Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plany wydawnicze Nvidii na najbliższe miesiące

36 postów w tym temacie

zorza

Lista kart przeznaczonych do wypuszczenia na rynek w pierwszej połowie 2008 roku pozwoli niektórym zrozumieć zmiany w nazewnictwie nowych produktów Nvidii. Dla innych okaże się jedynie wielkim zdziwieniem, bo okazuje się, iż Nvidia nie planuje w tym czasie wydania żadnego next-genowego produktu.

Przeczytaj cały tekst "Plany wydawnicze Nvidii na najbliższe miesiące" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.... Nawet interesuje się tym 9800GT, może i go kupię zamiast 8800GT. Jednak lepiej poznać jakieś szczegóły, aby nie był jakimś niewypałem..... ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo z innych źródeł w necie to te karty będą zgodne z DirectX 10.1. Może to za wiele nie zmienia ale też nie jest tak jak napisał autor artykułu, że "niczym nie różnią się od starszych modeli".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi sięwydaje, że ten Geforce 9600GT będzie niewypałem tak jak GHeforce 8600GTS skoro ma być gorszy od Geforce 8800GS który kopsztuje tyle samo, ale mam nadzieje, że się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

deuser nie bój nic, jeszcze serię 5 można dostać, nie mówiąc o 6 i 7. Jak dla mnie to nvidia dezorientuje klientów i zapłaci za to, bo za dużo tych kart w podobnych cenach i rosną koszta produkcji tego wszystkiego, bo i zbyt na każdy model nie będzie zachwycający. 3850/3870 będzie lepszym wyborem bo ATI z pewnością może zaoferować jeszcze niższą cenę tym samym utrzymując pozycje lidera w tych rewirach cenowych :). A co do 9800GTX i GX2 to będzie strzał w płot, w Crysisa już każdy pograł innych tak wymagających gier na horyzoncie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przypominam sobie jak wiele osób odradzało 8800GT, "bo w pierwszej połowie 2008 wyjdzie nowa generacja" :P
no to niewidzę powodów, dlaczego mam jej nie kupić
można się wstrzymać, aby staniały ceny i zaoszczędzić troszkę kasy ... ale to niepotrzebne - bo zawsze jest spadek cen i można tak czekać dwa lata, do momentu kiedy wogóle niebędą opłacalne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jeśli ATI nie podniesie się z kolan, to w najblizszym czasie nie ma się co spodziewać nowości ze strony Nvidii, bo i po co? Są najlepsi.... taki jest niestety urok braku sensownej konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można się spodziewać podobnego artykułu dotyczącego procków? Słyszałem, że miały jakieś wyjść w styczniu ale straciłem już w tym rachubę :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh nie ma co czekać bo czekając, a jeszcze nie kupię bo wyjdzie ta karta i się zobaczy, potem kolejna itp.:) W ten sposób nic cię nie kupi! Ale jedno jest pewne to to kolejny rok w którym producenci kart nie dadzą nam odetchnąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no niestety nvidia przejeła <pałkę?> pierwszeństwa i teraz ona jest lepsza od ATI al za to ATI ma bardzo tanie karty graficzne ja z niecierpliwością czekam na obniżkę 8800 GTX nie kupiłbym ale kto wie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie zapowiada się 9600GT, w tym roku pewnie jeszcze nie zmienię swojej 8600GT, ale w późniejszym czasie z pewnością. Dobrze, że mam dobrą płytę główną z PCI-E :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będąc szczerym ,to trochę się pospieszyli z nowymi kartami.Tylko jedna gra będzie potrafiła ,wykorzystać moc tych nowych kart. Ja już Crysis''a ukończyłem (C2D 2,40ghz , 2giga ram i 2x8800gts 320 w sli) na detalach High/Medium (1204x768 bez aa) i grafika ,i tak była super ;p. Mnie osobiście nie uśmiecha się ,wydawać pewnie z 3000 złotych na kartę, by móc pobawić się jedną grą. Crysis mnie aż tak nie wciągnał pod względem fabuły i na razie, nie mam ochoty do niego wracać.Tylko po to, by zobaczyć ultra wypasioną grafę za taką cenę ,trzeba być maniakiem ;p

A jak już czekać na nową serię ,to lepiej poczekać do wyjscią 9800 GT.Żeby potem się nie okazało ,że karta równa prawie GTX ,ale 2x tańsza.Imo Nvidia ,może sobie wykopać tymi kartami dość spory dołek i sama do niego wpaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 15:33, Azreix napisał:

A ATI siedzi w rogu i płacze... Bez dwóch zdań, teraz lepiej wybierać z kart nVidi.

bez przesady, kupujac w tej chwili bez zastanowienia wzialbym Radeona 3850 (najlepiej wersje z 512 ram), a karty ktore szumnie nazywaja sie GF 98xx to zaden przelom, ot chwyt marketingowy zeby gracze wymieniali swoje juz stare (bo pol, gora roczne) karty z serii 88xx i placili jeszcze raz za to samo. NVidia ma bardzo sprytna polityke produktowa to trzeba im przyznac, duzo ludzi lapie sie na ich chwyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ATI poprostu zamiast GPU do swoch kart graficznych powna pakowac Phenomy :). Wole Nvide ale teraz mama nadzieje ze ATI ich wyprzedzi bo niezybt fascynyjaca styucaje ma AMD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować