Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Benchmark procesora Intel Core 2 Quad Q9300

25 postów w tym temacie

Cena tego procesora to zapewne gdzieś w granicach 900zł. Intel znowu udowadnia że jego procesory świetnie nadają się do podkręcania. Liczę na jakąś odpowiedź AMD bo nie chciał bym aby Intel został monopolistą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

biedne AMD najwyraźniej po fuzji z ATI AMD stoi w rozkroku i nie wie w którą drogę ma pójść w procesory czy karty graficzne a Intel sobie dobrze to wykorzystuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 13:10, WIELKus napisał:

dlaczego AMD nie walczy przecież AMD zasługuje na lepsze procesory skoro teraz Intel zmiażdżył AMD szkoda


Każdy orze tak jak może. AMD walczy, ale jak widać słabo mu to wychodzi. Jak już Intel zaczął odkładać premiery swoich procesorów z powodu braku konkuirencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem Fanboyem Intela i nVidii, więc nie płaczę z powodu AMD i ATI, AMD może i są dobrymi Procesorami, Ale ATI Radeony są dobre tylko do Windowsa, z Grami różnie, chyba Tylko Half-Life 2 i Prey najlepiej wyglądają na Radeonach, reszta gier na GeForcach najlepiej wyglądają :),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to wystarczą jak na razie procki dwurdzeniowe, które kręcą się też miodnie. Taki E6750 czy coś z E8xxx to już i tak czy siak mocny sprzęt, więc po co inwestować mocniej, skoro i tak czy siak - nie użyjemy tego..... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja jetem Fanboyem dobrej wydajności sprzętu, obecnie mam C2D E6300 po OC więc w segmencie procków jestem w tej chwili po stronie Intela, ale jest to dugi po Pentium I procesor w tej stajni w moich łapkach, wcześniej używałem athlonów z racji ich wyższej wydajności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ja tam jestem Fanboyem Intela i nVidii, więc nie płaczę z powodu AMD i ATI

Ja też jestem Fanboyem Intela i nVidii, ale jednak powinniśmy płakać!!
Jeżeli AMD&ATI nie nawiąże walki z Intelem&nVidią to będziemy mieli takie ceny, że będziemy leżeć i kwiczeć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, trzeba przyznać że Core 2 Quad Q9300 jest bardzo mocnym procesorem.
Szkoda tylko, że nieliczni mogą sobie na niego pozwolić, bo jednak cena tego procesora jest bardzo duża. Moim zdaniem jak na razie wystarczą dwurdzeniowe Core 2 Duo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ja też jestem Fanboyem Intela i nVidii, ale jednak powinniśmy płakać!!
Jeżeli AMD&ATI nie nawiąże walki z Intelem&nVidią to będziemy mieli takie ceny, że będziemy leżeć i kwiczeć!

Popieram. Jeśli dalej tak pójdzie i Intel oraz nVidia zdmuchną AMD ATI to ceny ich produktów (które osobiście bardziej mi przypadły do gust, ze względu na lepszą wydajność) mogą drastycznie wzrosnąć tak jak kiedyś było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.., cóż, do wszystkich którzy pytają o cenę, wynosi ona około 750-800zł.
900-1000zł kosztuje model Q9450, natomiast Q9550 już jakieś 1500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować