Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Battlefield Heroes

3284 postów w tym temacie

mam pytanie, w sklepie sa 2 wersje np. SMG nie roznia sie niczym a jedna kosztuje 35 a druga 105 wtf ? :|

roznia sie tylko tym, ze przy jednej jest napise lasts 7 days a przy drugiej lasts 1 month, czy to jest czas przez ktory mozna okrzystac z danej pukawiki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 16:07, Zauri napisał:

roznia sie tylko tym, ze przy jednej jest napise lasts 7 days a przy drugiej lasts 1
month, czy to jest czas przez ktory mozna okrzystac z danej pukawiki ?


Po tym czasie ta broń znika ci z ekwipunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 16:31, kedzior141 napisał:

Zarejestrowałem się na stronie battlefield heroes, i co mam teraz zrobić żeby grać?


Ściągnać klienta gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 16:51, kedzior141 napisał:

> > Zarejestrowałem się na stronie battlefield heroes, i co mam teraz zrobić żeby
grać?
>
>
> Ściągnać klienta gry?

A jak to zrobić?


Postępuj według instrukcji na stronie play.battlefield-heroes.com, daj Play Now! A pozniej bedziesz wiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam jeden, nieużywany kluczyk do Battlefield Heroes. Jeszcze pachnie nowością. Pisać na gg: 8736297. Kto pierwszy ten lepszy xD

Edit: Kluczyk oddany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 20:08, Robhaal napisał:

Nareszcie! Dzięki Tobie nareszcie, po wielu tygodniach oczekiwań mogę zagrać w betę.
Dzięki Ci o panie! :D


Miłej gry życzę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 10:40, Xsaw napisał:

> ciągle wywala ten błąd. eh to, chyba sobie nie pogram na jednym serwerze.

No z graniem na jednym serverze to jest problem w BF Heroes,podczas dwóch dni (tyle mam
klucz do BFH) to z Gogiellem chyba tylko z 2 razy udało mi sie zagrać pomimo ciągłych
prób. Tak wiec wyszukiwanie kumpli i serverów sux :(



No to lipka bo już mi się nudzi takie anonimowe granie z przypadkowymi ludźmi. Od wczoraj nie udało mi się pograć z brejdakiem na jedym serwie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do was jeszcze. Czy grał ktoś może w BF heroes z kartą graficzną Intel X4500M? Będę kupował lapka właśnie z takim komponentem i chciałbym wiedzieć czy sie BF JHeroes odpali. Jezeli ktoś grał to proszę dajcie znać:) Bardzo cenna to wiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 23:04, Citkowsky napisał:

Mam pytanko do was jeszcze. Czy grał ktoś może w BF heroes z kartą graficzną Intel X4500M?
Będę kupował lapka właśnie z takim komponentem i chciałbym wiedzieć czy sie BF JHeroes
odpali. Jezeli ktoś grał to proszę dajcie znać:) Bardzo cenna to wiedza

Ja gram na Intelu x3100 i chodzi płynnie na najniższych detalach (wygląda nieźle), o BFH nie musisz się martwić ale z innymi grami pewnie mniej ciekawie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 19:02, gogiell napisał:

> Ciach!

NiO sŁŁŁiTaŚŚŚŚŚnY ;*** 10 4u ;*
Dzięki, poradziłem sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 13:27, IceCent napisał:

> Mam pytanko do was jeszcze. Czy grał ktoś może w BF heroes z kartą graficzną Intel
X4500M?
> Będę kupował lapka właśnie z takim komponentem i chciałbym wiedzieć czy sie BF JHeroes

> odpali. Jezeli ktoś grał to proszę dajcie znać:) Bardzo cenna to wiedza
Ja gram na Intelu x3100 gra chodzi płynnie na najniższych detalach i wygląda nieźle,
o BFH nie musisz się martwić ale z innymi grami pewnie mniej ciekawie będzie.



Laptop nie będzie do grania tylko do spraw biurowych , oglądania filmów, słuchania muzyki no i surfowania po necie to tez taki mi wystarczy. Do grania to mam stacjonarny:)
A z gier to ma działać minimum BF Heroes, Wolfenstein ET i Simsy 2 ewentualnie 3 jak wyjdzie. Czyli jak Heroesy działają na X3100 to na X4500 będzie ciutkę lepiej nawet:) Podbudowałeś mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu ja :)
Mam kilka pytań:
1. Ile tych punktów do statystyk przypada na jedną postać?
2. Czy te punkty są ogólne, czyli że np. jak będę grał 3 postaciami i zdobywał punkty, to mogę je przyznawać tylko jednej postaci?
3. Widziałem ludzi z hełmami, których nie ma w sklepie. Są jakieś dodatkowe, które otrzymuje się po uzyskaniu danego poziomu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 14:27, plada napisał:

1. Ile tych punktów do statystyk przypada na jedną postać?

Jakich punktów? Poza tym nie rozumiem pytania.

Dnia 26.04.2009 o 14:27, plada napisał:

2. Czy te punkty są ogólne, czyli że np. jak będę grał 3 postaciami i zdobywał punkty,
to mogę je przyznawać tylko jednej postaci?

Jeśli chodzi i VP, to zdobywasz je wszystkimi postaciami, wydajesz na której chcesz.

Dnia 26.04.2009 o 14:27, plada napisał:

3. Widziałem ludzi z hełmami, których nie ma w sklepie. Są jakieś dodatkowe, które otrzymuje
się po uzyskaniu danego poziomu?

Tak, pewne rzeczy odblokowują się dopiero od pewnego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem opisać swoje wrażenia z gry, którą wczoraj rozpocząłem. Uważam BF:Heroes za jeden z najlepszych sieciowych shooter''ów TPP. Świetna grafika oraz wylewajacy się zewsząd niebanalny humor tworzą świetny klimat. Sądziłem, że trzy klasy postaci to trochę za mało, ale jak się okazało jest to ilosć w sam raz. Wszystkie skille, jakie dotąd widziałem również spisują się bardzo dobrze. Żaden nie jest przesadzony, chociaż są takie, które umieją napsuć nerwów - vide Granade Spam u soldiera. Dalej przechodzimy do broni, pojazdów i map - tych ostatnich jak narazie nie jest za dużo, ale te, które są dostępne teraz również zasługują na plus. Najbardziej do gustu przypadły mi chyba Seaside Skirmish oraz Vistory Village. Dalej pojazdy. Jazda nimi daje naprawdę dużo frajdy. A opanowanie takiej bestii jaką jest samolot daje jej jeszcze więcej. Odnośnie broni - ich ilość również nie jest przerażająca, lecz sądzę, że to się zmieni w finalnej wersji gry/późniejszych wersjach bety. Gram Commando więc do mojego wyposażenia należy snajperka i nóż - z obu korzystam i jestem bardzo zadowolony. O ubiorach dla postaci nie mogę się wypowiedzieć, ponieważ żadnego jeszcze nie zakupiłem. Teraz słów kilka o graczach - prezentują oni różny poziom.
Mimo tych wszystkich zalet muszę się trochę wyżalić - słów więc kilka o wadach gry. Największą wadą jest imho brak wyboru serwerów, na skutek czego praktycznie nigdy nie mogę zagrać ze znajomymiu. Następną wadą są stroje, które można kupić tylko za prawdziwe pieniądze - gra mkiała być w 100% darmowa, czyż nie? I ostatnia wada - rozłączanie. Chociaż nie tak częste, to umie wkurzyć. Wczoraj, podczas trzech godzin rozłączyło mnie jakieś trzy razy.
A teraz słów kilka o postaci którą gram - Commando. Mam 5lvl. Moje uzbrojenie to nóż - który wymiata na całej linii, zwłaszcza zatruty - oraz snajperka (narazie ta podstawowa - zbieram pieniadze na inną) - która również wymiata. Świetnym skillem u Commando jest niewidzialność, zwłaszcza na wyższych poziomach. Używam również wyżej wymienionego skilla z zatrutym ostrzem. Narazie tyle, ale to z uwagi na mój niski poziom.
Uff... rozpisałem się trochę :P Oprócz mojej opinii mam do was kilka pytań:
Możecie mi powiedzieć, czy w BF:H da się robić screeny XFire? Obecnie nie mogę sprawdzić, gdyż nawala mi strona XF.
Następne: Czy jest jakiś uniwersalny sposób, dzięki któremu mogę sie dołączyc do tego samego serwa, co kumpel?
I ostatnie: Możecie mi polecić dobrą polską stronę o BF:H?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 15:06, Robhaal napisał:

Możecie mi powiedzieć, czy w BF:H da się robić screeny XFire? Obecnie nie mogę sprawdzić,
gdyż nawala mi strona XF.

Nie da się robić screenów ale możesz rozmawiać przez xf z kolegami

Dnia 26.04.2009 o 15:06, Robhaal napisał:

Następne: Czy jest jakiś uniwersalny sposób, dzięki któremu mogę sie dołączyc do tego
samego serwa, co kumpel?

Jasne, jak zalogujesz się na postać to masz taką tabelkę, w niej wpisujesz imię kumpla i gra pomoże ci do niego dołączyć

Dnia 26.04.2009 o 15:06, Robhaal napisał:

I ostatnie: Możecie mi polecić dobrą polską stronę o BF:H?

Jest pare stron, jedna nawet Polska oficjalna: http://www.battlefieldheroes.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować