Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Dnia 13.06.2009 o 12:55, Ecko09 napisał:

No, ukończyłem Mass Effecta po raz drugi. Tym razem jako Renegat. Niestety, tu nie czuć
tego zła płynącego z bohatera. W zasadzie to wybiera się jedynie inne opcje niż jako
idealista, bardziej agresywne, ale to nie jest ta sama różnica co w KoToRze. Tam było
czuć te zło, nienawiść płynące z Ciemnej trony. I chyba przejdę sobie grę 3 raz, Biotykiem
jeszcze nie grałem :]
P.S. Screen mojej postaci, którą ukończyłem grę. Jednego poziomu do osiągnięcia za 50
lvl zabrakło ;/

Kotor był wspaniały, tam specjalnie dla mocy przeszedłem na jej ciemną stronę. To był jedyny doskonały cRPG w klimatach przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gwiezdne Wojny to nie science fiction... Wbrew pozorom saga Lucasa ma dużo więcej wspólnego z high fantasy.

Ale ten ME to badziew ;/. Nie po to wydawałem 100 zł, by to cholerstwo ciągle wieszało mi się przy wczytywaniu gry. Ma jeszcze kilka uporczywych bugów, ale wolałbym mieć tylko te (za wyjątkiem może braku reakcji na polecenia z klawiatury) zamiast tego.

Myślałem, że to może wina XFire, ale jak go wyłączyłem, to było tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Idąc kobietą możesz mieć romans z Kaidanem.
O ile nie zostawisz go wcześniej na pastwę bomby atomowej co jest kuszącą możliwością:D
Alternatywnie możesz też romansować z LiarąXD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 17:04, Ecko09 napisał:

Grając kobieta ma się romans z Kaidanem? Tylko nie pisać mi o Liarze, bo będę gryzł :D


Aż taki przewrażliwiony na punkcie miłości dwóch dziewczyn? :P Lepsze to niż gdyby komandor Shepard miał się spotkać w łóżku z Wrexem, brrrr.... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak właściwie to czy Liara jest dziewczyną? W końcu Asari w ogóle nie mają płci więc przed kontaktem z innymi rasami ten cały damsko-męski problem dla nich nawet nie istniał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 17:50, Karharot napisał:

Tak właściwie to czy Liara jest dziewczyną? W końcu Asari w ogóle nie mają płci więc
przed kontaktem z innymi rasami ten cały damsko-męski problem dla nich nawet nie istniał.


To jest zagadka, czy to chłopak czy dziewczyna. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 18:53, Kraju napisał:

To jest zagadka, czy to chłopak czy dziewczyna. xD

Aaaaj tam. Piersi ma - ma. Figurę ma - ma. Głos damski ma - ma. Małe macki z tyłu głowy ma - ma, ale to nie jest aż tak konieczne... zresztą, wykreśl to ostatnie. ;]
Tyle zwyczajnie wystarcza przedstawicielowi gatunku homo sapiens by uznać coś za kobietę.
P.S. Żadnej ciętej riposty o transwestytach, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej tak. W końcu BioWare należy do nich. CDP miało umowę z biotykami na wydanie części pierwszej podpisaną jeszcze w czasach kiedy BioWare było niezależne od EA i dlatego ME zostało przez nich wydane, na ME2 jednak raczej już takiej umowy nie mają a wątpię aby EA odstąpiło im prawo do wydawania gry na terenie Polski jeśli może to robić ich własny przedstawiciel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 21:10, Karharot napisał:

Najprawdopodobniej tak. W końcu BioWare należy do nich. CDP miało umowę z biotykami na
wydanie części pierwszej podpisaną jeszcze w czasach kiedy BioWare było niezależne od
EA i dlatego ME zostało przez nich wydane, na ME2 jednak raczej już takiej umowy nie
mają a wątpię aby EA odstąpiło im prawo do wydawania gry na terenie Polski jeśli może
to robić ich własny przedstawiciel.


No to lekka dupa, że tak powiem.

Szkoda, dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 17:50, Karharot napisał:

Tak właściwie to czy Liara jest dziewczyną? W końcu Asari w ogóle nie mają płci więc
przed kontaktem z innymi rasami ten cały damsko-męski problem dla nich nawet nie istniał...


mi się wydaje że mówiła kiedyś coś o tym że Asari mogą się jakby dopasować (ale chodzi oczywiście o sferę psychiczną i rolę jaką odgrywa w związku), bo jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny to dla nas, ludzi, jest to dziewczyna z powodów wymienionych przez Przedlacka dla Asari oczywiście taki podział nie istnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 21:21, nov_pl napisał:

> Tak właściwie to czy Liara jest dziewczyną? W końcu Asari w ogóle nie mają płci
więc
> przed kontaktem z innymi rasami ten cały damsko-męski problem dla nich nawet nie
istniał...

mi się wydaje że mówiła kiedyś coś o tym że Asari mogą się jakby dopasować (ale chodzi
oczywiście o sferę psychiczną i rolę jaką odgrywa w związku), bo jeśli chodzi o wygląd
zewnętrzny to dla nas, ludzi, jest to dziewczyna z powodów wymienionych przez Przedlacka.
Dla Asari oczywiście taki podział nie istnieje...


Oj, przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy na Radeonach w ME nie działa AA????? Bo ja mam model HD 4870 i ni jak nie mogę włączyć nawet w sterownikach AA.

Wie ktoś???!!! Bo w niektórych miejscach ''ząbki'' są naprawde nieładne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 03:19, Deathscythe napisał:

Okeeeej...

Czy to standardowy problem, że nie mam dialogów w sensie głosu poza Shepardem podczas
robienia BDtS? Tzn. jest napisany tekst, batarianie się produkują ustami, oczami, etc.,
a mimo wszystko jestem raczony ciszą ;o To samo przy dialogach z Kate od pewnego momentu.
Jeśli jakieś rozwiązanie jest, to proszę o pomoc.

Pozdrawiam
C.

Odpowiedz znajdziesz w głownym poscie w tym temacie ( chodzi o ten post na samej górze tej strony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować