Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV dostępne od 29 kwietnia

187 postów w tym temacie

@Pile: pisząc posty i komentarze. Jednak nie liczy się ilość, ranga zmienia się co ok 3-5 miesięcy.

A o samej grze nie wiadomo za wiele, mnóstwo elementów ma ulec mniejszej lub większej zmianie.
Ale jedno jest pewne: wyjdzie gra co najmniej bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki Ganh1 - przestan gadac glupoty! od kiedy rockstar stawia na grafike? akurat oni robia wszystko pod grywalnosc - jak uznaja ze cos mogloby ja zwiekszyc, to dopiero pisza pod to kod. a to, ze teraz grafika wyglada naprawde porzadnie, to zwykly postep czasu. a co do klimatu - w GTA zawsze byl on lekki i mily, nie bylo przejmujacych scen, raczej bawil niz chwytal za serce. od tego byla legendarna mafia, ale sadzac po twoim opisie, grasz w gry dosc krotko i nie znasz tego tytulu. i zaluj, bo takiego klimatu jak tam (uwzgledniajac to, ze gra ma ponad 6 lat!) to do dzis prozno szukac (tym bardziej w grach i podobnej tematyce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol a ja 30 kwietnia urodziny mam :D ale gira pewni mnie nie zachwyci jedynym fajnym gta było vice city coekawe i miało zajebisty koniec jak w scarface ale i tak w to pogram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówię pre-ordera na pewno.Gra będzie na 100% długaśna i starczy na wiele miesięcy rozrywki, nawet jak ją przeję z wszystkimi achivementami to postrzelam sobie do ludzi - tylko nie mówcie nikomu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... Szkoda, że ten wspaniały tytuł wydaje Cenega u nas, wg. mnie lepiej byłoby gdyby to robił CDProjekt... ;|

Co do GTAIV grafa jest b. dobra i może być, na GTA:SA ludzie się nie skarżyli (za bardzo) na nią.... ;P
Chociaż, tak naprawdę to jedyny "minus" w grach GTA.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to posiadacze konsol maja nie lada gratkę. Szkoda, że ja się do nich nie zaliczam. Mi (no i wielu innym osobom) pozostaje się tylko modlić, że jednak gra wyjdzie na PC. A mam coraz mniej nadziei... A w kwietniu mam urodziny. Co za wspaniały prezent by był ;]...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Suuupcio:)D

tylko szkoda że cenega ma do tego prawa:/ osobiście wolę CD project. Nigdy nie zawiodło i mam nadzieję, nie zawiedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 15:57, Pile napisał:

Jak zmieniac swa range. Ja np jestem obywatelem jak to zmienic?


Hej koleś to nie jest temat o rangach więc może byś się o tym nie wypowiadał a tak poza tym to:

Informujemy, że wszystkie posty nie dotyczące komentowanego materiału będą usuwane.

No i masz tyle. Jest temat o rangach tam spójrz.

Co do tematu:
To bardzo fajnie że wyjdzie bo dosyć długo przyszło nam czekać na datę premiery. No to miłego grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

błagam oby się pojawiłó na PC ale o wersji PC lost planet też się nie mówiło a jest i jest ona super tak sam może... możę musi być nadzieja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować