Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis dotknął już miliona graczy

67 postów w tym temacie

Nie wiem co mają wymagania do tego, to dlaczego Crysisa i UT3 zestawiono pod względem słabej sprzedaży? Crysis jednak sprzedał się dobrze ale co z UT3, też ma taki wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 12:36, Ostachh napisał:

> Crysis ukaże się prawdopodobnie na PS3

Dnia 02.02.2008 o 12:36, Ostachh napisał:

Crysis na PS3? Źródło?


Koledze Micro9494 chodziło zapewne o :
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=39201

Co do wyniku, to rzeczywiście duży... szkoda, że ta gra to tylko nowy silnik :/.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się, sam nie wiedziałem czy wybrać Crysisa czy NFS: Pro Street. Coś kazało mi brać to pierwsze i nie żałuję. Uwielbiam FPS-y i byłem w niebo wzięty. Grafiki lepszej nie ma tylko szkoda że gra się tak szybko kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego można było się spodziewać :)

Gra była hucznie zapowiedziana, a poza tym pierwsze dzieło CryTeka - Far Cry zostało docenione na całym świecie, tak więc sukces Crysisa był pewny. No cóż, ja może zagram u siebie w ten tytuł za jakieś dwa lata, bo teraz to ma kosmiczne wymagania sprzętowe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta gra jest zaczepista już niedługo ją dostane w swoje łapki eh nie mogę się doczekać :D no i aby więcej się egzemplarzy "Krysi" się sprzedało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że pozostałe części będą równie dobre jak jedynka :) Jedyny mały minusik jak już niektórzy wspomnieli to długość gry ale co tam...lepiej wybitna i krótka niż długa i przeciętna.Oby tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 12:41, radek9 napisał:

EA trzepie nawet kasę na tak nieudanych produkcjach jak Crysis :/ (według mnie )
Dla mnie Crysis jest spox :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra niepotrzebnie ucierpiała przez wysokie wymagania i zazdrość konsolowców. Przecież wiadomo, że taka grafika musi być generowana przez potężny komputer. Obecne konsole to przy dobrym kompie śmiech. Życze powodzenia z 256Mb RAM w PS3...
A co do samej gry- jest naprawde znakomita, jeden z najlepszych shooterów w jakie grałem. Może nie bije HL2 ale zdecydowanie się do niego zbliża. Najważniejsze jest, że nie nudzi i ciągle pozostawia w napięciu. No i ta grafika... dla tej gry zafundowałem sobie nowy komputer. I było warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że w wersji PS3 będą gorsze tekstury bo karta graficzna w PS3 potrafi przetwarzać tylko 22GB tekstur na sekundę a dla porównania 8800GTX 90GB na sekundę. Musieli by jakoś skonwertować mocno te tekstury żeby wyglądało tak jak na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego ze PS3 ma 512 a nie 256:D Nastepna sprawa nie porównuj PC do konsoli bo gry konsolowe nie potrzebuja tyle ramu co komy [i bardzo dobrze]
I nie podniecaj sie za dużo bo gra i tak wyjdzie na konsolach juz 18 pokażą silnik jak dziła na konsolach i wiesz co jestem bardzo spokojny o jakosc tego enginu na konsolach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 13:35, braveheart19 napisał:

Tak tylko ze RSX wspiera Cell któy też liczy grafike a jak wiadomo Cell jest 100 krotnie
szybszy i wydajniejszy od PC towych procesorów

Tylko że grafika jest przesyłana do TV przez kartę graficzną. I ten wasz Cell w tym wypadku nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa jasne widac ze pojecia nie masz bo wszystki steruje Cell on jest odpowiedzialny praktycznie za wszystko :D
Spokojna twoja rozczochrana :D Gdyby ten silnik na konsolach był niewypałem to nie pokazywali by go na targach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wszyscy narzekaaaaali.. że źle ze sprzedażą Cryśka jest. A tu proszę - piękny wynik :] I dobrze, gra jest warta kupna (sam mam EK xDD), cieszymy się oczywiście, że już mylion xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 13:38, braveheart19 napisał:

Taa jasne widac ze pojecia nie masz bo wszystki steruje Cell on jest odpowiedzialny praktycznie
za wszystko :D
Spokojna twoja rozczochrana :D Gdyby ten silnik na konsolach był niewypałem to nie pokazywali
by go na targach

i właśnie przez ten procesor cwel dużo firm rezygnuje z produkcji gier na ps3. dla wielu to jest za trudna architektura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra wiadomość. Patrząc na inne nowości nie czuje takiego respektu jak do Crysisa, mam takie odczucie żeby ta gra osiągnęła sukces, jest naprawdę dobra i dobrze że ludzie ją doceniają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować