Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis dotknął już miliona graczy

67 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2008 o 13:44, braveheart19 napisał:

A to juz ich problem jakos dużo firm sobie radzi i jak widac crytek też :D

Mogłbyś klikać odpowiedz a nie nowy post? jesteś już robotnikiem i jeszcze tego nie stosujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, że jeszcze nam tej ostoi pecetowej jakoś idzie, nie przegnają nas konsole nigdy. Choć gra nie okazała się przełomem takim, jakim miała być, to i tak dobrze, że ten milionik jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

braveheart19 <-- nie karmic kolejnego fanboya ktory sam nie wie o czym psize ;p .

Co do Crysisa to sie zdziwilem ,ze tyle zdolali tego sprzedac :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konrad512 ekhmmm ps3 jak i x360 maja po 512 MB ram , x360 ma wspoldzielone meidzy cpu ,a gpu ,a ps3 ma osobno 256 MB na gpu i kolejne 256 MB dla cpu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GPU ma swoją osobną pamięć, to nie jest RAM. Jeśliby tak liczyć to ja mam 4.5GB RAM i Crysis mi i tak czasami tnie. Więc masz porównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że to ja Crysisa dotykałem, nie on mnie, ale zapewne się myliłem ;) Ale nie oszukujmy się, taka gra zasłużyła na jeszcze więcej odbiorców, o ile jest tyle na świecie wystarczająco mocnych komputerów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno sprzedaż będzie rosła bo Crysis na to zasługuje, jedna z najlepszych strzelanin w jakie grałem a grafika bije na głowe inne gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 15:04, Ratefi napisał:

Na pewno sprzedaż będzie rosła bo Crysis na to zasługuje, jedna z najlepszych strzelanin
w jakie grałem a grafika bije na głowe inne gry


zdecydowanie masz racje przeciez w końcu Crysis to przełom w gatunku gier komputerowych,z koleji to ze sie dobrze sprzedaje oznacza ze twórcy gier zarobią pieniądze na następne tytuły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okrągły miliom i to tylko na PC - nie jest źle, a wręcz przeciwnie, rynek komputerowy jeszcze dobrze się trzyma. Oby tylko piractwo tego nie zepsuło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@braveheart19

Jesteś pewien, że tylko 100 razy szybszy? A może 200 razy? AAA, 100 razy szybszy, ale od którego procka? Pentiuma? Core Duo? Core Quad? A może Itanium IA-64? Jeżeli ten Cwel miałby być 100 razy szybszy to jakoś nie widzę rezultatów jego mocy. Przy okazji, mój procek, który robię w garażu jest 100 razy szybszy od tego Cwela.

A tak poważnie, jak czytam takie komentarze to mnie śmiech bierze. Dziecinne gadanie, co jest lepsze, szybsze itp. I jeszcze te wielkie arcyliczby. Firma Sony od każdego producenta gry żąda, aby gra posiadała min. 50 fps (Microsoft żąda aż 60 fps i max. 30 sekundowy czas wczytywania). Gdyby taki Cwel był 100 razy szybszy nikt by się o nic nie martwił. Jak na razie dużo producentów ma problem z taką architekturą. Jest o wiele trudniejsza do oprogramowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

X360 i 60fps hahaha dobre sobie on jest prekursorem 30fps jak ocs to pS3 ma wiecej gier w 60fps jak nie wierzysz to poczytaj PSX lub inne magazyny :D
Tobialex nie badz dzieciakiem przecież nie podam ci linka bo nie pamietma na jakiej stronie to było wiem tylko ze to był news w którym pisali ze w Australii zrobili testy NAJNOWSZYCH procesorów i Cella i to własnie Cell był aż 100 krotnie szybszy i to nie sa moje wydzimisie czy tego chcesz czy nie i nie pitol mi tu o kartach grafiki czu bóg wie jakiej duzej ilosci ramu bo konsola to nie PC ona nie musi miec wypasu!! ale do was to nie dociera
Nie dosc ze PS3 dostanie crysisa to bedize miała jeszcze jadna fotorealistyczna gre mianowicie GT5 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może będzie jak Assasin''s Creed(nie wiem jak to się pisze :] ) na X360 - w newsie o wymaganiach min. na PC, w niektórych komentarzach, że to bardziej przypomina pokaz slajdów, niż grę. Może być podobnie. Będzie ciekawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 10:48, porschak napisał:

Może będzie jak Assasin''s Creed(nie wiem jak to się pisze :] )

/ciach

Assassin''s Creed sie pisze ;-)

A co do Crysis to co prawda dolozylem jedna kopie do tej liczby, ale gra mnie dosc rozczarowala niestety :-/ Straszliwie nudna jest ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 18:13, braveheart19 napisał:

Cell był aż 100 krotnie szybszy

Chyba śnisz. Jeden rdzeń C2D ma 24 GFLOPS przy 3 GHz. Jeden rdzeń Cella ma 23,6 GFLOPS przy 3,2 GHz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 11:19, hans olo napisał:

> Cell był aż 100 krotnie szybszy
Chyba śnisz. Jeden rdzeń C2D ma 24 GFLOPS przy 3 GHz. Jeden rdzeń Cella ma 23,6 GFLOPS
przy 3,2 GHz.

Cyba snisz :D
PS3 ma 8 procesorów z czego 5 jest do gier jedne na obsługe konsoli i jeden nie czynny i każdy z nich jest takowany 3.2 Ghz i jest to najbardziej wydajny procesor jaki kiedy kolwiek powstał znawco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować