Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft w ramach przeprosin da prezent

50 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2008 o 09:46, Spector 109948 napisał:

Właśnie, powinni przeprosić za ten cały "łindołs", bycie monopolistą i za stworzenie nowego
kataklizmu jakim jest Czerwony Krąg Śmierci:)

I jeszcze za El Niño, za to że muzyka rockowa jest teraz do bani i za to, że niebo jest mniej błękitne niż kiedyś.
Plz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 09:38, Mafoski napisał:

Niech mnie przeproszą za 10 lat z windowsami..


Uzywasz Windowsa? Jak tak to zamknij paszcze. Masz wybor ...nie chcesz nie uzywasz i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 09:50, crypto.crk napisał:

> Niech mnie przeproszą za 10 lat z windowsami..

Uzywasz Windowsa? Jak tak to zamknij paszcze. Masz wybor ...nie chcesz nie uzywasz i tyle.

To jest forum o grach, gry są robione windows only -> ergo nie ma wyboru.
A szczerze mówiąc to w windowsie w tej chwili drażni mnie tylko cena. Przy takiej ilości ile oni tego sprzedają cena powinna być niższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 09:54, SwenG napisał:

> > Niech mnie przeproszą za 10 lat z windowsami..
>
> Uzywasz Windowsa? Jak tak to zamknij paszcze. Masz wybor ...nie chcesz nie uzywasz i tyle.

To jest forum o grach, gry są robione windows only -> ergo nie ma wyboru.
A szczerze mówiąc to w windowsie w tej chwili drażni mnie tylko cena. Przy takiej ilości ile
oni tego sprzedają cena powinna być niższa.



Niech sobie postawi jakąś Mandrivę dokupi Cedegę albo Crossover office i może gry z windowsa otwierać na linuxie...
A jak nie chce kupować już absolutnie nic to niech sobie ściągnie Wine i spędzi tydzień na konfiguracji...
Chętnie zobacze jak ze skulonym ogonem kuśtyka do windowsa jak po tym tygodniu okaże się że np. Steam dalej nie działa...

JEST alternatywa i MOŻNA. Tylko to jest jak wybór między papierem toaletowym velvet a papierem ściernym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za coś takiego dają jakąś tam gierkę z XBL Arcade i myślą że wszyscy im teraz wybaczą i będą skakać z radości?
M$ całujcie mnie w du**!!!
Zmieniłem już obóz na Sony i jestem bardzo zadowolony, M$ nie zarobi na mnie więcej ani jednej złamanej złotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 09:54, SwenG napisał:

> > Niech mnie przeproszą za 10 lat z windowsami..
>
> Uzywasz Windowsa? Jak tak to zamknij paszcze. Masz wybor ...nie chcesz nie uzywasz i tyle.

To jest forum o grach, gry są robione windows only -> ergo nie ma wyboru.
A szczerze mówiąc to w windowsie w tej chwili drażni mnie tylko cena. Przy takiej ilości ile
oni tego sprzedają cena powinna być niższa.


Ja czegos nie czaję. Jesteście w stanie wydawać 100-200 pln (zależy od platformy i tytułu) na grę, w którą na ogół pogracie jakieś no góra 200 godzin, a żal wam tych 300 (albo i mniej) za nowy oryginalny system, którego bedziecie używać codziennie po kilka godzin przez kilka lat? No sorry, gdzie tu jakaś logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 10:29, Khornel napisał:

No sorry, gdzie tu jakaś logika?

Logika zamyka się w dwóch zdaniach: "okradam Wielką Korporację, jestem taki fajny" oraz "najeżdżam na MS, jestem przeciw komercji!!!!11one".
A to naprawdę kretynizm, biorąc pod uwagę że system w wersji OEM można dostać już za 250 złotych, a Office 2007 H&S za niewiele mniej. Czasy drożyzny minęły.

Benitocośtam>> OMG FANBOI ALART!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 10:37, Krejt napisał:

> No sorry, gdzie tu jakaś logika?
Logika zamyka się w dwóch zdaniach: "okradam Wielką Korporację, jestem taki fajny" oraz "najeżdżam
na MS, jestem przeciw komercji!!!!".


Swiete slowa. Trolling i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem praktycznie żadnych problemów, tylko 2 razy mnie z sesji cod3 wywaliło ale zaraz wróciłem, a z gry chętnie skorzystam :). Jak popsuła mi się konsola to dostałem miesiąc golda, a do tej pory nie używałem i tym samym już drugi miesiąc pykam i kupie abo na rok :). Ilu z was używa XboxLive a ilu krzyczy jak to ms mógł? Ludzie chillout jakby nie MS to by naprawdę bida była, bo jaki OS? Leopard i praca na macach albo Linux. Oczywiście gdyby się Bill nie zajął informatyką to mogłoby to inaczej pójść, ale gdyby dzisiaj usunąć windowsa z kompów i rynku to nagle takie firmy jak Nvidia AMD i Intel mają poważny problem bo rynek konsumencki szczególnie dla GPU przestaje istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 10:29, Khornel napisał:

Ja czegos nie czaję. Jesteście w stanie wydawać 100-200 pln (zależy od platformy i tytułu)
na grę, w którą na ogół pogracie jakieś no góra 200 godzin, a żal wam tych 300 (albo i mniej)
za nowy oryginalny system, którego bedziecie używać codziennie po kilka godzin przez kilka
lat? No sorry, gdzie tu jakaś logika?

No właśnie, gdzie tu logika. Przy dzisiejszym rozwoju sprzętu to nie jest kilka lat. No chyba że pomnożysz te 300 zł razy cztery to wtedy się zgodzę. A w takim wypadku jak podałeś, to ja na system wydałem już 900 zł w ciągu dwóch lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 10:15, Little Maggot napisał:

Niech sobie postawi jakąś Mandrivę dokupi Cedegę albo Crossover office i może gry z windowsa
otwierać na linuxie...

Pokaż mi HL2 otwarte na linuksie, albo Bioshock, albo CoD4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 10:40, crypto.crk napisał:

> > No sorry, gdzie tu jakaś logika?
> Logika zamyka się w dwóch zdaniach: "okradam Wielką Korporację, jestem taki fajny" oraz
"najeżdżam
> na MS, jestem przeciw komercji!!!!".

Swiete slowa. Trolling i tyle

Trolling to jest właśnie to, co ty w tej chwili uprawiasz, nie masz nic do powiedzenia to daj sobie spokój z pisaniem. Zauważcie, że odpisujecie na mój post w którym ani słowa nie napisałem, że używam nielegalnego systemu i narzekam tylko na cenę. Przy licencji przypisanej do płyty głównej to naprawdę jest drogo. Jakby cena za zwykłego boxa była powiedzmy 2x większa a nie 5x od OEMa to bym tak nie marudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SwenG, sorry, ale ile osób zmienia MB częściej niż raz na dwa lata? Podziel sobie 300 przez 24 miesiące i wyjdzie Ci, że za używanie windowsa płacisz 12,5 pln miesięcznie. Normalnie zabójcza kwota. Tym bardziej, że jak zmieniasz tą płytę, to co z nią robisz? Na śmietnik? Na ogół zostaje jako zapasowy komp, albo się ją sprzedaje, więc możesz od razu promocyjnie z systemem sprzedać.
Aha cena boxa jest 3 razy większa, nie 5 od OEM-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 11:42, SwenG napisał:

[...] Przy licencji przypisanej do płyty
głównej to naprawdę jest drogo. Jakby cena za zwykłego boxa była powiedzmy 2x większa a nie
5x od OEMa to bym tak nie marudził.

tyle, że od bodaj jakiś dwóch lat twój argument jest już nieaktualny, bo zmieniona licencja pozwala używać oem''a bez ograniczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować