Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV dostępne od 29 kwietnia

187 postów w tym temacie

1. http://pc.ign.com/articles/691/691892p1.html - rynek gier PC ma się dobrze i może być lepiej... Zresztą coraz bardziej mi się podoba podejście Microsoftu z Games for Windows. Trochę to potrzebne było, bo wreszcie PC się trochę zbliża standardami do konsol. Jedne pudełka, podobne wymagania, obsługa LIVE, czy pada od X360... Wiem, ze marketing Microsoft, no ale jaki inny system operacyjny do gier jak nie od Microsoft? Wiecie, czemu postawiłem w sierpniu sobie nowy PC zamiast konsol Next-Gen? Z trzech powodów: 1. Nie mam super HD TV. 2. Gry są 50% droższe na konsole niż na PC. 3. (najistotniejszy powód) - Wszystko w co chcę zagrać (za wyjątkiem GTA IV) wychodzi na PC - Gears of War (mam i prawie ''zjadłem'' ;) ), Mafia II, Devil May Cry 4, Alan Wake, Turning Point... , Assassin''s Creed, Brothers in Arms: Hell''s Highway, PES2008... No więc po co kupować konsolę? :)

* Uważam, że ta info podana przez gameshell dt. GTA IV na PC w pażdzierniku jest bardzo prawdopodobna. Z dwóch pododów - R* zrobi wyjątek dla nowego GTA i właduje swoją grę na PC dlatego, że od początku to seria gier iście PCtowa, a drugi powód to chęć sprzedania jak najwięcej egzemplarzy, gdyż wiele wyjadaczy GTA (w tym ja) przeszło wszystkie częsci na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że Cenega jest wyłącznym partnerem firmy Take 2 Interactive w Polsce, Czechach i na Słowacji. Tak jest juz od kilku dobrych lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ty możesz grać skoro Światowa premiera jest dopiero w na koniec kwietnia??

Nie wiem jakim cudem można grać w coś 3 miesiące przed światową premierą.

Nawet dema nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gówno prawda gra z 200 zł jak zawsze więc po jaką cholere kupowac taką gre rozumiem 100zł ale za 200 nikt przy zdrowym zmysle nie wyda tyle na gre więc znowu sie przecenią z gta tak jak było z SA więc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za takie posty jak szablozebnego to powinni banować!!!

@Lepper978:Wszystkie gry na konsole next-gen tyle kosztują, więc nie wtąpią, a pozatym to co mówisz to mówiszs o realiach w Polsce w Angli i Stanach itd. im to nie robi takiej różnicy jak nam tu w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz nie umie się doczekac GTA IV. Jak widze ten filmik to juz wiem ze to bedzie super gierka. Napewno bede ja mial takich okazji sie nie przegapia :D tylko czemu 29 kwietnia co tak dlugo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

San Andreas też miał na PC nie wyjść... Nudzą mnie już Wasze marudzenia. Kiedyś tam na PC napewno będzie! UBI wydało Driver PL na PC, a też miałbyć tylko na konsole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepper978 : Zaskakuje mnie Twoje ograniczenie... To tak samo jakbys powiedzial buty za 100 zl za buty spoko, ale kto kupi buty za 200 zl ? Przeciez to szalenstwo...
Naprawde z dnia na dzien zaczynam bardziej watpic w ten narod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale mi chodziło o pc ale szczeguł chodzi mi o ten ich wielki problem z nie wydawanie GTA na pc mówią ze za duzo kopi podrobionych i ja sie nie dziwie jak by zrobile gre chociazby po te 120 zł napewno sprzedaz była by większa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 02:24, Kafar napisał:

To będzie hit.. a jaka gra to się zobaczy;). Niestety muszę jeszcze poczekać.. ale liczę na
recenzje:)


Hmm.. Tylko że nie mam konsoli. Uwielbiam serię GTA (najbardziej Vice City), ale czekam na jakieś oficjalne info odnośnie przygotowywania wersji na PC. I oby nie za długo, bo nie bardzo podoba mi się znów patrzeć na obrazki z konsoli jak to świetną grą okazuję się kolejne GTA:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 19:19, TNukem napisał:

3. (najistotniejszy powód) - Wszystko w co chcę zagrać (za wyjątkiem GTA IV) wychodzi na
PC - Gears of War (mam i prawie ''zjadłem'' ;) ), Mafia II, Devil May Cry 4, Alan Wake, Turning
Point... , Assassin''s Creed, Brothers in Arms: Hell''s Highway, PES2008... No więc po co kupować
konsolę? :)


No faktycznie, jak kogoś nie kręci Killzone, Burnout, Virtua Fighter, Metal Gear Solid, Ratchet and Clank, Too Human, Mass Effect, Final Fantasy, Gran Turismo, Forza Motorsport i jakieś sto innych gier, to po nic. Tylko jeśli kogoś te gry nie kręcą, to... nie mam pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować