Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin's Creed na PC - jednak nie takie straszne wymagania

206 postów w tym temacie

No i bardzo dobrze, że zoptymalizowali :D A obrazek z "LoL" wymiata xDD A ja mam 2x512Mb w Dualu... Zdało by się więcej o 1Gb. No, poczekam trochę po premierze, zupgrade''uję sprzęt (miejmy nadzieję) i powinno być git ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no ok... ja rozumiem że te wymagania możę nie są minimum ale bądźmy szczerzy... nie można aż tak załamywać rąk bo każdy kto teraz kupuje kompa do gier.. i zaznaczam do gier! to pożera te zalecane wymagania na śniadanie! ja rozumiem że jak ktoś ma kompa dwa lata czy trzy to narzeka ale przecież to jest gra z marca 2008 a nie 2005 czyż nie? ja mam kompa rok i w gruncie rzeczy to mi tylko brakuje procka żeby spokojnie sprostać zalecanym a taki amd kosztuje w sumie trochę ponad 300zł na allegro i to na gwarancji... stawcie czoła realiom bo takie one są a nie załamujcie rąk jak tylko zobaczycie wymagania nowej gry... ja nikogo nie chcę obrażać bo fakt jest faktem i programistom się nie chce czasem kodu zoptymalizować ale weźcie też pod uwagę że gry pod konsole są pisane nieco inaczej bo pod daną konfigurację konsoli co daje możliwość o wiele lepszej optymalizacji... na PC tak się nie da bo konfiguracja nie jest stała i się zmienia... ehh... mam przeczucie że niewielu podzieli moje zdanie ale taka jest smutna prawda i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie to cieszy, przynajmniej nie trzeba będzie wkładać tyle kasy aby odpalić jedną grę, lecz ja i tak obawiam się, że mój sprzęt nie pociągnie tych wymogów. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymajcie mnie bo po prostu....

Wymagania karty sie podwyższyły! Wcześniej moją kartę obsługiwało!

*ATI RADEON serie X1300-1950 / HD 2000 / 3000
NVIDIA GeForce serie 6600-6800 / 7 / 8 / 9

A teraz nie! To ja już wole ten 1 gb ramu więcej bo mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, to będzie kolejna gra do kolekcji tych, które chodzą na pełnych detalach ^^ W końcu 7600gs z 512mb na pokładzie powinien pociągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Holllaaaaaaa! Win XP 32 bit obsługuje do 3 GB RAM-u! A do Sztywnego- 7600 Może i ma 512 RAM-u ale ilość potoków renderujących to chyba 16 na 24, a szyna to 128 bit, więc nie ma szans na Maxa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm jestem ciekaw jak będzie gra rozpoznawała czy karta jest na PCI a nie na AGP. A co jeśli będe miał Radka 2400 HD na AGP, są takie egzemplarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 13:48, marcinshinoda napisał:

hmmm jestem ciekaw jak będzie gra rozpoznawała czy karta jest na PCI a nie na AGP. A
co jeśli będe miał Radka 2400 HD na AGP, są takie egzemplarze.


Sądzisz że nawet nie pozwoli włączyć gry jeśli się ma na AGP?

Ja mam i zamierzam grę jakoś sprawdzić przed kupnem... Ale myślę że sobie pogram na mojej x1300xt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 21:53, Irc100 napisał:

> hmmm jestem ciekaw jak będzie gra rozpoznawała czy karta jest na PCI a nie na AGP.
A
> co jeśli będe miał Radka 2400 HD na AGP, są takie egzemplarze.

Sądzisz że nawet nie pozwoli włączyć gry jeśli się ma na AGP?

Ja mam i zamierzam grę jakoś sprawdzić przed kupnem... Ale myślę że sobie pogram na mojej
x1300xt...


no pisze "TYLKO" PCI jestem ciekawy o co im chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej by było jakby zamiast z RAM-em zjechali w dół z procesorem czy kartą graficzną, gdyż wymiana tych podzespołów jest znacznie bardziej skomplikowana i kosztowna. Zwłaszcza, że na dzień dzisiejszy kupno kości RAM-u to wydatek rzędu 170zł.
Najciekawsze jest natomiast to - "wspierane tylko PCI Express". Nieładnie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no mi pojdzie ;p a juz sie martwilem ze tylko na minimalach ;D...

core 2 duo e6550 2.4Ghz (bez oc)
2x2 GB ramu 800Mhz
8800GT 512Mb pamieci

moze jeszcze go podkrecem ;p moze na srednich pojdzie xD chyba ze jeszcze zoptymalizuja xD brawo dla tej ekipy odwalila kawal niezlej roboty ... czapki z głow !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, śmiganie Altairem po Ziemi Świętej ^^ Gdyby nie kilka schematów i czasami denerwujący brak skradania w skradaniu gra byłaby genialna. Jade i jej ekipa z Ubi Montreal postarali się i zrobili gre świetną, niestety hype i niesprecyzowane wymagania graczy położyły trochę jej sukces. Ale trylogia będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam! Czy pujdzie mi ta gra na rozdzielczosci 1920 na 1200 pikseli a jak tak to na jakich detalach ??????????????? konfiguracja: monitor EIZO FLEXSCAN S2411W (24cale) , procesor INTEL CORE 2 DUO E6700 (2,66 Ghz) , 2GB RAM GEIL ULTRA , karta graficzna EVGA GEFORCE 8800 GTX KO , dwa dyski SEAGATE PO 320 GB , WINDOWS XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na poczatku było wielkie rozczarowanie wymaganiami ;/ a teraz sobie mysle spox!!

Intel core 2 duo: 2X2 ghz
ram:1gb
karta graficzna: GF 8500gt 512mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nastawiłem się na zakup ;)
Spokojnie mój komp to uciągnie, a gra wygląda na naprawdę świetną. Jest świena, bo w końcu była już w wersji konsolowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się cieszę, że nie będę musiał upgrejdowac mojego starego kompa... Do tego czasu powinienem miec nowego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować