Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2011 o 13:06, S1G napisał:

Niewiem jak innym x-owcowm ale mi już się nie rozjeżdża.


Mi rozjeżdża się tylko gdy dodam nowego posta i pojawia się przycisk "edytuj", ale to już da rade przełknąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam, że zawsze tu było wiele głosów, że to forum jest stare i należałoby je zmienić itp., itd. Ale tak naprawdę to moim zdaniem jest ono o wiele bardziej przejrzyste niż wszystkie inne fora na jakie można trafić. Nie ma tu żadnych sygnaturek ani innego niepotrzebnego badziewia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 11:56, Kwasu93 napisał:

Ja pamiętam, że zawsze tu było wiele głosów, że to forum jest stare i należałoby je zmienić
itp., itd. Ale tak naprawdę to moim zdaniem jest ono o wiele bardziej przejrzyste niż
wszystkie inne fora na jakie można trafić. Nie ma tu żadnych sygnaturek ani innego niepotrzebnego
badziewia :)

Bo to jest tak, że chciało by się zmiany i nie chciało :D. Z jednej strony przestarzałe ale już dobrze wysłużone i proste przejrzyste. Choć na nie które rzeczy, które są na innych forach takie jak: opcja spoiler też trzeba było się naczekać :D. Mała rzecz a cieszy ! :-P. Mnie tam ogólnie sygnaturki zfisają, ale nie pogardziłbym jakąś małą albo jakimś userbar''em. Hmmm choć np takie zwiększenie obrazka w avatarze by uszczęśliwiło ludzi :D. Np 100 x 100. Po tylu latach może i to by się przydało zmienić. Chyba nie jest to aż problem. [Nie wiem, a może jest]

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 14:46, Kwasu93 napisał:

Obrazek chyba można powiększyć. W ustawieniach forum jest chyba coś takiego, żeby ''pokazywało
większe''. Ale musisz poszperać, bo nie pamiętam.


Tę opcję mam już od dawien dawna ustawioną :D.. Ale IMO te "powiększone obrazki" mogły by się zwiększyć bardziej. Teraz chyba bodaj avatar jest automatycznie zmniejszany do 70x70.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Literki najeżdżają na buttony, trochę dziwnie to wygląda.

BTW. Można liczyć na to, że w takiej sytuacji wszystkie buttony będą obok siebie?

20110731045613

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 04:56, Gumisiek2 napisał:

Literki najeżdżają na buttony, trochę dziwnie to wygląda.

BTW. Można liczyć na to, że w takiej sytuacji wszystkie buttony będą obok siebie?


Z czego korzystasz? Wygląda na to, że brakuje Ci czcionek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 11:06, Laid_back napisał:

Z czego korzystasz? Wygląda na to, że brakuje Ci czcionek...


Ja też zauważyłem takie coś co Gumisiek2 zapodał , Nie przeszkadza mi to zbytnio ale jak jest opcja by to zmienić to czemu nie ;-). On używa Opery tak jak ja, a na Google Chrome jeszcze tego nie miałem okazji sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 11:06, Laid_back napisał:

Z czego korzystasz? Wygląda na to, że brakuje Ci czcionek...


To nie jest wina żadnych czcionek, jest po prostu za mało miejsca gdy dojdzie dodatkowy przycisk do edycji. W takim przypadku jest wykorzystywana inna reguła w CSSie, czy aby na pewno zwiększyliście też w niej szerokość?
Tak swoją drogą to nie wiem po co na sztywno ustawiliście tą szerokość. Jak się ją wywali wszystko elegancko wygląda, i nie ma żadnych problemów.

BTW: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49&pid=4368
Już 3 razy tak miałem, czyli co 2-3 post...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 18:34, rob006 napisał:

BTW: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49&pid=4368
Już 3 razy tak miałem, czyli co 2-3 post...


Też ostatnimi czasy mam ten błąd. Myślałem po prostu, że to nie wielka usterka, ale ostatnimi czasy zdarza się to coraz częściej. Dziś chyba ze 2 razy go miałem więc sam nie jesteś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest zwiększona i u wszystkich u nas dobrze się wyświetla, także na tej nieszczęsnej operze... tak więc jestem ciekawy ile jest takich pojedynczych przypadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 21:38, Laid_back napisał:

Jest zwiększona i u wszystkich u nas dobrze się wyświetla, także na tej nieszczęsnej
operze... tak więc jestem ciekawy ile jest takich pojedynczych przypadków

Dobrze czyli jak? bo przy guziku edytuj faktycznie mam na 2 linijki podzielone, nachodzenia literek póki co nie zauważyłem.


edit w sumie posta z tak długą pierwszą linijką też sobie nie przypominam, jak ktoś znajdzie takowego to proszę linka, sprawdzę jak to u mnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 21:38, Laid_back napisał:

Jest zwiększona i u wszystkich u nas dobrze się wyświetla


To dziwne, bo u mnie brakuje dobrych 60-70 pikseli szerokości, a to nie jest mało...

@sig
Musiałbyś chyba sam takiego napisać, bo tylko wtedy pojawi ci się przycisk "edytuj" i rozjechałyby ci się przyciski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :D
Dziwna sprawa PacMan po raz kolejny zeżarł grama :D o 5:10 rano :O... jakiś automat, czy ktoś wstał o tej porze ?? ;>.. Markować ludziom nie dadzą no ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 16:18, Tyler_D napisał:

Czy coś, cokolwiek się ruszył w sprawie pomysłu o jakim tu pisałem gdzieś tak na oko
z miesiąc temu?


Chodzi Tobie o dodatkowe uprawnienia dla wybranych użytkowników? Jeśli tak to nie łudź się, że otrzymacie możliwość przypinania postów czy ich edycji po czasie, byłby bałagan i by nam to narobiło tylko dodatkowej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 16:18, Tyler_D napisał:

Czy coś, cokolwiek się ruszył w sprawie pomysłu o jakim tu pisałem gdzieś tak na oko
z miesiąc temu?

Chyba przeszło to bez większego echa ... wleciało jednym uchem wyleciało drugim. :) Chyba z góry ten pomysł był skazany na porażkę mimo iż mogło w nim być ziarno urzeczywistnienia.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przeczytałeś wszystkie posty dotyczące tamtej dyskusji i to jest twoje zdanie to nie mam więcej pytań - to po pierwsze. Jeśli nie przeczytałeś wszystkiego - zwłaszcza postów mówiących jak to by miało z grubsza wyglądać - zrób to i nie pisz bzdur. Po trzecie pytałem Laida a nie ciebie. Bałagań? Jeśli byście to zorganizowali z głową to by bałaganu nie było - chcecie mieć nadal burdel i niezadowolonych userów? Wasza sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 18:54, Tyler_D napisał:

Jeśli przeczytałeś wszystkie posty dotyczące tamtej dyskusji i to jest twoje zdanie to
nie mam więcej pytań - to po pierwsze. Jeśli nie przeczytałeś wszystkiego - zwłaszcza
postów mówiących jak to by miało z grubsza wyglądać - zrób to i nie pisz bzdur. Po trzecie
pytałem Laida a nie ciebie. Bałagań? Jeśli byście to zorganizowali z głową to by bałaganu
nie było - chcecie mieć nadal burdel i niezadowolonych userów? Wasza sprawa.


Czytałem i obserwowałem tę dyskusję. Wiem co pisałeś... Moderatorzy mają tę funkcje i do tej pory działa to bardzo dobrze, chcesz nam pomóc, jest formularz poza tym nie tylko ja jestem przeciwny, dawania zwykłym użytkownikom dodatkowych funkcji.

To już nie mogę wyrazić swojego zdania? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować