych xD

A co do firmy pepsi troszkę to mnie zdziwiło, ale idac firma chce dbać o swoich klientów, ale cała ta informacją jakoś mi się nie klei xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 16:47, Darkstar181 napisał:

Ja tam pierwsze słyszę by w Polskich szkołach były automaty z coca-colą... jeśli takowe faktycznie
istnieją, to należą do rzadkości.


Za moich czasów w liceum była to normalka:)
A i cebulaki jeszcze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rotfl, przypomniało mi się w tym kontekście:

Conan O''Brian: "Producent Oreo Cookies postanowił działać przeciwko otyłości. Na każdym pudełku napisze: >Grubasku, nie zjedz wszystkich naraz<" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 16:47, Darkstar181 napisał:

> A firma Pepsi nie jest właścicielem jakichś wód mineralnych? Bo z tego co wiem, to przecież

> w Polskich szkołach chyba CocaColaCopmany zmieniła automaty na na takie z Kroplą Beskidu
(Bez
> Kitu), której to chyba są właścicielem.
Ja tam pierwsze słyszę by w Polskich szkołach były automaty z coca-colą... jeśli takowe faktycznie
istnieją, to należą do rzadkości.


Przecież napisałem, że je wymieniono na wodę mineralną. Ale tak z 3 lata temu były, pamiętam nawet taki z którego się kasa sypała jak coś kupiłeś i wciskałeś zwrot monet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cool, dzieciak będzie siedzieć przed komputerem i jedną ręką pocinać w gierkę traktującą o zdrowym odżywianiu, drugą natomiast zatopi w misce pełnej chipsów, które potem popije pepsi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 18:20, Mr. Cin napisał:

lol, to tak jakby Malboro wypowiedziało walkę z tytoniem ;]


chyba, że walkę z Nicorette i Niquitinem :P

Btw. Oni są grubi od picia? Może nie sikają albo coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować