Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV dostępne od 29 kwietnia

187 postów w tym temacie

hehe mi crisis idzie na najwyszych wymaganiach płynie. ale co z gta 4 ?????? wiem tylko tyle rze ram czeba mieć 6gb i graficznom najnisze 256mb średnie 512 a najwysz 640 lub 1gb jak to som prawdziwe to spokojnie sobie pogram na najwyszych bo ram mam tyle samo a graficznom 2gb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 18:01, hehe napisał:

> Przeczysz sam sobie - najpierw twierdzisz że konwersja Lost Planet została spaprana, a
następnie
> zgadzasz się ze mną że jest wykorzystuje w 100% możliwości PC.
Teraz to Ty żeś się zamotał, albo ja przegapiłem jakiś Twój post :) Napisałem że konwersja
LP została słabo zrobiona dlatego ma tak wysokie wymagania. Ty napisałeś że żadna konwersja
nie może być optymalna, czyli po części to o co mi chodziło. Gdzie tu jest cokolwiek o wykorzystaniu
PCta w 100 % albo gdzie ja tu przeczę sam sobie ?

> Ja nie bardzo rozumiem czego ty nie rozumiesz... Crysis mimo też że jest exclusivem nie
był
> poddawany żadnej konwersji ma piekielne wymagania a płynne granie w tą grę na Very High
jest
> na razie nie możliwe bo takiego sprzętu w ogóle nie ma.
Po pierwsze - nie zrozumiałem o co dokładnie Ci chodziło z tymi mniejszymi wymaganiami Crysisa
( do czego się to odnosiło - pcta czy konsoli ) Po drugie Crysis nie był poddany konwersji
na konsole bo jak powiedzieli ludzie z Crytek - konsole są za słabe :P Po trzecie wbrew temu
co mówisz da się spokojnie pograć na PC na Very High w Crysisa.

> Słuchaj to że ilość tranzystorów która siedzi w Xbox''sie jest mniejsza od tej która siedzi

> w mocnych PC niczego nie przesądza!
Zależy jak na to spojrzeć. Biorąc pod uwagę specyfikacje Xboxa i to co w nim siedzi, można
chyba powiedzieć że jest to coś co znacznie słabszego niż PC z powiedzmy zeszłego roku ( biorąc
pod uwagę specyfikacje )


Mi nie chodzi nawet konkretnie o konwersje, ale o rzeczywiste możliwości PC. Po prostu moim zdaniem, PC mimo że nawet przeciętny egzemplarz jest o wiele bardziej zaawansowany od konsol, to jest bez znaczenia(tak jest z moją maszyną). Dlaczego? Bo ta cała przewaga jest marnotrawiona z tego względu że kiedy programujesz na PC to tak naprawdę programujesz jednocześnie na setki tysięcy różniących się dosyć znacznie od siebie maszyn. Poza tym system operacyjny bierze zupełnie niepotrzebnie udział w tworzeniu grafiki! Vista jest już pomijana przez DX10, ale i tak siedzi ci w pamięci co najmniej 500MB "śmieci".

A doskonałym dowodem na to jest wspomniana przez mnie konwersja Supreme Commander(którą ty odpowiedziach pominąłeś) która chodzi na konsoli o wiele szybciej niż na moim PC(mimo że ten jest dosyć mocny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 18:01, hehe napisał:

> Ja nie bardzo rozumiem czego ty nie rozumiesz... Crysis mimo też że jest exclusivem nie
był
> poddawany żadnej konwersji ma piekielne wymagania a płynne granie w tą grę na Very High
jest
> na razie nie możliwe bo takiego sprzętu w ogóle nie ma.
Po pierwsze - nie zrozumiałem o co dokładnie Ci chodziło z tymi mniejszymi wymaganiami Crysisa
( do czego się to odnosiło - pcta czy konsoli ) Po drugie Crysis nie był poddany konwersji
na konsole bo jak powiedzieli ludzie z Crytek - konsole są za słabe :P Po trzecie wbrew temu
co mówisz da się spokojnie pograć na PC na Very High w Crysisa.

A jeśli chodzi o Crysis to na razie w rzeczywistości nie mam argumentów żeby o tym rozmawiać... jak ta gra wreszcie ukaże się na konsolach to wtedy pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jakaś pogłoska o wersji PC. Szkoda, że tylko pogłoska. Poza tym i tak muszę czekać na lepszy komputer, bo na tym sobie nie pogram. Poza tym takie odsunięcie się nieco od PC-towców cały czas się pogłębia i termin październikowy wydaje się średnio realny, aczkolwiek możliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 16:40, SKIL napisał:

Suuupcio:)D

tylko szkoda że cenega ma do tego prawa:/ osobiście wolę CD project. Nigdy nie zawiodło i mam
nadzieję, nie zawiedzie:)

A jak CD-Projekt spolszczyło Toca Race Driver 3? Tam było pełno niedoróbek. Chociaż ostatnio CD-Projekt pozwyższyło poziom. Cenega zresztą też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 04:17, pwngoss napisał:

hehe mi crisis idzie na najwyszych wymaganiach płynie. ale co z gta 4 ?????? wiem tylko tyle
rze ram czeba mieć 6gb i graficznom najnisze 256mb średnie 512 a najwysz 640 lub 1gb jak to
som prawdziwe to spokojnie sobie pogram na najwyszych bo ram mam tyle samo a graficznom 2gb

1. Błędów więcej niż moja siostra która ma 10 lat. :P
2. Robisz z siebie durnia? Przecież GTA IV nie będzie miało takich wymagań jakie podałeś. (karta graficzna 2 GB jasne...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 12:11, KrzychoCJ napisał:

> hehe mi crisis idzie na najwyszych wymaganiach płynie. ale co z gta 4 ?????? wiem tylko
tyle
> rze ram czeba mieć 6gb i graficznom najnisze 256mb średnie 512 a najwysz 640 lub 1gb jak
to
> som prawdziwe to spokojnie sobie pogram na najwyszych bo ram mam tyle samo a graficznom
2gb



XXXDDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No już nei mogę się doczekać. Od dzisiaj zaczynam oszczędzanie, aby od razu po premierze kupić grę. Musze to mieć. A jeśli tylko zrobią wersję PL to będę zachwycony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 17:40, madridista2 napisał:

No już nei mogę się doczekać. Od dzisiaj zaczynam oszczędzanie, aby od razu po premierze kupić
grę. Musze to mieć. A jeśli tylko zrobią wersję PL to będę zachwycony.



Ja na wersję Pl bym nie liczył, bo tradycją jest, że GTA zawsze wychodzi po angielsku:) , ale ja tez nie mogę się doczekac tej gry. TO JEDEN Z MOICH MUST HAVE''ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak narazie informują o PS3 i XBOX360 ale po pierwsze na kompie mogą sporą sumkę dorobic, a w szczeguności dla tego że na kompie gra bedzie efektywniejsza i ładniejsza dlatego tak zwlekają.Jeśli wydadzą na konsolę ostro wezmą sie za wersje na kompa podobnie bylo z GTA SA.

A na wersję PL nie warto liczyc bo i R* sie z naszym językiem nie liczy, ale od czego są programiści :D no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze juz podali date ale znajac zycie zapewne ją przesuną. No i na litośc boską niech dadzą jakies info o pecetowej wersji gry bo juz nie moge sie doczekac. byłby swietny prezent na gwiazdkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 08:51, bartek1392 napisał:

Ja będe grac w nowego GTA na xboxsie 360 bo na kompie będzie sie strasznie mulic :p


a skąd ty to możesz wiedzieć? chyba że mówisz o swoim sprzęcie, to wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Plotka o GTA 4 PC nie została potwierdzona, ale również nie została zdementowana, więc jest szansa że wyjdzie na PC, IMO obstawiam że wyjdzie bo RS* by za dużo kasy straciło.
2.AC jest tak ramożerny bo jest duża mapa i dużo NPC i każdy ma własną sztuczną inteligencjie, jeśli zrobić coś podobnego w GTA4 to na PC siłą rzeczy i tak będzie ramożerne.
3.Crysisa można urchomić na Very High i nie będzie przycinać jeśli masz odpowiednio mocny komp.
4.Skoro produkcja gier na PC jest tak nie opłacalna bo jest dużo piratów i twierdzicie niektórzy że 80-90% spiraci gre, to dlaczego Capcom wydał DMC3 i 4 na PC??
5.X360 jest do pupy bo co chwile sie psuje co mi z tego że mam gwaracje na 3 lata??? A co później??? Zostaje wyrzucić do kosza.
6.Pewnie niektórzy uważają mnie teraz za fanboy-a PS3 albo PC, a nie jestem ani jednym ani drugim i uważam że każda konsola i PC ma swoje wady i zalety i nie można wybrać najlepszej, X360 ma więcej gry(przynajmniej chwilowo), PS3 ma mniejszą awaryjność itd. dlatego nie ma urządzenia idealnego, wkóncu nie raz sie mówi, że nie ma na świecie rzeczy idealnej lub człowieka idealnego.
7.Z naszego punktu widzenia wydawanie gier na PC jest nieopłacalne, ale z punktu producentów nie koniecznie tak musi być.
8.Piractwo na PS3 będzie jak napędy a dokładniej nagrywarki BR(blue ray) stanieją i będą w dużej ilości domów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram chwilowo w zastepstwie za gta wszelakie w boiling point i powiem tak to co zobaczylem na scrennach jest super pupper ale zastanawia mnie czy rokstar dorzuci w swojej gierce inwentory takie jak w bp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować