Zaloguj się, aby obserwować  
Psych0

NHL - temat ogólny

57 postów w tym temacie

Kurcze, kiedy sie zaczynają play-off''y? Straciłem orientację w rozgrywkach przez te egzaminy. Gdzieś tak niedługo chyba, ale nie mogę sobie przypomnieć. 20 kwietnia? Nie pamiętam. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 07:43, HumanGhost napisał:

Gdzieś tak niedługo chyba, ale nie mogę sobie przypomnieć. 20 kwietnia? Nie pamiętam. :-/


Jednak pamiętasz - dokładnie 21 kwietnia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to pierwsza seria rozgrywek Play-Off za nami. Dla przyblizenia podam pary i wyniki wczorajsze:

Detroit Red Wings - Edmonton Oilers 3:2 (po dogrywce)
Ottawa Senators - Tampa Bay Lightning 4:1 FT
Nashville Predators - San Jose Sharks 4:3 FT
Calgary Flames - Anaheim Mighty Ducks 2:1 (po dogrywce)

Wczoraj wygrane gospodarzy. Wygląda na to, że Ottawa przejdzie jak burza przez tą fazę. Reszta drużyn miała ciężkie mecze. Zobaczymy jak będzie dziś. A dzisiaj zagrają:

Dallas Stars - Colorado Avalanche
New Jersey Devils - New York Rangers
Buffalo Sabres - Philadelphia Flyers
Carolina Hurricanes - Montreal Canadiens

Najciekawiej zapowiada się chyba mecz Lawin w Dallas oraz Lotników w Buffalo. Do boju Lotnicy! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 10:13, HumanGhost napisał:

Detroit Red Wings - Edmonton Oilers 3:2 (po dogrywce)

Po dwóch dogrywkach. ;) Mam nadzieję, że Red Wings jeszcze pokażą na co ich stać. Detroit do boju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh kurcze, moja Filadelfia odpadła. Liczyłem na lepszy występ. Pozostaje mi kibicować Ottawie. Mam nadzieje ,ze dziś zmiażdżą te krowy z Buffalo. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaarrggghhhhh.... Te krowy wygrały po dogrywce 7:6. Nie no tragedia. Myślałem, że obrona Ottawy sobie lepiej poradzi. Dobrze, ze obstawiłem na z podpórką, bo byłoby krucho. Czyżby Buffalo, kopciuszek w Play-off''ach miał szansę zajść bardzo wysoko? Niemniej nadal mam nadzieje, że Senatorowie dadzą sobie radę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czegoś takiego chyba się nikt nie spodziewał. W finale Pucharu stanleya zagrają Carolina Huricanes i Edmonton Oilers. Dwie drużyny, ktorych nieznoszę. Ehh ręce załamać. Kolejny raz mamy przykład, że większe szanse na wytypowanie meczów w play-offach ma pies na chybił trafił łapą pokazując zwycięzców niż człowiek po długich godzinah analiz. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dziwnym (przynajmniej dla mnie) sezonie 2005/2006 niedługo przyjdzie kolejny sezon 2006/2007. Tak tak, to juz za kilka dni. Cieszycie się? :-D
Sporo transferów i draftów, trochę się pozmieniało w drużynach. Pozwolę sobie przytoczyć kilka ciekawych faktów z sezonu ogórkowego moich ulubionych drużyn:

Colorado Avalanche
24.07.2006 - Ken Klee [D, UFA] i Paul Stastny [D] zostali nowymi graczami Lawin.
13.07.2006 - na trzy kolejne lata w klubie pozostanie Peter Budaj. Nowy kontrakt z klubem podpisał także Cody McCormick [C].
12.07.2006 - kontrakty z klubem przedłuzyli John-Michael Liles [D] - na dwa lata oraz Jeff Finger [D]. Nowymi graczami zostali Mark Rycroft [RW], Matt Murley [LW, poprzednio Piitsburgh Penguins] oraz Ben Guite [C].
10.07.2006 - Kurt Sauer [D] podpisał nowy kontrakt na kolejny rok.
01.07.2006 - center Tyler Arnason podpisał roczny kontrakt z Avalanche. Zarobi 950 tys. USD.
30.06.2006 - kontrakty z klubem przedłużyli obrońcy Brett Clark i Karlis Skrastins. Szczegóły obu umów nie zostały upublicznione.
20.06.2006 - legenda Avalanche Joe Sakic podpisał nowy, roczny kontrakt z klubem z Denver!!! Jupi!!! Kwota - 5,75 mln USD.

Philadelphia Flyers
19.07.2006 - [UFA] Geoff Sanderson podpisał kontrakt z klubem na rok. Szczególy finansowe nie zostały ujawnione.
14.07.2006 - Joni Pitkanen przedłużył kontrakt na kolejny rok. Przyjął ofertę kwalifikowaną, ale jej wartość nie została ujawniona.
06.07.2006 - R.J. Umberger podpisał nowy kontrakt na dwa lata. Za pierwszy rok gry zarobi 1,05 mln USD a za kolejny 1,25 mln USD.
05.07.2006 - Antero Nittymaki przedłużył swój kontrakt o rok. Szczegóły finansowe nie zostały upublicznione.
05.07.2006 - Mark Cullen [UFA] podpisał kontrakt na rok. Szczególy finansowe nie zostały ujawnione.
04.07.2006 - Randy Robitaille [UFA] podpisał roczny kontrakt. Nie podano publicznie informacji o wartości umowy.
01.07.2006 - nowym obrońcą Flyers został Nolan Baumgartner, w zeszłym sezonie grający udanie w Vancouver Canucks. Baumgartner podpisał dwuletni kontrakt na 2,4 mln USD. Klub z Filadelfii podpisał także umowę z grającym w Europie Larsem Jonssonem [D], któremu zaoferowano roczny, minimalny kontrakt [450 tys. USD].

Super, super super! Zapowiada się fajny sezon. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 16:24, Kubah napisał:

co do gry NHL 06 czy ma ktoś spolszczenie ?? na google przesiedziałem cały dzień i nic nie znalazłem


Nie ma spolszczenia, gra jest po angielsku. A to jest temat o lidze NHL a nie o grach NHL. ;-)

Btw Senators nie dajcie się! Skopać tyłki kaczkom!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś z Polaków jeszcze w NHL?

A tak przy okazji, odnośnie gry NHL 08, to po raz pierwszy w historii tej serii, zostanie oddana do gry pełna liga AHL (29 zespołów).
I screenshot''y (1280x720).

20070704095424

20070704095436

20070704095446

20070704095457

20070704095507

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesuje się ktoś na tym forum jeszcze najlepszą ligą hokejową świata? Dziś świetnie zapowiadający się mecz moich ulubieńców - Red Wings ze Stars w Denver. Zadecyduje on pewnie kto zmierzy się z Pingwinami o Stana. Let''s go Wings!
No nie mówcie, ze nikt w dobie Sopcasta i VLC nie ogląda tego pięknego sportu w najlepszym wykonaniu :) Ach, żeby były takie możliwości kilka lat temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 20:15, nekromanta7 napisał:

mam takie pytanie... jak się bije (wszczyna bójke, jakie sa ciosy)? znaczy jakimi klawiszami
to wszystko sie robi?


To temat o lidze, a nie o grze. Ale przy okazji - trudno Ci opowiedzieć bo nie podałeś, z którego roku masz wersję i czy grasz na padzie/klawiaturze. Ogólnie to wejdź do ustawień kontrolera, tam powinno być wszystko wyjaśnione. No i upewnij się, że masz enforcera w składzie, bo tylko oni mogą się bić (na lodzie w jednym momencie musi znajdować się dwóch enforcerów z przeciwnych drużyn, by zainicjować bójkę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem redaktorem sportowym, a hokej to mój konik. :)
Głównie liga Polska, natomiast NHL jest sprawą drugorzędną.
Cóż, dla mnie największym zaskoczeniem była gra Tampa Bay Lighting oraz San Jose Sharks ( play-off ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 00:53, Probos napisał:

Cóż, dla mnie największym zaskoczeniem była gra Tampa Bay Lighting


W tym sezonie może być kompletnie inaczej, bo w Tampie drużynę prawie całkowicie przebudowano. Najbliższy rok pokaże, czy zarząd klubu podjął dobre decyzje.
A jakiej drużynie NHL kibicujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować