Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

>Głosowanie ? hmmmm. Pewnie brało by się pod uwagę ludzi

Dnia 13.07.2011 o 16:34, Braveheart napisał:

co są najdłużej i inne aspekty.. Przednia myśl równych i równiejszych ?? ;>

Ogłosić nabór i niech zieloni / czerwoni czekają na chętnych. Najprostsze, najłatwiejsze i najbardziej skuteczne bo zgłosiłby się osoby które by chciały to robić więc jest wysokie prawdopodobieństwo że robiłyby to tak jak trzeba. Ludzie z łapanki czy z przypadku to chybiony pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 16:36, Tyler_D napisał:

Ogłosić nabór i niech zieloni / czerwoni czekają na chętnych. Najprostsze, najłatwiejsze
i najbardziej skuteczne bo zgłosiłby się osoby które by chciały to robić więc jest wysokie
prawdopodobieństwo że robiłyby to tak jak trzeba. Ludzie z łapanki czy z przypadku to
chybiony pomysł.


To byłoby chyba najodpowiedniejsze rozwiązanie. Ciekawe na jakich zasadach ten nabór by przebiegał.. Kilku takich "okrojonych moderatorów" przydałoby się, a może po porostu zwiększyć ilość moderatorów hmm nie wiem.. No i jeszcze pozostaje nam teraz czekać na zdanie Laid_backa. Bo niebawem pewnie tutaj zaglądnie. Ciekawi mnie jego zdanie na ten temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 17:15, necron1501 napisał:

Właściwie, to kto jest adminem?


Laid_back odpowiada za forum, jeśli chodzi Ci o osobę, która odpowiada za forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 17:15, necron1501 napisał:

Właściwie, to kto jest adminem?


Właśnie. Mnie też to zawsze jakoś hmmm interesowało. Kto jest tu szefem wszystkich szefów :D. Chyba że są sami szefowie podzieleni i nie ma ogólnego głównego Bossa, choć mogę się mylić :P

Edit:
@Isildur
Aaaa czyli jednak to On jest takowym 'adminem' :P.. THX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 17:55, Isildur napisał:

> Właściwie, to kto jest adminem?

Laid_back odpowiada za forum, jeśli chodzi Ci o osobę, która odpowiada za forum :)


Aaa, spodziewałem się odmiennego kolorku, jakiś niebieski czy coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 18:37, kindziukxxx napisał:


> Aaa, spodziewałem się odmiennego kolorku, jakiś niebieski czy coś ;)
Niebieski był za czasów Domka :)


Nie pamiętam tamtych czasów ; ( To może... różowy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 18:37, kindziukxxx napisał:

Niebieski był za czasów Domka :)

Witaj.
No właśnie :D . Skoro już poruszyłeś ten temat.... Zawsze mnie to jakoś nurtowało.. Pamiętam jak kiedyś ''Zieloni'' wcześniej byli ''Niebieskimi''. To było swego czasu. W sumie i też trochę minęło jak zieloni są już zielonymi :P.
Jak to mniej więcej przebiegło bo nie pamiętam. Co zmienił się główny szefo i sobie zmienił kolorek ? :D. Może jakiś link URL albo coś :P. Sprostowałby moje nadwątlone myśli.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2011 o 18:59, Braveheart napisał:

Witaj.
No właśnie :D . Skoro już poruszyłeś ten temat.... Zawsze mnie to jakoś nurtowało.. Pamiętam
jak kiedyś ''Zieloni'' wcześniej byli ''Niebieskimi''. To było swego czasu. W sumie i
też trochę minęło jak zieloni są już zielonymi :P.
Jak to mniej więcej przebiegło bo nie pamiętam. Co zmienił się główny szefo i sobie zmienił
kolorek ? :D. Może jakiś link URL albo coś :P. Sprostowałby moje nadwątlone myśli.
Pozdrawiam.

Niebieski był za czasów jak gram.pl należało do CD-P, jednak z momentem uniezależnienia się gramu powstał konsulat i pojawili się zieloni :) tak krótko i na temat, linku nie podam bo nie znajdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 11:32, Dared00 napisał:

O, mam kolejny dobry pomysł: Możliwość odpowiadania kilku osobom w jednym poście.


Hmm, jak to sobie właściwie wyobrażasz? Pomysł dobry, tylko nie wiem czy wykonalne, nigdy tego nie widziałem w akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry, ale i nie pierwszy. Juz o tym dyskutowaliśmy dawno temu. Niestety ulepszenia na forum sa dodawane stopniowo, ale jestem pewny, ze to ciągle jest na liście "do zrobienia" konsulatu. Odpowiadanie kilku osobom w jednym poście już opanowaliśmy dawno, cala sztuka polega na tym, żeby wszyscy, do których chcemy się odnieść mieli podpięty temat i znaczek "ktoś odpowiedział na twój post". A jak to zrobić? Opcji jest wiele. Od wklejania url postu w specjalnym okienku, do zrobienia możliwości zaznaczenia danych postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 15:09, necron1501 napisał:

Jak tam, co tam, tydzień minął jak tam obrady? :D

Witaj.
Hmmmm może trzeba byłoby zapytać czy był jakikolwiek w poprzednim tygodniu :P. Może proza życia i ''siły wyższe'' nie pozwalały na to ;-(.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 15:09, necron1501 napisał:

Jak tam, co tam, tydzień minął jak tam obrady? :D


Spokojnie, jeśli coś się wydarzy na pewno się o tym dowiecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 15:06, Laid_back napisał:

Pomysłów jak zawsze dużo, pomyślimy w moderatorskim gronie nad nowymi opcjami :)


Widzę że dodano button do zgłaszania postów. Problem w tym że trochę się wam to rozjechało...

20110726170524

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 17:07, rob006 napisał:

Widzę że dodano button do zgłaszania postów. Problem w tym że trochę się wam to rozjechało...


Nie wiem, może to zależy od rozdzielczości (?), bo u mnie np. jest w sam raz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować