Zaloguj się, aby obserwować  
WoWmen

Muzyka, radia internetowe, zagadnienia związane z muzyką

696 postów w tym temacie

Poszukuję długich, jak najbardziej epickich kawałków w stylu "Echoes", "Shine on You Crazy Diamond", "Atom Heart Mother" Pink Floyd, czy też "Kashmir" od Led Zeppelin, albo "The End" The Doors. Utwory tych zespołów oczywiście doskonale znam, więc przydałyby się jakieś inne propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 13:32, Mroczny_Joga napisał:

Witam mam pytaniem, bowiem słucham ogólnie rapu, co nie znaczy że się ograniczam tylko
do tego gatunku ale ciężko mi znaleść coś dobrego nie związanego z rapem, ale bardzo
odpowiada mi muzyka jaka tworzy linkin park i znacie zespoły które tworzą coś podobnego
? albo coś pokroju limb blizkit i hollywood undead ? o i właśnie znalazłem taki utwór
sum41- open your eyes i też mi się spodobał. Z góry dzięki za pomoc.


sum 41 jest dobry, nie tylko ''open your eyes'' wiec proponuje Ci posluchac ich dyskografi.. poza tym od siebie moge polecić :
- Egypt Central
- Crossfade
- Massive Attack
- Skillet
- Soil
- Sonata Arctica
- The Stone Roses
- Green Day
na pewno coś z wyżej podanych Ci sie spodoba, kwestia gustu. Ja również słucham rapu, dzisiejszego i dawnego, sprzed kilkunastu lat, ale to nie znaczy że czasem nie lubię puścić sobie nutkę Jazzu albo lata 80'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 19:51, LESZ3u napisał:

Poszukuję długich, jak najbardziej epickich kawałków w stylu "Echoes", "Shine on You
Crazy Diamond", "Atom Heart Mother" Pink Floyd, czy też "Kashmir" od Led Zeppelin, albo
"The End" The Doors. Utwory tych zespołów oczywiście doskonale znam, więc przydałyby
się jakieś inne propozycje.


John Frusciente - Before the Beginning
Funkadelic - Maggot Brain
Coma - Leszek Żukowski
Metallica - One
King Crimson - XXI Century Scizoid Man
Metallica - Orion

Życzę miłego słuchania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 19:51, LESZ3u napisał:

Poszukuję długich, jak najbardziej epickich kawałków w stylu "Echoes", "Shine on You
Crazy Diamond", "Atom Heart Mother" Pink Floyd, czy też "Kashmir" od Led Zeppelin, albo
"The End" The Doors. Utwory tych zespołów oczywiście doskonale znam, więc przydałyby
się jakieś inne propozycje.


"The Fall Of Shadow Kingdom" , "Wisconsin" , "Our man from Centauri" Natural Snow Buildings.
"Gershatzer" i "Death walks behind you" Atomic Roster.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 19:51, LESZ3u napisał:

Poszukuję długich, jak najbardziej epickich kawałków w stylu "Echoes", "Shine on You
Crazy Diamond", "Atom Heart Mother" Pink Floyd, czy też "Kashmir" od Led Zeppelin, albo
"The End" The Doors. Utwory tych zespołów oczywiście doskonale znam, więc przydałyby
się jakieś inne propozycje.


Rozumiem, że mają być z podobnego rodzaju muzyki? Bo jeśli tak to Metallica odpada, a jeśli nie to całe And justice for all i Master of puppets.

Jeśli bliżej tych klimatów co wymieniłeś to jeszcze, moim zdaniem, genialny jest Wind of change Scorpionsów ALE w wykonaniu z berlińską orkiestrą filharmoniczną :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wiem czy właściwy temat, ale lepszego chyba na forum nie ma dla mojego pytania.

Czy da się skopiować utwory z oryginalnej płyty CD? Pliki na niej są w formacie .cda i nie bardzo się orientuje co z tym można zrobić.

Jest ktoś w stanie pomóc? Byłbym wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 19:51, LESZ3u napisał:

Poszukuję długich, jak najbardziej epickich kawałków w stylu "Echoes", "Shine on You
Crazy Diamond", "Atom Heart Mother" Pink Floyd, czy też "Kashmir" od Led Zeppelin, albo
"The End" The Doors. Utwory tych zespołów oczywiście doskonale znam, więc przydałyby
się jakieś inne propozycje.

Deep Purple - Child in Time? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie.
Ściągnąłem wcześniej już Free Audio Converter, ale coś nie rozpoznaje plików .cda. Spróbuję z tym twoim. :-)

EDIT: Albo nie. Mam fajny kombajn: DVDVideoSoft Free Studio. Tam jest wszystko, właśnie znalazłem taka opcję. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować