Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA (wreszcie) na szczycie

64 postów w tym temacie

Zauważ, że chodzi nie tylko o sprzedaż na PC, ale również na konsolach nowej generacji, gdzie gra jest świetna i chyba nawet lepsza od PES-a. No ale na PC wiadomo, seria stoi w miejscu i wrzuca powoli wsteczny w stosunku do innych produkcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 13:53, Łeber napisał:

Rozumiem, a co do PS3 do serdecznie polecam. Sam mam i jestem zachwycony, w przeciwieństwie
do wersji na PC.


Bo FIFA 08 na PS3 i X360 to jedna gra, a na PC i PS2 to druga. Miałem okazję grać zarówno na PC jak i X360. Różnica jest ogromna, oczywiście na korzyść next-genów. Długo wahałem się czy na swojego XKlocka kupić FIFĘ czy PESa. Zagrałem w obie i wybrałem piłkę od EA, czego ani trochę nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FIFA jak co roku zapowiadana jest wielkimi rewolucjami... Jak na razie w FIFĘ 08 gra mi się przyjemnie (NIE grałem w 07). Ale gdy zobaczyłem 07 u kolegi to powiedziałem, że znowu EA pokazuje kolejny raz gdzie ma graczy :D Jest jedna nowość - nowy tryb (Zostań Gwiazdą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fifa?!OMG...nic gorszego moim zdaniem :P.Nie dość ,że to coś nie pójdzie na moim kompie to jeszcze moim zdaniem jest syf jakich mało :P.Szczerze powiem ,że miałem duże oczekiwania wobec PES 2008...ale też się mocno zawiodłem :P.W takiej sytuacji będę dalej katował PES''a 06 xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, Fifa 08 już od dłuższego czasu "czaiła się" na pierwsze miejsce, aż w końcu na nie wskoczyła :) Drugie miejsce Call of Duty 4 jest jak najbardziej zasłużone, bo jest to wybitna gra. Simpsonowie na pewno w Polsce nie sprzedadzą się tak jak na zachodzie, gdyż nie są u nas tak popularni. Zasłużone miejsce dla Asasyna, reszta listy OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wy nadal nie rozumiecie? FIFA nie tylko na PC jest, większość Brytoli kupowała ją na konsole to dlatego ćumoki jest na pierwszym miejscu.... Żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby wersja PC była na takim poziomie co konsolowa, chętnie bym kupił, ale tak to brałem PES-a 2008, przynajmniej wygląda normalnie na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

napster6 "NIEZŁA" to ona tylko na X360 i PS3 jest... na PC to totalna kaszana(prawie jak pierwszy terrorist takdawn:)) Mimo wszystko, i tak wolę PES-a O-o :) (chociaż wychowywałem się na Fifię, wtedy to bła grywalność - np fifa97 piłka nożna halowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko nie rozumiem dlaczego EA nie traktuje PC-ta jak next-gena. Gdyby na kompach pojawiła się wersja FIFY z X360 i PS3 to byłaby zupełnie inna gra i mogłaby prowadzić równą walkę z PES-em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fifa i PES to jak dla mnie już nic nowego. Wszystkim PES i Fifa sie przejadła, więc po co kolejne części? Tego nie wiem, ale czasami jak czytam o fifie i pesie, zdaje mi sie jakby te gry były robione na siłe. Tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 13:33, Łeber napisał:

A to ciekawe co piszą tutaj fani PES''a i nie tylko. Od kiedy książkę ocenia się po okładce?
Śmiecie mówić, że FIFA to śmieć tylko dlatego, że gracie na piratach /.../


Genialnyś Sherlocku, w jednej chwili rozgryzłeś wszystkich fanów PESa...
Nie wiem jak to skomentować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować