Zaloguj się, aby obserwować  
WoWmen

Muzyka, radia internetowe, zagadnienia związane z muzyką

696 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2007 o 08:02, haderQ napisał:

I jak wrażenia z radyjka? :)


No trafiłem na set Thomasa Hanerlika (słowak) - dosłownie się rozpłynąłem :D dodny został do mojej listy "graczy na których warto zwracać uwagę" :D

niesłe niezłe - zawsze zalezy kogo puszczą, ale po tym co usłyszałem moge się spodziewać wiele dobrego, będę ich monitorował i wybierał jak coś ciekawego w ramówce będzie; pozatym jakośc 192 kb/s to dużo jak na takie radio (srona jest australijska chyba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mogę polecić radio mega beat, na http://www.radiomb.pl
Chociaż DJ''e są troszkę zawiani, to mjuzik zapodają konkretny:) Lecą tam głównie utwory techno, house, itp. Żeby nie było, uprzedzałem że DJ''e są zawiani:D. Ale naprawdę fajne kawałki tam lecą. Osobiście często słucham tego radia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem dokładnie, skąd strona jest. Kumpel z Holandii mi dał na nią namiar jakiś rok temu. Poczekaj na Arctic Expedition to się dopiero rozpłyniesz. Fenomelne są te sety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mniej więcej się znam, ale nie nadawałem sam; poznam się lepiej, bo zawsze chciałem, i jak bedzie czas to cos nadam; mozna na sieci znaleźć ten artykuł? podaj linka może (czy to tylkow wydaniu papierowym jest?); jak ja coś się dowiem to podeślę tobie info... kontakt przez stroblona (apropo z nim tez niedługo rusze więc spoko) - tam masz namiary

a programik poróbój; zawsze mozna coś się dowiedzieć odbierając (nagrywają) o nadawaniu - to logiczne :)

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sprawdze sprawdzę :D

wiesz - kiedyś na RMFfm była audycja "technikum mechanizacji muzyki" tam to kolesie na ... będąc na czymś konkretnym czasem grali, nie mówiąc o prowadzącym, ale zawsze super muzyka, atmosfera, ambitnie i tyle było... aż zdjęto audycję z ramówki (pewnie z powodu właśnie wyczynów podczas niej); pojawiła się ta sama ekipa na radiostacji... ale od dłuższego czasu i tam ich nie ma :(

@haderQ - ten arctic to na progressive czy trance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 19:25, Martimat napisał:

@haderQ - ten arctic to na progressive czy trance?


Trance. Bardzo spokojny często, ale trance. Właśnie nagrałem audycje Trance Destiny 135. Świetna jest po prostu :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 01:19, balduran2 napisał:

fajne jest to że można z niego nagrywać, ale złe że potem trzeba te pliki odpowiednio
przyciąć. Minusem też jest to że nie ze wszystkich stacji da rady nagrywać. A plusem
to że jest tyle stacji do wyboru.


Prawda, nagrywanie to też fajna opcja tego programu. Generalnie jego zalety znacznie przewyższają wady. Zresztą inaczej nie trzymałbym go na dysku ani nie korzystał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam czy wie ktoś jak nazywa się piosenka która leci na początku filmu Ali G indiahouse to która leci podczas puszczania napisów na początku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj kurcze - dzisiaj trafiłem (jak zwykle w połowie) na set "Sonorous" - znów sikałem po nogach :D hehe

ale oni tylko sety mają czyjak? poza tym nie mogę sobie zgrać tego do pliku :/ tak jak zwykle, ustawiam nagrywanie, ide zrobic co mam zrobic, a audycje moge poźniej odsłuchać (albo włączyć nagrywanie o okreslonym czasie jak mnie nie ma)... a tu lipa, błąd mi wyskakuje - pierwszy raz taka sytuacja, i to tylko z tym etn.fm / progressive :(

help! a myślałem, że ze wszystkim sobie poradzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu u mnie dzięki StreamRipperowi się nagrywa wszystko pięknie. Ale sam przyznajesz, że radio pełny odjazd. Tak, to prawda, w 95 % są sety tylko. Ale zauważ sobie tylko JAKIE to są sety. Mnie czasem ta muza wbija w siedzenie :D
miłego słuchania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no znów wskoczyłem na moje ukochane di.fm ; progressive :D
dolphins : monogram 2 :)

dziś zostaję u siebie...

acha prowadzę rozmowy z dj lrcn - może pozwoli mi nadać swoje sety :) dam znac co i jak - to może okazyjnie popuszczam sam jakąś mużę (podam namiary na odbiór oraz przybliżone godziny :)

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To daj znać co i jak :P Faktycznie byłoby spoko co do tego nadawania setów. A ja coś słucham cały czas Trance Destiny 135 i jest po prostu pełny wypas :). Polecam również "A Tribute To Trance by DJ Tatana". Fajny klimacik...

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale się rozmarzyłem :) przyśniło mi się radio gram.pl :D wiesz dobra muza itp. + wywiady z twórcami np. wiedzmina itp :)

albo lepiej moje radio, gdzie gościnnie by ktoś taki wystąpił... kurcze - jak zrobię sobie ferie to popróbuję - chęci + czas = zabójczo skuteczna mieszanka... a środki to inna sprawa.

ciekaw jestem czy ekipa gram byłaby zaciekawiona współpracą... ludzi tzn. kilku maniaków by trzeba aby takie cos działało jak należy

pozdrawiam - i idę śnić o nowym projekcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 23:02, Martimat napisał:

ale się rozmarzyłem :) przyśniło mi się radio gram.pl :D wiesz dobra muza itp. + wywiady z
twórcami np. wiedzmina itp :)

albo lepiej moje radio, gdzie gościnnie by ktoś taki wystąpił... kurcze - jak zrobię sobie
ferie to popróbuję - chęci + czas = zabójczo skuteczna mieszanka... a środki to inna sprawa.

ciekaw jestem czy ekipa gram byłaby zaciekawiona współpracą... ludzi tzn. kilku maniaków by
trzeba aby takie cos działało jak należy


No powiem Ci, że już piszę podanie o pracę tam hehe. Nie no pomysł jest ok, jeśli byśmy się tak zebrali w jeszcze parę osób to mogłoby być ciekawie. Mam najnowszego Arctic Questa :):):) Przebujany secik :D:D
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam trochę kaset magnetofonowych i chciałbym zgrać z nich muzykę na kompa - może być na żywca albo od razu do mp3
jakie są najlepsze programy do tego najlepiej po polsku i jak podłączyć się do kompa i jakim kablem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam najnowszego tytułu piosenki jennifer lopez która dzisiaj była w wiadomościach czy ktoś wie jaki to utwór
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować