Zaloguj się, aby obserwować  
Kakarotto

Najlepsze kluby piłkarskie

535 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2008 o 16:01, MisticGohan_MODED napisał:

Tylko i wyłącznie AC MILAN :]

Do ligi mistrzów sie nie dostali,a Lidze włoskiej też za bardzo nic nie zwojowali (5 miejsce)
Nawet Juventus który po powrocie z II ligi i po stracie swoich gwiazd (np.Canavarro) zajmuje 3 miejsce.
Ale słyszałem o tym że AC milan chce zainwestować w nowe transfery(np.Ronaldinho za 40 milionów euro).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Manchester United i Juventus Turyn :) Ci drudzy pokazali ducha. Banicja, odejście czołowych zawodników a i tak awansowali i teraz na 3 pozycji się trzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 09:49, peresl1000 napisał:

Do ligi mistrzów sie nie dostali,a Lidze włoskiej też za bardzo nic nie zwojowali (5
miejsce)
Nawet Juventus który po powrocie z II ligi i po stracie swoich gwiazd (np.Canavarro)
zajmuje 3 miejsce.
Ale słyszałem o tym że AC milan chce zainwestować w nowe transfery(np.Ronaldinho za 40
milionów euro).


Prawdziwy kibic kocha swoją drużynę niezależnie od tego jak się jej wiedzie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 09:49, peresl1000 napisał:

> Tylko i wyłącznie AC MILAN :]
Do ligi mistrzów sie nie dostali,a Lidze włoskiej też za bardzo nic nie zwojowali (5
miejsce)
Nawet Juventus który po powrocie z II ligi i po stracie swoich gwiazd (np.Canavarro)
zajmuje 3 miejsce.
Ale słyszałem o tym że AC milan chce zainwestować w nowe transfery(np.Ronaldinho za 40
milionów euro).

Tzn. Milan myślę zainwestuje w Drogbę , Lamparda (obaj skłóceni z klubem) , Barzagliego , Boruca i może Eto ;/
Reszta to nie wiadomo ;p

ronaldinho pewnie nie kupią bo wydawać 40 mln za kogoś tak bezwartościowego się opłaca ;p
Zresztą Milan daje max 15 mln ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to z
Polski Wisła Kraków
Zagraniczne
FC Barcelona
Manchester United
PSV Eindhoven
Real Madrid
I jeszcze AC Milan
No to te które ja najbardziej lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 15:20, MisticGohan_MODED napisał:

> > Tylko i wyłącznie AC MILAN :]
> Do ligi mistrzów sie nie dostali,a Lidze włoskiej też za bardzo nic nie zwojowali
(5
> miejsce)
> Nawet Juventus który po powrocie z II ligi i po stracie swoich gwiazd (np.Canavarro)

> zajmuje 3 miejsce.
> Ale słyszałem o tym że AC milan chce zainwestować w nowe transfery(np.Ronaldinho
za 40
> milionów euro).
>
Tzn. Milan myślę zainwestuje w Drogbę , Lamparda (obaj skłóceni z klubem) , Barzagliego
, Boruca i może Eto ;/
Reszta to nie wiadomo ;p

ronaldinho pewnie nie kupią bo wydawać 40 mln za kogoś tak bezwartościowego się opłaca
;p
Zresztą Milan daje max 15 mln ;p

Słyszałem jeszcze o transferze Zambrotty. Nie powiem, nawet by się przydał. Ale dla mnie numer 2 (1 to KKS Lech Poznań) to, zdziwicie się może - Olympique Lyon. Tylko żeby Benzema się nie dał i nie odleciał do europejskiego giganta, jak to zrobili Malouda, Tiago czy Abidal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 09:56, dawidos170 napisał:

Manchester United i Juventus Turyn :) Ci drudzy pokazali ducha. Banicja, odejście czołowych
zawodników a i tak awansowali i teraz na 3 pozycji się trzymają.


To samo o nich myślę.Popieram ten typ myślenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Angielskie:
Machester United
Chelsea Londyn
Liverpool
(tylko mi nie mówicie że się kierowałem półfinałem)

Moja ulubiona liga to Premier Leage, więc się nie dziwcie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować