Zaloguj się, aby obserwować  
piotrek-glowa

Ile macie Wirtualnych Pieniędzy?

483 postów w tym temacie

A ja w chwili obecnej mam 820 wPLN i za cholerę nie wiem, co z nimi zrobić :P Przydałaby się jakaś porządna promocja dla TAKIEGO klienta :))) Jakieś wyrazy uznania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 10:44, Colidor napisał:

A ja w chwili obecnej mam 820 wPLN i za cholerę nie wiem, co z nimi zrobić :P Przydałaby się
jakaś porządna promocja dla TAKIEGO klienta :))) Jakieś wyrazy uznania :)

Tja, jakiś program lojalnościowy ;P W sumie jest coś takiego - gadżety za wPLN ;)

Ja mam 151 i przymierzam się do kupna gadżetów ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 10:47, bartek_kawa napisał:

Tja, jakiś program lojalnościowy ;P W sumie jest coś takiego - gadżety za wPLN ;)


No i owszem, ale za wiele ciekawych dla mnie pozycji za wPLN nie ma. Koszulki z dowolnym motywem mogę sobie sam zrobić, tak samo smycze (zalety pracy w agencji reklamowej), na obwieszanie pokoju plakatami to już za stary jestem, a z pozostałych rzeczy to tylko album Gothic 3 w miarę się nadaje. A co z pozostałymi 700 wPLN?? :) No i niedługo znów przybędzie na koncie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz 58 wPLN, ale zauważcie że gdy będziecie kupować tyko gry z CD Project to wPLN nigdy Wam nie zabraknie. Ja na przykład kupiłem grę i straciłem na nią 9 wPLN a dostałem wraz z tą grą 10 wPLN. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

180, i nie wiem po co one sa. to tylko klopot kupowac gry gdzie tylko 10% jest za wpln, wiec cdProjekt powinien zrobic taki patent, ze zorganizuje sprzedaz GIER za wPln (oczywiscie ze zwiekszona cena;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować