Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z grą Guitar Hero III - solo gitarowe

21 postów w tym temacie

Lucas the Great

Dziś zapraszamy wszystkich przyszłych Bogów Rocka na przechadzkę po sklepie z gitarami. Obejrzycie kilkanaście modeli gitar, które na zawsze związały się z historią muzyki. [Aktualizacja] Tak jak zapowiadaliśmy, nasz materiał dotyczący gitar w Guitar Hero III tego wieczora powiększył się o małą niespodziankę - zapraszamy do obejrzenia filmu dołączonego do artykułu ...

Przeczytaj cały tekst "Weekend z grą Guitar Hero III - solo gitarowe" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczna giera, ale tylko wtedy jak masz wypas sprzęcior i jakąś młą imprezkę w domu. Można wtedy sę świetnie bawić. Mam nadzieję jednak że rock band będzie na takim samym poziomei co GH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny tekst, biorę sie za czytanie.

A ja jestem dumny, skończyłem dzisiaj GH3 na hardzie. Na koncie mam już przejście go na hardzie na padzie i gitarce. Ostatnia walka strasznie przegięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Majkes, ostatnia walka to coś więcej niz przegięcie! To prawdziwa schiza! Ciekaw jestem, jak ta piosenka wygląda na expercie, aczkolwiek bałbym się ją zagrać :-x Udało mi sie pokonać Lou tylko dzięki temu, że dostawał kiepskie ataki, a ja te najlepsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy tekst bardziej wyspecjalizowany jak widzę ;) I bardzo dobrze, bo przez to dużo ciekawszy (choć pewnie zainteresuje mniejszą liczbę osób). Bardzo fajny i profesjonalny przegląd gitar z GHIII :) Właściwie na dzisiejszy odcinek weekendu z GH czekałem najbardziej, no i nie zawiodłem się ;) Ciekawe jaka będzie jutrzejsza recenzja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

V, V, V, i jeszcze raz V. Flying V, yeah!
@Gucixo1: "Mam nadzieję jednak że rock band będzie na takim samym poziomei co GH."
Gdyby się kierować filmikami na YT, to Rock Band > GH, zarówno muzycznie, graficznie, jak i gameplay''em, ale samym YT nie można się kierować.

A teraz takie pytanko - czy wiadomo coś o GH III na NDS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh nie oh nie... Jak mogli !?...wiadome..trzeba było wspomnieć o ''''Epiphonach''''...ale dla czego !!!...dla czego podali przy tym Explorera...co to za przykład....czym sie ma ''''Goth'''' czy ''''Korina'''' do Gibsonowskiego Exploera ?.
Sam posiadam takiego...i dla kogos kto siedzi juz w muzyce od ładnych paru lat..porównywanie ''''Gibów do Epi..w przypadku explorera to żart :P...mogi dac Epi LP standart albo takie tam :P. hehe...btw. nie wiedzialem ze Firebird ma floyda :P. wychodzi na to ze ''''Firebird'''', jeśli te gitary na screenach idealnie odwzorowuja orginaly..to firebird to jedyny taki model Giba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za takie, a nie inne roztasowanie modeli, należy podziękować twórcom, albo licencjodawcy... :P :)

A to, co ma Firebird, nie wygląda nawet za bardzo jak floyd... to raczej któraś gibsonowska vibrola... na Firebirdach V zdaje się były montowane Deluxe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe no..sprawdzilem....ten model to ''''Firebird VII CH'''' a ten ''''floyd'''' czy ''''ruchony mostek''''...czy whatever to sprawa Lyre Vibrola xD...szczerze mowiac..pierwsze slysze...dla mnie Firebird to zawssze bass :P...i oczywiscie cena jest kosmiczna...ja za Giba Explorera po WIELKICH znajomosciach dalem 3700 (teraz po spadku dolara cena to 4000++) a Firebird przed rokiem czyli w 2007 kosztowal srednio 7k xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem się dowiedzieć czy już można w Polsce kupić ta grę na Wii z poprawionym dźwiękiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sam jestem posiadaczem Les Paula 100, i powiem że jest wart swojej ceny, zwłaszcza dla początkujących gitara jak znalazł, teraz zbieram na Fendera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patryk159 --> Cena Firebirdów (szczególnie klasycznych, a nie wznowień) wynika głównie ze stosunkowo małej ilości wyprodukowanych sztuk - to nie była nigdy popularna gitara... ale, ale... spróbuj gdzieś na aukcjach wytropić Futurę (czyli Explorera), Flying V lub Moderne z pierwszego okresu produkcji - dopiero zobaczysz kosmiczne ceny... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować