Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV dostępne od 29 kwietnia

187 postów w tym temacie

Gra na którą wszyscy czekają :P ?? Ciekawe co wyjdzie klapa czy hit , mi się wydaje że wyjdzie standardowa gierka która ani zbytnio nie rzuci na kolana ani nie będzie mozna jej za za co za bardzo krytykować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 09:20, braveheart19 napisał:

Gra nie wyjdzie na PC bo po tym jak UT3 i Crysis sprzedały sie marnie to pewnie R* bedzie miało
dylemat zeby zrobic na PC

Może słaba sprzedaż takich "hitów" uzmysłowi niektórym producentom że pogoń za coraz piękniejszą grafiką i co za tym idzie, coraz większymi wymaganiami nie jest właściwą strategią. Chociaz z drugiej strony UT3 wcale tak dużych wymagań nie ma...

Dnia 25.01.2008 o 09:20, braveheart19 napisał:

A nawet jesli wyjdzie to moge sie założyć ze i tak z was nikt takiego kompa nie bedzie miał zeby to odpalic
wystarczy zobaczyc wymagania Assasin hehehehehe a co dopiero GTA4 któe bedzie bardzo rozbudowane:D

Wymagania AC są z kosmosu. To po prostu efekt badziewnej konwersji ( tak jak Lost Planet ) Grałem na PS3 i nie widziałem tam nic takiego co by potrzebowało takich wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze byłem fanem GTA, a teraz jak czytam zapowiedzi IV to już zacieram ręce. zkoda tylko, że nie wyjdzie na PC. Konsoli jak narazie nie posiadam więc będzie problem, ale może do kwietnia sobie kupię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 19:18, zwierzuuu napisał:

Od zawsze byłem fanem GTA, a teraz jak czytam zapowiedzi IV to już zacieram ręce. zkoda tylko,
że nie wyjdzie na PC. Konsoli jak narazie nie posiadam więc będzie problem, ale może do kwietnia
sobie kupię!



przepraszam że zapytam ale gdzie pisze że nie wyjdzie na pc co ta informacja nie została jeszcze potwierdzona czytaj


Po oficjalnym oświadczeniu Rockstara w sprawie premiery GTA IV na konsolach aktualnej generacji, francuski serwis Jeuxpo.com podał informację o na temat wersji PeCetowej. Według niego pojawić ma się ona na rynku już w październiku 2008, co wynika rzekomo z planów sklepów z grami. Informację tę traktować należy rzecz jasna w charakterze plotki, ale właściciele PeCetów z pewnością nie obraziliby się, gdyby okazała się ona prawdziwa.


wszystko wzkazuje że wyjdzie na pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 19:17, hehe napisał:

Wymagania AC są z kosmosu. To po prostu efekt badziewnej konwersji ( tak jak Lost Planet )
Grałem na PS3 i nie widziałem tam nic takiego co by potrzebowało takich wymagań.


Ehh a może po prostu masz takie wrażenie dlatego że na PS3 ta gra chodzi non-toper w 60fps''ach i wydaje się że każdy PC da temu radę... Rzeczywistość jest inna i nie ma co zrzucać winy na barki konwersji, w końcu grafika w Assasins Creed jest piękna. A Lost Planet jest bardzo dobrze przerzucone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 00:26, J.a.k napisał:

> Wymagania AC są z kosmosu. To po prostu efekt badziewnej konwersji ( tak jak Lost Planet
)
> Grałem na PS3 i nie widziałem tam nic takiego co by potrzebowało takich wymagań.

Ehh a może po prostu masz takie wrażenie dlatego że na PS3 ta gra chodzi non-toper w 60fps''ach
i wydaje się że każdy PC da temu radę... Rzeczywistość jest inna i nie ma co zrzucać winy na
barki konwersji, w końcu grafika w Assasins Creed jest piękna. A Lost Planet jest bardzo dobrze
przerzucone.

akurat jakość grafiki zależy od chipu graficznego i ilości pamięci na karcie graficznej - tutaj akurat najnowsze karty na PC zostawiają w tyle te z PS3 i X360.

GTA4 wyjdzie na PC, pół roku lub roku póżniej, ale wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest mój wymysł że konwersja Lost Planet jest słaba - było o tym kiedyś sporo mówione. Dlatego ta gra ma takie wymagania i potrafi przyciąć nawet na najszybszych komputerach.
Jeżeli chodzi o wymagania AC - moim zdaniem ta gra nie wygląda aż tak super żeby usprawiedliwć takie wymagania. Grałem na PS3 ( jak już mówiłem :)) i na mnie grafika nie zrobiła dużego wrażenia. Jest ładna - ale bez przesady.
Zresztą o co tam chodzi - skaczemy po dachach + trochę walki. Po co do takiej gry tyle ramu i minimum procek dwurdzeniowy ?? Na co taka moc obliczeniowa ? Wolne żarty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kultowy tytuł i obowiązkowy jak dla mnie. Zapewne powtórzę się, ale grałem we wszystkie odsłony tej serii i nie mogę się doczekać jej premiery na PC-eta. Mam nadzieje, że ukaże się chociaż przed gwiazdką, abym zdążył zmodernizować kompa i zarezerwować sobie dużo wolnego czasu.
W kosmiczne wymagania nie wierzę, bo zawsze było takie halo przed premierą, nawet ostatniego tytułu GTA:SA, to nie Crysis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i wyjść za rok byle by wersja PC była lepsza od konsolowej:D a co do artykułu to coś jest tu nie potrzebne " podał informację o na temat wersji PeCetowej "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem podniecacie sie wersja na PC ale nawet nie została potwierdzona :D
A nawet jesli wyjdzie to moge sie założyć ze bedzie miałą wymagania jak crysis a może nawet wieksze hehe i kto wtedy w to zagra chyba nie wy?? heheh najlepiej miec konsole:D
I tak PC -ciaże ccieszcie sie ze to jest gra multiplatformowa bo jak by wyszła tylko na PS3 to na pewno byscie jej nie zobaczyli na PC z 2 powodów była by dużo ładniejsza bo jak wiadomo exlusiwy sony sa piekne no i nie byli by ograniczneni nosnikiem DVD i za pewne gra by zajmowałą minimum 30Gb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 00:56, SHADOW-XIII napisał:

akurat jakość grafiki zależy od chipu graficznego i ilości pamięci na karcie graficznej - tutaj
akurat najnowsze karty na PC zostawiają w tyle te z PS3 i X360.


Tak? A dosyć ciekawa teoria, ale chyba zajebiście naciągana bo weźmy na to Quake 1 na najnowszej karcie graficznej będzie wyglądał tak samo jak przed laty na czymś co by najnowsze gry wyśmiały - a to by twoją teorię obalało.

Jeśli nie o to ci chodziło to zapraszam do mojego następnego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 01:30, hehe napisał:

To nie jest mój wymysł że konwersja Lost Planet jest słaba - było o tym kiedyś sporo mówione.
Dlatego ta gra ma takie wymagania i potrafi przyciąć nawet na najszybszych komputerach.
Jeżeli chodzi o wymagania AC - moim zdaniem ta gra nie wygląda aż tak super żeby usprawiedliwć
takie wymagania. Grałem na PS3 ( jak już mówiłem :)) i na mnie grafika nie zrobiła dużego wrażenia.
Jest ładna - ale bez przesady.
Zresztą o co tam chodzi - skaczemy po dachach + trochę walki. Po co do takiej gry tyle ramu
i minimum procek dwurdzeniowy ?? Na co taka moc obliczeniowa ? Wolne żarty...


Jeśli chodzi o Lost Planet, to weź pod uwagę że kiedy robisz konwersję na PC musisz się liczyć z tym że każdy ma zupełnie inny sprzęt! Tak więc nawet najlepsza konwersja z tego względu nie może być optymalna. Chyba że chodziła by tylko na jednej konfiguracji, ale wtedy nie można by się jarać że ma się większego niż kolega. Jeśli byś miał rację to Crysis który który został stworzony specjalnie z myślą o PC miałby o wiele mniejsze wymagania.
Albo inaczej Supreme Commander chodziłby o wiele gorzej niż na moim sprzęcie na tych samych detalach. Tym czasem u mnie z obniżoną jakością tekstur z AA4(z tym że na PC w 1024x768 a na konsoli w 1600x1080) i resztą na full - opcje porównywalne z jakością grafiki na Xbox360 - przy każdej większej rozróbie wymięka(animacja 10-15fps) a na konsoli, płynnie cały czas.
Moć konsoli nie przekłada się bezpośrednio na moc PC i już. Jeśli gra chodzi beznadziejnie na PC to nie zrzucajcie wszystkiego na garb programistów bo oni robią co mogą! Grafika AC, nieważne co o tym sądzisz, wymaga takiego PC jak podano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego ze nikt tego nie potwierdził :D to raz i nie wiem gdzie ty to niby wyczytałes ze wersja na POC ma byc lepsza hheheehehehee Chciałes powiedziec gorsza bo i tak nie ma nikt takiego kompa no wiekszosc zeby chodziło to tak jak na konsoli hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować