Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft sprzedał blisko 18 milionów egzemplarzy Xboksa 360

82 postów w tym temacie

pepsi

Z najnowszego raportu Microsoftu wynika, że Xbox 360 rozszedł się w liczbie 17,7 miliona sztuk na całym świecie. Głównymi software'owymi motorami napędowymi dla konsoli giganta z Redmond były Halo 3 i Mass Effect.

Przeczytaj cały tekst "Microsoft sprzedał blisko 18 milionów egzemplarzy Xboksa 360" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... to się nazywa "potęga system-sellerów" :).

Dlaczego Sony nie pójdzie po rozum do głowy i nie wyda np. God of War 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 12:10, prabab napisał:

No cóż... to się nazywa "potęga system-sellerów" :).

Dlaczego Sony nie pójdzie po rozum do głowy i nie wyda np. God of War 3?

wyda trwają nad tą grą prace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pepsi różnica sprzedaży pomiędzy Wii, a X360 nie jest aż taka wielka. To, że brakuje konsolek N nie oznacza, że inne konsole sprzedają się gorzej. Wielkie N dało duże D z produkcją i tyle. Obstawiam, że skupili się raczej na DSie, który sprzedał się już w liczbie około 65 mln i idzie dalej jak głupie. vgchartz.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pepsi, jak dla mnie Halo 3 i Mass Effect nie sa jedynymi system sellerami tego systemu.na pewno duzo osob kupilo (znacznie wczesniej) te konsole dla Gears of War. ba! sam bym ja kupil dla tej gry (i to mimo, ze mam ja juz na PC):), gdybym tylko mial kasiorke. tryb co-op wy-mia-ta:D. a do tego jeszcze jest wiele gier, ktore niekoniecznie sa exclusivami xa, ale konsol w ogole, jak np. virtua fighter 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Test Drive - w Polsce koło 10 000. Na świecie niestety nie wiem.

Xbox jest rozkręcony, a gdy startował praktycznie nie miał konkurencji. PS3 te konkurencję w swym rozruchu ma, stąd pewnie wciąż aż takie różnice w liczbach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tych exclusivów dodałbym jeszcze Gears of War i Bioshocka. Dwie świetne gry które na pewno pomogły przy sprzedaży X360. A w przypadku PS3 to raczej nie ma się czym chwalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 12:38, Beliar-13 napisał:

Do tych exclusivów dodałbym jeszcze Gears of War i Bioshocka. Dwie świetne gry które na pewno
pomogły przy sprzedaży X360. A w przypadku PS3 to raczej nie ma się czym chwalić...


Bioshock to nie exclusive na x360...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gyrosy już też nie. :P Ale czemu Ps3 nie ma się czym chwaliś? Też ma wiele fajnych gierek. Np. Uncharted, Warhawk ( split screen z kolegą i to na serverze z innymi typami rox - jedna konsola, jedna gra, grają 2 osoby po necie :D) Ja osobiście mam X360 i jestem bardzo zadowolony, gram właśnie w Mass Effect''a i muszę przyznać, że naprawdę jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto jeszcze wspomnieć, że 1/3 konsol, które opuściła fabrykę z Redmont była uszkodzona, co owocowało potem awarią konsoli i długim wyczekiwaniem na jej naprawę. Może niech najpierw pochwalą się, żę X0 jest nieawaryjne, a dopiero potem ilością sprzedanych konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 12:40, Tal441 napisał:

Bioshock to nie exclusive na x360...


Wiem że to nie exclusiv, ale mi chodziło o to że X360 to jedyna platforma wśród konsol na której wyszedł Bioshock.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, co będzie dalej robiło Sony, żeby sprzedać więcej PS3. Niby lista gier na tę platformę zapowiedzianych na ten rok zawiera kilka ciekawych tytułów, jednak może być z nimi tak, jak z Lair...
A co do Mass Effect, chciałbym zobaczyć tą grę na PC :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2008 o 12:55, flavee napisał:

A co do Mass Effect, chciałbym zobaczyć tą grę na PC :P

nie zdziwilbym sie jakbys zobaczyl a jutro ogloszono by oficjalne rpace nad konwersja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, im wiecej się sprzeda tym wiecej nowych rzeczy xbox wyprodukuje wdg. mnie bo bedą wiedzieli ze ktoś je kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować