Zaloguj się, aby obserwować  
Stalker69

Dead Space - temat ogólny

1098 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2008 o 15:05, BAMPERS napisał:

Pytanie, jak ustawić sterowanie postacią na kursorach, zmiany dokonywane w ustawieniach
gry nie przynoszą rezultatu pożądanego.


Jak zmienisz już w opcjach ustawienia trzeba kliknąć zaakceptuj jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2008 o 15:08, Ecko09 napisał:


Jak zmienisz już w opcjach ustawienia trzeba kliknąć zaakceptuj jeszcze :P


Widzę że masz dobry chumor :P..

Nie da się zmienić :w,a,s,d na strzałki, na inne knefle tak, na strzałki nie reaguje gra w ogóle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 15:47, BAMPERS napisał:


>
> Jak zmienisz już w opcjach ustawienia trzeba kliknąć zaakceptuj jeszcze :P

Widzę że masz dobry chumor :P..

Nie da się zmienić :w,a,s,d na strzałki, na inne knefle tak, na strzałki nie reaguje
gra w ogóle .


No to widocznie nie da się zmienić na strzałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2008 o 15:49, Ecko09 napisał:

No to widocznie nie da się zmienić na strzałki.



Czy to jest normalne ? Nie wydaje cosik mnie się. Jak ja mam grać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 16:00, BAMPERS napisał:


> No to widocznie nie da się zmienić na strzałki.


Czy to jest normalne ? Nie wydaje cosik mnie się. Jak ja mam grać ?


Jak to jak? WSAD. Od dłuższego czasu w każdej grze sterowanie jest WSADem. Strzałki były modne daaawno temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 16:12, Ecko09 napisał:

>
> > No to widocznie nie da się zmienić na strzałki.
>
>
> Czy to jest normalne ? Nie wydaje cosik mnie się. Jak ja mam grać ?

Jak to jak? WSAD. Od dłuższego czasu w każdej grze sterowanie jest WSADem. Strzałki
były modne daaawno temu.



Nie potrafia ;) nie chcę , przecież mam wybór na innych kneflach, a tu co ? Moda tu jest nie istotna, ma być wygoda. A Ty możesz zmienić na strzałeczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 16:24, BAMPERS napisał:

Nie potrafia ;) nie chcę , przecież mam wybór na innych kneflach, a tu co ? Moda tu
jest nie istotna, ma być wygoda. A Ty możesz zmienić na strzałeczki ?

i wtedy jak grasz- mysz w lewej ręce?
chyba tylko leworęczni lubią strzałki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 16:36, seles napisał:

> Nie potrafia ;) nie chcę , przecież mam wybór na innych kneflach, a tu co ? Moda
tu
> jest nie istotna, ma być wygoda. A Ty możesz zmienić na strzałeczki ?
i wtedy jak grasz- mysz w lewej ręce?
chyba tylko leworęczni lubią strzałki ;P



Klawiaturę przesuwam do woli i zawsze grałem na strzałkach, tak musi zostać. Właściwie wszyscy których znam taką grę preferują , nie ja sam. Chyba będę musiał się na xbox''a w tę grę zaopatrzyć, tylko czy warto ?
Najpierw muszę spróbować na PC, ale jak ?

A ty możesz strzałki ustawić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie a ja mam problem natury dźwiękowej... na każdym dźwięku w grze gra go "rozdwaja" czyli jak np. miałby być ciągły szum otwierania drzwi szuuuuuuuu to to jest takie jakby szuu-szuuuuuuuuuu i tak każdy dźwięk w grze.
Próbowałem z 5.1 zmienić na stereo ale to nic nie dało ;/. Muszę też dodać że podobnie miałem w Assasins Creed chociaż zmieniałem ustawienia na najwyższe/niższe. Mógłby ktoś mi podać powód dla którego dźwięk mógłby w tych grach się tak dziwnie zachowywać?
Mam wymienić kartę dźwiękową czy może procesor? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 17:38, ProHacker napisał:

Słuchajcie a ja mam problem natury dźwiękowej... na każdym dźwięku w grze gra go "rozdwaja"
czyli jak np. miałby być ciągły szum otwierania drzwi szuuuuuuuu to to jest takie jakby
szuu-szuuuuuuuuuu i tak każdy dźwięk w grze.
Próbowałem z 5.1 zmienić na stereo ale to nic nie dało ;/. Muszę też dodać że podobnie
miałem w Assasins Creed chociaż zmieniałem ustawienia na najwyższe/niższe. Mógłby ktoś
mi podać powód dla którego dźwięk mógłby w tych grach się tak dziwnie zachowywać?
Mam wymienić kartę dźwiękową czy może procesor? ;p



Jeżeli masz w ffdshow pogłos, echo włączone to one mogą kolidować z dźwiękami gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 17:45, BAMPERS napisał:

> Słuchajcie a ja mam problem natury dźwiękowej... na każdym dźwięku w grze gra go
"rozdwaja"
> czyli jak np. miałby być ciągły szum otwierania drzwi szuuuuuuuu to to jest takie
jakby
> szuu-szuuuuuuuuuu i tak każdy dźwięk w grze.
> Próbowałem z 5.1 zmienić na stereo ale to nic nie dało ;/. Muszę też dodać że podobnie

> miałem w Assasins Creed chociaż zmieniałem ustawienia na najwyższe/niższe. Mógłby
ktoś
> mi podać powód dla którego dźwięk mógłby w tych grach się tak dziwnie zachowywać?

> Mam wymienić kartę dźwiękową czy może procesor? ;p


Jeżeli masz w ffdshow pogłos, echo włączone to one mogą kolidować z dźwiękami gry.


Ja jako użytkownik niezbyt z takimi sprawami obeznany muszę się zapytać gdzie znajdę te ffdshow ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 17:38, ProHacker napisał:

Słuchajcie a ja mam problem natury dźwiękowej... na każdym dźwięku w grze gra go "rozdwaja"
czyli jak np. miałby być ciągły szum otwierania drzwi szuuuuuuuu to to jest takie jakby
szuu-szuuuuuuuuuu i tak każdy dźwięk w grze.
Próbowałem z 5.1 zmienić na stereo ale to nic nie dało ;/. Muszę też dodać że podobnie
miałem w Assasins Creed chociaż zmieniałem ustawienia na najwyższe/niższe. Mógłby ktoś
mi podać powód dla którego dźwięk mógłby w tych grach się tak dziwnie zachowywać?
Mam wymienić kartę dźwiękową czy może procesor? ;p

nie wiem, ja tak nie mam. .. Ale w Assassin;s Creed trzeba było wyłaczyć przyspieszanie dzwiękowe w
dxdiag jak były problemy z dzwiękiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na swojej viście go już nie używam , więc nie dam zrzutu niestety, ale ty podczas oglądania multimediów w zasobniku systemowym (przy zegarze) powinieneś mieć symbole FF - klikasz w niebieski i masz ustawienia , teraz juz nie pamietam gdzie to było - tam jest mnóstwo opcji, musisz pogrzebać. Możesz nie mieć ffdshow''a a inne paczki kodeków , jeżeli jednak jest, on bywał przyczyną problemów z grami i multimediami - warto sprawdzić.
Drugą sprawą jest Twój panel kontrolny sterownika dźwięku, gdzie możesz mieć echo czy inny efekt dźwiękowy włączony i to też może być przyczyną takich zachowań gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze. 35000 kredytów i nie ma na co wydać tego. Bo miejsca w ekwipunku nie wiele jest. więc wole sobie na ammo i apteczki zostawić. Zastanawiam się nad kupnem 3 broni (na razie mam ten podstawowy pistolet i miotacz ognia). Jaką broń byście polecili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 20:17, Ecko09 napisał:

Kurcze. 35000 kredytów i nie ma na co wydać tego. Bo miejsca w ekwipunku nie wiele jest.
więc wole sobie na ammo i apteczki zostawić. Zastanawiam się nad kupnem 3 broni (na razie
mam ten podstawowy pistolet i miotacz ognia). Jaką broń byście polecili?

Proponuję karabin pulsacyjny. :)
IMO lepiej trochę poszperać po planszy, bo można znaleźć dane do kupna nowego kombinezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 20:19, gitarka napisał:

> Kurcze. 35000 kredytów i nie ma na co wydać tego. Bo miejsca w ekwipunku nie wiele
jest.
> więc wole sobie na ammo i apteczki zostawić. Zastanawiam się nad kupnem 3 broni
(na razie
> mam ten podstawowy pistolet i miotacz ognia). Jaką broń byście polecili?
Proponuję karabin pulsacyjny. :)
IMO lepiej trochę poszperać po planszy, bo można znaleźć dane do kupna nowego kombinezonu.


Kombinezon mam na 2 poziomie na razie. Właśnie jestem na końcu 3 rozdziału. W 4 znajdę dane na 3 poziom kombinezonu? i ile ten poziom 3 będzie kosztował? Żebym wiedział ile odłożyć^^ Tylko nie mów gdzie znajdę. nie chce spoilerów żadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2008 o 20:19, gitarka napisał:

IMO lepiej trochę poszperać po planszy, bo można znaleźć dane do kupna nowego kombinezonu.

Jestem w siódmym rozdziale i nie stać mnie na lepszy kombinezon, i chodzę w szmelcu drugiego poziomu xD
A walczę tylko piłą plazmową, fajnie jest:) Ogólnie mnie gra bardzo pozytywnie zaskoczyła. Baaardzo mnie kręci co się wyjaśni dalej w fabule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2008 o 20:23, Ecko09 napisał:

Kombinezon mam na 2 poziomie na razie. Właśnie jestem na końcu 3 rozdziału. W 4 znajdę
dane na 3 poziom kombinezonu? i ile ten poziom 3 będzie kosztował? Żebym wiedział ile
odłożyć^^ Tylko nie mów gdzie znajdę. nie chce spoilerów żadnych.

Kombinezony znajdują się po drodze. Są tak rozmieszczone, że i tak je znajdziesz, bo są na drodze, którą i tak się trzeba udać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 21:20, seles napisał:

/ciach/
chyba w 3 rozdziale 3 poziom kombinezonu znalazłam, albo gdzieś na poczatku 4, ale chyba
raczej w trzecim.


Ja kończyłem 3 rozdział i nie znalazłem, czyli raczej 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować