Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

>Ale do czego był mi potrzebny dysk numer

Dnia 13.05.2009 o 17:32, In_The_End napisał:

2?! skoro wszytko pięknie się zainstalowało i można było grać mając tylko numer 1?


Grałeś zapewne z oryginalnymi głosami - na drugiej płycie jest polski dubbing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania dotyczące gry:

1.Czy można dalej eksplorować świat po ukończeniu głównego wątku?
2.Czy można zmienić wygląd postaci, wybrać rasę, klasę itp. (tak jak miało to miejsce w Oblivion)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 19:59, zBiK93ck napisał:

1.Czy można dalej eksplorować świat po ukończeniu głównego wątku?

Nie. Lepiej zwiedzać na bieżąco i nie zostawiać questów na ostatnią chwilę bo okaże się, że nie będziesz mógł ich skończyć.

Dnia 13.05.2009 o 19:59, zBiK93ck napisał:

2.Czy można zmienić wygląd postaci, wybrać rasę, klasę itp. (tak jak miało to miejsce

Klasę, pochodzenie, płeć oraz bardzo szczegółowo wygląd twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem sobię mass effect i nie żałuję. Gra jest naprawdę świetna. Jak dla mnie szkoda że mało jest planet na których można lądować. A te co są to trochę mało urozmajcone ( jakieś miasta, osady, ruiny do zwiedzania by się przydały oraz teren jakiś ciekawszy jakiś las, bagna a nie same skały)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 13:53, Lucas01 napisał:

Ostatnio kupiłem sobię mass effect i nie żałuję. Gra jest naprawdę świetna. Jak dla mnie
szkoda że mało jest planet na których można lądować.


Później będą ci przybywać następne, więc nie powinno się narzekać, i tak jest ich więcej niż w KotORach.

A te co są to trochę mało urozmajcone

Dnia 14.05.2009 o 13:53, Lucas01 napisał:

( jakieś miasta, osady, ruiny do zwiedzania by się przydały oraz teren jakiś ciekawszy
jakiś las, bagna a nie same skały)


Ano racja, przydałoby się jakieś zróżnicowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę już przeszedłem :)
Jak zasiadłem do niej to nie dało się odejść.
To fakt więcej niż w kotor ale mogli dać w niektórych systemach po 2 planety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem z grą. Gdy wczytuję zapisaną grę, to wiesza mi się komputer. Wgrałem najnowszego patcha i nic. Za każdym razem musiałbym zacząć całą grę od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę dostać się do centrum kontrolnego na Ilos. Winda jest nieaktywna. Nie wiem co jest nie tak? Obok jest jakaś skrzynka, ale Tali ma za małą deszyfrację aby sie do niej dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem z ME. odpalam płytkę, instaluję, a gdy chce odpalić grę to ona automatycznie się wyłączą i wyskakuje okienko, że to wina gry etc. co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

opiszę dokładniej ten błąd. instaluję grę - wszystko ok. odpalam ładuje się po chwili wyskakuje okienko "program mass effect przestał działać". mam viste. wie ktoś jak sobie z tym poradzić? kupiłem dziś grę a na razie nici z gry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie rozszerzoną edycję Mass Effect i mam na płytce dodatek. Jednak gdy wkładam ją do napędu, otwiera mi się przeglądarka z informacją
"Firefox nie jest w stanie otworzyć tego adresu, ponieważ protokół "f" nie jest przypisany do żadnego programu."
Po próbie wejścia przez Mój komputer sytuacja się powtarza... co jest grane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 17:49, KoD997 napisał:

Mam dziwny problem z grą. Gdy wczytuję zapisaną grę, to wiesza mi się komputer. Wgrałem
najnowszego patcha i nic. Za każdym razem musiałbym zacząć całą grę od nowa.


Dnia 15.05.2009 o 17:49, KoD997 napisał:

mam taki problem z ME. odpalam płytkę, instaluję, a gdy chce odpalić grę to ona automatycznie
się wyłączą i wyskakuje okienko, że to wina gry etc. co z tym zrobić?


Dnia 15.05.2009 o 17:49, KoD997 napisał:

Kupiłem sobie rozszerzoną edycję Mass Effect i mam na płytce dodatek. Jednak gdy wkładam
ją do napędu, otwiera mi się przeglądarka z informacją
"Firefox nie jest w stanie otworzyć tego adresu, ponieważ protokół "f" nie jest przypisany
do żadnego programu."

Po próbie wejścia przez Mój komputer sytuacja się powtarza... co jest grane??



http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=38914&u=784


A co do samego Mass Effect - słucham właśnie soundtracku i muszę przyznać, że sporo tam motywów, których nie kojarzę z gry. :) Ale jest dobry, pobudza wyobraźnię, to nie tylko brzdąkanie do wybuchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 14:25, kluskinho napisał:

opiszę dokładniej ten błąd. instaluję grę - wszystko ok. odpalam ładuje się po chwili
wyskakuje okienko "program mass effect przestał działać". mam viste. wie ktoś jak sobie
z tym poradzić? kupiłem dziś grę a na razie nici z gry :(


U mnie tez tak jest, musze kliknac prawym iodpalic gre jako administrator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 21:33, Los_Emilos napisał:

Pewnie zostanę zlinczowany za tą wypowiedź ale dla mnie ta gra zawiodła. Jedna z najlepiej
ocenianych gier wraz z Wiedźminem na gry-online a bardziej właśnie się zawiodłem tylko
na naszej rodzimej produkcji jeśli chodzi o gry cRPG. ME nie ma szans jak dla mnie z
dobrze zrobionym Oblivionem lub w konfrontacji z klimatem Gothic 3.


Jak dla mnie to G3 nie ma szans z Mass Effect, przeciez w g3 nie ma za grosz urozmaicenia, co miasto to ta sama bajika, a walki to jakas chaotyczna zeznia ktora w moim przypadku polegala na blokowaniu 40 orkow w jednym miejscu i puszczaniu 2 czarow zeby padli. Gdzie to takie cos porownywac do mass effect ktory ma o wiele lepszy klimat, fabula to wogole miazdzy g3 na calej lini, walka jest o wiele ciekawsza i bardziej urozmaicona, nie wspominajac juz o lepszej grafice i o tym ze gra dziala o wiele lepiej niz g3 mimo nawet ost patcha od fanow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2009 o 07:39, kluskinho napisał:

niestety włączenie gry jako admin nie pomogło :( jakieś inne wskazówki?


Moze zmien sterowniki do karty, zainstaluj najnowszego direct x, moze masz bajzel na kompie :P Mozliwosci moze byc naprawde wiele. Mozliwe tez ze jesli masz demon tools albo inny podobny program to moze byc przyczyna, czytalem zagraniczne fora i jest sporo ludzi ktorzy maja taki sam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2009 o 03:04, Gosu napisał:

Jak dla mnie to G3 nie ma szans z Mass Effect, przeciez w g3 nie ma za grosz urozmaicenia,
co miasto to ta sama bajika, a walki to jakas chaotyczna zeznia ktora w moim przypadku
polegala na blokowaniu 40 orkow w jednym miejscu i puszczaniu 2 czarow zeby padli. Gdzie
to takie cos porownywac do mass effect ktory ma o wiele lepszy klimat, fabula to wogole
miazdzy g3 na calej lini, walka jest o wiele ciekawsza i bardziej urozmaicona, nie wspominajac
juz o lepszej grafice i o tym ze gra dziala o wiele lepiej niz g3 mimo nawet ost patcha
od fanow.

Jak dla mnie to Oblivion ma więcej klimatu od ME a co dopiero mówić o Gothic 3 który jednak jest kontumacją. Mi z tym patchem 1.7 gra ładnie chodzi a co najważniejsze czasami się zapominam i gram ładne kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2009 o 14:46, Los_Emilos napisał:

Jak dla mnie to Oblivion ma więcej klimatu od ME a co dopiero mówić o Gothic 3 który
jednak jest kontumacją. Mi z tym patchem 1.7 gra ładnie chodzi a co najważniejsze czasami
się zapominam i gram ładne kilka godzin.


Nie wierze ze z AA x 16 i wszystkim na maxa gra Ci ladnie chodzi, skoro u mnie potrafi stanac na 1-2 sek z 4 gb ramu ddr 3 i radeon 4780. A Mass effect dziala i zawsze dzialal bez problemow. A co do klimatu, jak dla mnie muzyka i lokacje w ME sa bardzo klimatyczne, a w G3 wszedzie jest tak samo, mimo ze przeszedlem 1 i 2 czesc, 3 jest nudna, zostawilem ta gre na 40 poziomie bo nie mam zamiaru grac na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować