Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft sprzedał blisko 18 milionów egzemplarzy Xboksa 360

82 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2008 o 12:57, arekskate napisał:

No i brawo, ale dla porównania wie ktoś, ile sprzedało się konsol Sony?

Jesli chodzi o PS3 to blisko 9 mln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 12:54, Michał Raven napisał:

Warto jeszcze wspomnieć, że 1/3 konsol, które opuściła fabrykę z Redmont była uszkodzona, co
owocowało potem awarią konsoli i długim wyczekiwaniem na jej naprawę. Może niech najpierw pochwalą
się, żę X0 jest nieawaryjne, a dopiero potem ilością sprzedanych konsol.


Już dawno nie widziałem argumentu o 1/3 zepsutych konsol ^^.
To ja odpowiem taką samą niepotwierdzoną informacją (zapewne również bzdurą) - niech Sony naprawi 40% psujących się PS3 40GB ;p.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 13:00, jackass napisał:

> No i brawo, ale dla porównania wie ktoś, ile sprzedało się konsol Sony?
Jesli chodzi o PS3 to blisko 9 mln


Mhm ... czyli MS 1,90 raza więcej :) Zobaczymy, jak będzie w nowym roku 2008. Czekamy na GoW 2 i jakiegoś fanego jRPG =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stawiam ze jakies 4 miliony z tego to awarie RRoD ,ktore i tak codziennie przybywaja do reklamacji.Biorac jeszcze pod uwage to ze Bill doklada do kazdej konsoli ,stracil miliardy na przedluzeniu gwarancji i wymianie konsol to nie jestem pewien czy ta liczba go satysfakcjonuje i czy wogole cos zarobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się ciesze że nie uczestniczyłem w tym "sukcesie" MS. Mógłbym co prawda pocinać teraz Assassin''s Creeda ale w Wiedźmina bym nie pograł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 12:21, Half-Devil napisał:

pepsi różnica sprzedaży pomiędzy Wii, a X360 nie jest aż taka wielka. To, że brakuje konsolek
N nie oznacza, że inne konsole sprzedają się gorzej. Wielkie N dało duże D z produkcją i tyle.
Obstawiam, że skupili się raczej na DSie, który sprzedał się już w liczbie około 65 mln i idzie
dalej jak głupie. vgchartz.com


Wii zaczyna być powoli excluivem wśród konsol. Natomiast jeśli Xbox360 i PS3 staną się kiedyś takim samym pożądanym gadżetem na świecie jak Wii, to czeka M$ i $ony podobny problem z produkcją co wielkie N. Ale myślę, że to im nie grozi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Stawiam ze jakies 4 miliony z tego to awarie RRoD ,ktore i tak codziennie przybywaja do reklamacji.Biorac jeszcze pod uwage to ze Bill doklada do kazdej konsoli ,stracil miliardy na przedluzeniu gwarancji i wymianie konsol to nie jestem pewien czy ta liczba go satysfakcjonuje i czy wogole cos zarobil."

Jackass, nie szerz herezji !!! Microsoft od jakiegoś czasu już zarabia na konsolach. Na chwilę obecną to Sony pozostaje firmą, która traci na konsolach. I stan ten potrwa jeszcze długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A biedne PS3 ciągle z tyłu. :P Microsoft znane jest z tego, że lubi przechwalać się osiągnięciami swojej konsoli, więc taki news nikogo nie powinien zaskakiwać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedał, ale do sklepów, nie do klientów, a tego nie zaznaczyliście. Jeśliby tymi kategoriami mówić, to PS3 jest ponad 11 mln na świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie gry to ten cały xbox 360 się wogóle nie sprzedawał bo taki PS3 to i gry na niego zarabiają a tak to gry też się sprzedają a w xboxie tylko gry idą na kasę ja jak bym miał wybrac konsole next-genową to bym chętnie kupił "IXA" bo jest dużo gier ale za to w PS3 można za darmo bez żadnego golda [znaczy się xboxa live gold] gra przez neta ale fajnie że tak dobrze się sprzedają te next-geny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 14:11, WIELKus napisał:

gdyby nie gry to ten cały xbox 360 się wogóle nie sprzedawał bo taki PS3 to i gry na niego
zarabiają a tak to gry też się sprzedają a w xboxie tylko gry idą na kasę ja jak bym miał wybrac
konsole next-genową to bym chętnie kupił "IXA" bo jest dużo gier ale za to w PS3 można za darmo
bez żadnego golda [znaczy się xboxa live gold] gra przez neta ale fajnie że tak dobrze się
sprzedają te next-geny



No,jakby nie było gier, które są notabene główną siłą napędzającą sprzeaż konsol, to Xbox miałby mniejszy popyt. No ale sam sobie przeczysz. Gier na Iksa jest dużo, to się sprzedaje, ale na PS3 jest mało... Nie ja tam wogle twojego posta nie czaje. Popracuj troszkę nad stawianiem znaków interpunkcyjnych, bo po prostu się nie da czytać. Jak ktoś wie o co mu chodzi, to niech się odezwie to wtedy skomentuje jego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i prawidłowo, najlepsza oferta, największa sprzedaż :). Tylko czekać na kwiecień i GTA4, poźniej kontynuację GOW czy co mnie najbardziej interesuje nowe STAR WARS-y, jeszcze w obwodzie jest remake gry z moich czasów przedszkolnych czyli GOLDEN AXE - to było coś :D. PS3 nie byłoby takie złe gdyby miało jakiekolwiek gry godne uwagi, na ten moment takowych nie ma przynajmniej dla mnie, bo którą grę można przeciwstawić Halo3 czy Forzie 2, Mass Effect? Te gatunki najbardziej mnie interesują i ps3 nie ma żadnego exclusive''a ich poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

scyzor - chociażby Motor Storm... czemu posiadacze lub sympatycy PS3 i X360 ciągle muszą się sprzeczać? Niech nastanie wszechobecna harmonia!! ;) Ja osobiście jestem posiadaczem PSX, PS2 i PS3 ale mam wielki szacunek do MS i jego iXa. Mam zamiar kiedyś się skusić na konsole od MS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że nigdy nie miałem okazji zagrać w Halo 2, a Halo nie zrobiło na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia to podszedłem do Halo 3 z dystansem... Dobra nie wiem czemu ta gra ma jakikolwiek wpływ na sprzedaż tej konsoli!
Z Mass Effect było inaczej... Ta gra zasługuje na miano system-seller''a! To jest najlepsza RPG wszech czasów - każdy element tej gry jest świetny. Najbardziej mi się jednak podobają rozmowy, czyli najistotniejszy element w RPG. To trzeba po prostu zobaczyć - nie trzeba grać można ściągnąć jakiś filmik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować