Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Iron Man - zapowiedź

41 postów w tym temacie

Widziałem zapowiedź tej gry i muszę przyznać, że jak na grę o "super bohaterze" pozytywnie zaskakuje. Iron man to w końcu nie jakiś spider-man jego moce czerpane są z pancerza, który stworzył. To może być fajna gra - na to liczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iron Man jest świetny. I tu gierka się szykuję. Ale żeby się udała gra. Zapewne nie wyjdzie na PC ale i tak zagram na konsoli u kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za swoich czasów serial animowany Iron Man był bardzo dobrze przyjęty w Polsce i na świecie jako to że jest jednym z superbohaterów korporacji Marvel jest jeszcze bardziej lubiany w moim przypadku jest tak samo bardzo go lubie i z radościa pójde do kina i zagram w Iron Mana :D nie moge juz się doczekać ... : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh te wyprawy do kiosku Ruchu po nowe komiksy to bylo cos az sie lezka w oku kreci na wspomnienie o tym jak sie rodzicow wykrecalo na kase zeby miec za co kupic nowy komiks:-).

>Padło w tekście imię: "Lobo". Nie mogę wyjść z podziwu że jeszcze nikt się nie wziął za ekranizację przygód najlepszego łowcy nagród w galaktyce, pogromcy wszechświatów etc. itp. Aczkolwiek może ot lepiej, bo jakbym miał zobaczyć jakąś ugrzecznioną wersję z Lobo biegającym z jakąś śmieszną pukawką, bez czarnego humoru, ostrej rockowej muzyki w tle i rozpierduchy na kosmiczną skalę to ja za taki interes dziękuję

O tak, ktos moglby pomyslec o filmie o nieokrzesanym lowcy nagrod no i jak dla mnie w tej roli Michael Keaton bylby chyba niezastapiony.W filmie "Sok z Zuka" juz byl podobny do "Lobo" plus wiecej brutalnosci i dobry rezyser i mamy udana adaptacje komiksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RadzikPOL --> bardziej od Michael Keaton''a wolal bym by zagral Lobo sam Rob Zombie ( sama rezyseria tez mogl by sie w sumie zajac :) ) nikt nie nadawal by sie to tej roli bardziej niz on :p
Co do samej gry to zapowiada sie ona bardzo ciekawie, jak z reszta sam film. Jakby nie bylo jest to jedna z ciekawszych postaci Marvela. Nie pozostaje nic innego jak uzbroic sie w cierpliwosc i miec nadzieje, ze uda im sie zrobic cos naprawde dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Padło w tekście imię: "Lobo". Nie mogę wyjść z podziwu że jeszcze nikt się nie wziął

Dnia 18.02.2008 o 07:48, RadzikPOL napisał:

za ekranizację przygód najlepszego łowcy nagród w galaktyce, pogromcy wszechświatów etc.
itp. Aczkolwiek może ot lepiej, bo jakbym miał zobaczyć jakąś ugrzecznioną wersję z Lobo
biegającym z jakąś śmieszną pukawką, bez czarnego humoru, ostrej rockowej muzyki w tle
i rozpierduchy na kosmiczną skalę to ja za taki interes dziękuję


http://www.youtube.com/watch?v=t9ooZYjF0mI Enjoy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować