Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin's Creed na PC - jednak nie takie straszne wymagania

206 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2008 o 22:26, Thor napisał:

Dual Core to okrojona wersja Core2Duo: ma mniejsza pamiec podreczna i pracuje na wolniejszych
szynach...


O, dzięki - teraz zrozumiałem, na czym polega różnica. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli chcesz mi powiedzieć że nie będzie działać na ŻADNEJ karcie z AGP?

Crysis poszedł (minimalne), bioshock poszedł (maksymalne), a AC nie pójdzie? Hmmm co najmniej dziwne! To będzie pierwsza gra na świecie jaka mi nie pójdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, niezbyt się postarali. Mogliby jeszcze coś nad procesorem popracować... Racja, mój komp ma lepsze parametry niż te podane tu jako zalecane, ale... kupiłem nowy komputer jakieś 5miesięcy temu :P, a nie każdy to zrobił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety w obsługiwanych GPU nie ma x1300 więc może być różnie.

BTW Grałem w AC na X360 i jak już ktoś napisał gra nie jest warta zachodu - wieje nudą na kilometr. Cała rozgrywka składa się z 4 czy 5 czynności + jazda na koniu. Po pierwszym mieście człowiek już ma dość bo w kolejnym robi się dokładnie to samo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeah, 1 GB!! Nareszcie... Teraz mój czas oczekiwania na odpalenie gry zmniejszył się o 1 GB, wiec w przeliczeniu na jednostki czasowe, moment kiedy będę mógł odpalić tę grę, nastąpi za jakieś... dwa lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 22:50, fifi600 napisał:

Nie trzeba się bać wymagań ale cenę tej gry czy kiedyś spadnie do Extra Klasyki firmy
Next.


Nie za bardzo zrozumiałem twojego posta ale gra kosztuje jak każda inna czyli 80 zł (100 EK)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie poprzednie wymagania nie stanowiły aż takiego problemu, ponieważ mam komputer o wiele lepszy, ale to miło, że zmniejszyli. Co jak co, ale osoby mający aż tak mocny sprzęt to max 5-6% ludzi na świecie. Jeśli tamte wymagania zostałyby to większość ludzi po prostu ominęłaby tą grę szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też brakowało właśnie tego 1 Gb ramu. Crysis czy Bioshock chodzą mi na średnich ustawieniach więc mam nadzieję, że i z Assassin''s Creedem nie będzie większych problemów...
Btw świetny obrazek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pf, czyli że mój Radeon HD2600 Pro na AGP nie odpali AC? Ta, fajnie, jakoś crysisa na Medium-High dźwiga, a AC nie ? Pfffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YES, YES, YES!!! Życie jest piękne. Teraz tylko iść do sklepu(lub zamówić) i pograć se kilka(kilkanaście) godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować