Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przespane, ominięte, podsumowane

42 postów w tym temacie

Jak dla mnie git :) bo osobiscie nie mam czasu zeby codziennie zagladac i nieraz przegapialem fajne informacje nowinki itd. ze swiata gier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy pomysł na jaki wpadliście....troszeczke mało tych newsów w podsumowaniu ale i dobre i to....naprawde ekstra pomysł bo niektórzy (w tym ja) naprawde nie maja czasu nad codziennym przeglądaniem gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby jest to leszy pomysł od przekopywanie całego newsroomu, ale ciekawi mnie dobór artykułów do tego działu. Oczywiście pierwszeństwo ma Wiedźmin, a jakże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No świetna inicjatywa. Fakt dużo było w tym tygodniu newsów. Ale z tego wszystkiego tylko informacje o Crysis 2 ominąłem...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 18:02, MAKSICKI napisał:

Żywcem wzięte z Gry-online , tylko tam się wysilili i zrobili to w formie wideo.

A Gry-online to w ogóle z Kotaku zerżnęli, tam to przecież w 2004 było :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł jak dla mnie. Często zdarza się, że jakaś ciekawa informacja mnie omija, bo po prostu ją przeoczyłem, albo już zniknęła w natłoku innych newsów. A dzięki temu zawsze odnajdę to, co najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 18:51, Emillo2 napisał:

żywcem nie ale fakt, że z ogólnopolskich tematycznych serwisów GOL zapoczątkował 2 tyg.
wcześniej a jakby nie było Gram.pl teraz chce konkurować a i może też abonament wprowadzi


"Ogólnopolskich"? A widziałeś kiedyś na przykład "podlaski" serwis o grach? Hehe, nie no, sorry, czepiam się ;)

A tak poważnie - zapewniam, że mamy dostęp także do "zagranicznego Internetu" i "ściągnęliśmy" to tak samo jak recenzje, forum i adresy mailowe z @ w środku. Ba, nawet tematykę ściągnęliśmy! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za głupi pomysł z tym podsumowaniem. Zróbcie zamiast tego alternatywną wersję strony.

Kiedyś wchodziłem na gram.pl i większość strony to był tylko spis newsów, z których wybierałem co ciekawsze. Teraz zanim zobacze te kilka ostatnich to muszę czekać aż wczyta się pełno reklam. Żeby zobaczyć coś z ostatnich dni to wogle trzeba się przekilkać przez kilka stron przeładowanych flashem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 21:39, Spaykus napisał:

"Ogólnopolskich"? A widziałeś kiedyś na przykład "podlaski" serwis o grach? Hehe, nie
no, sorry, czepiam się ;)

ok, jednym z największych...

Dnia 17.02.2008 o 21:39, Spaykus napisał:

A tak poważnie - zapewniam, że mamy dostęp także do "zagranicznego Internetu" i "ściągnęliśmy"
to tak samo jak recenzje, forum i adresy mailowe z @ w środku. Ba, nawet tematykę ściągnęliśmy!
;)

no to plus za odwagę, że się przyznajecie do "ściągania" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować