Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin's Creed na PC - jednak nie takie straszne wymagania

206 postów w tym temacie

Pójść pójdzie ale pewnie max 10-20 fpsów. W sumie wymagania nie duże, sprzęt pod Assasina jeżeli te wymogi będą prawdą to max 700-1000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć, że teraz wymagania są małe. :) Na szczęście wszystko się (prawie) dobrze skończyło, a Ubi (prawie) nie straciło zaufania fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam o co wam chodzi, a szczególnie o co chodzi autorowi tego news''a. Ja się cieszę, 1 gb to jakby nie patrzeć - dość sporo. Gra ma świetną grafikę, więc i wymagania są spore. Ja mam kompa sprzed 2 lat i gra zapewne będzie śmigać na średnich. Jak się kupuje kompy w media marktach to nie ma się prawa później narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejne te wymagania są...jeszcze gorsze od poprzednich...
Zmniejszenie wymagań o 1 GB RAMu i 4 GB miejsca na dysku twardym, odbyło się kosztem procesora - teraz wymagany (minimalne) jest szybszy aniżeli poprzednio, oraz zmniejszeniem liczby obsługiwanych kart graficznych.
Tak więc, w tej chwili (osobiście) musiałbym zmienić procesor oraz kartę graficzną - koszt, co najmniej 600 zł.
A przedtem, wystarczyło bym dokupił kość 1 GB RAMu, za niecałe...50 zł!
Parodia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do velocid -> śmię wątpić, że gra ci będzie chodziła na średnich detalach na sprzęcie sprzed dwóch lat... a poza tym co jest nie tak w komputerach z media marktu? Komputery jak każde inne... co do wymagań, nie zgodze się z twierdzeniami, że gra ma aż taką wybitną grafikę... grafika ładna jest, ale nie na takie wymagania, no bez przesady! ;/ Co do screena - majstersztyk xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie te wymagania nadal są śmieszne. Nie widzę zbytniego powodu, dla którego gra miałaby obsługiwać jedynie dwurdzeniowce. RAM jest już normalny, zaś najbardziej rozbawiła mnie grafika. Najsłabszy możliwy Radeon, to X1600, zaś GF może być każdy z serii 7xxx. Przedtem miałem laptopa z GF7300, teraz mam właśnie z X1600, który jest od 7300 kilka razy lepszy. Nie wiem, może marudzę, może rzeczywiście tak zatłoczone miasta wymagają dwóch rdzeni, żeby jeden mógł się zająć AI tłumu i potrzebna jest dobra karta, żeby to wszystko pokazać. Mnie jednak Crysis chodził na średnich płynnie i wyglądał rewelacyjnie. Co do AC mam pewne wątpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 22:03, Mateusz9214 napisał:

"opcjonalnie pad (rekomendowany kontroler Xbox 360®)" no żesz k**** mać czy M$ musi
wszędzie sie wbijać? Rekomendowany pad od X360? toż to głupota jakich mało dlaczego ta
firma nie może zacząć mieć poważnych problemów finansowych czego im życze co roku...ehh
widać jeszcze nie czas na upadek monopolu M$


Spokojnie. Klawirka + mysz sprawdza sie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 00:50, natanadler napisał:

> "opcjonalnie pad (rekomendowany kontroler Xbox 360®)" no żesz k**** mać czy
M$ musi
> wszędzie sie wbijać? Rekomendowany pad od X360? toż to głupota jakich mało dlaczego
ta
> firma nie może zacząć mieć poważnych problemów finansowych czego im życze co roku...ehh

> widać jeszcze nie czas na upadek monopolu M$

Spokojnie. Klawirka + mysz sprawdza sie super :)


Chociaż najlepiej gra się na padzie. Jak w Prince''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 17.02.2008 o 00:51, Tomicha napisał:


Chociaż najlepiej gra się na padzie. Jak w Prince''a...


CZy ja wiem. Ja jednak jestem starej daty i wole klawkę + mysz i tak też przeszedłem wszystkie PoPy. Ale w AC i jedna i druga opcja sterowania jest ok i to bardzo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 00:21, man86 napisał:

Jak dla mnie te wymagania nadal są śmieszne. Nie widzę zbytniego powodu, dla którego
gra miałaby obsługiwać jedynie dwurdzeniowce. RAM jest już normalny, zaś najbardziej
rozbawiła mnie grafika. Najsłabszy możliwy Radeon, to X1600, zaś GF może być każdy z
serii 7xxx. Przedtem miałem laptopa z GF7300, teraz mam właśnie z X1600, który jest od
7300 kilka razy lepszy. Nie wiem, może marudzę, może rzeczywiście tak zatłoczone miasta
wymagają dwóch rdzeni, żeby jeden mógł się zająć AI tłumu i potrzebna jest dobra karta,
żeby to wszystko pokazać. Mnie jednak Crysis chodził na średnich płynnie i wyglądał rewelacyjnie.
Co do AC mam pewne wątpliwości...

Ale laptopowy GF7300 nie ma startu do normalnego, szczególnie od GALAXY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najprosciej jest kupic konsolke i sie nie martwic o 1gb ramu, procka czy grafe:D sam niedawno modernizowalem swojego piecyka (zaluje tego posuniecia jak niczego - bylo to chwile po premierze PS3) i patrzac po wymaganiach najnowszych konwersji z konsol, mass effect nie pojdzie mi wyzej niz na srednich:/ ac praktycznie, z lekkim okladem, zamyka mozliwosci mojej szafy grajacej:D
reasumujac: nie mozna obstawac przy jednej, kiedy inna jest atrakcyjniejsza... wymieniamy piece na konsole:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się chce, to się da... brawka dla US... nie rozumiem tylko jednego: czy nie można było zmniejszyć wymagań wcześniej, a nie szokować PC-towców wymaganiami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 01:35, Verbatim napisał:

powiem szczerze, że nie wierzę w te bzdury o mniejszych wymaganiach


Dlaczego. Nie odbieraj nadziei wielkim rzeszom gramowiczów. Lepiej być optymistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że UBI dba o klientów ;) no i oczywiście chce więcej zarobić ;)
Musze to kupić! Nawet mój profesor od historii na uniwersytecie sie tym zainteresował ;)
To będzie coś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować