Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation 3 jednak bez bumeranga?

26 postów w tym temacie

Domek

Ci, którzy oczekiwali po odbywających się właśnie w Las Vegas targów Consumer Electronics Show jakichś nowych informacji o PlayStation 3, srodze się zawiedli. Firma Sony nie podała tak naprawdę nic nowego. Na osłodę pozostają tylko przesłanki wskazujące na to, że niezbyt przychylnie oceniony projekt kontrolera najprawdopodobniej ulegnie zmianie.

Przeczytaj cały tekst "PlayStation 3 jednak bez bumeranga?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam oryginalnego Dual Shocka 2 z PS2 i do pelnej wygody to naprawde mu duzo brakuje. Mnie szybko zaczynal bolec palec (kciuk szczegolnie) jak gralem dluzej. A te klawisze pod palcem wskazujacym? W wirze walki, gdzie kciukiem walimy przyciski jak najszybciej, ciezko jest naciskac palcami wskazujacymi te przyciski z przodu, bo wtedy pada podtrzymujemy z dolu tylko trzema pozostalymi palcami i pad jest niestabilny i nie mozna szybko wciskac kciukiem.
Mysle, ze w kwesti padow mozna naprawde duzo jeszcze zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech Bobo te wszystkie przytoczone przez Ciebie wady są jego zaletami, pad idealnie lezy w dloni, przyciski pod palcami wskazujacymi sa idealnie umieszczone, no i wbrew temu co powiedziales padzik jest stabilny jak cholera. Chociaz nie mam PS2 to kupilem sobie specjalnie Dual shocka i przejsciowke do usb bo te wszystie pady nasladujace ten niedoscigniony wzór nie dorastają mu do pięt i na dodatek szybko sie psują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! powiem wam że często zdaża i się grywać na "odwróconym" padzie, w brew pozorom mimo iż ie widzę klawiszy, jest to o wiele wygodniejsze. Oczywiście w szczególnych przypadkach, jednak czas reakcji skraca się o wiele. Miło byłoby widzieć projekt który gałeczki umieściłby tylko dwie pod kciuki, a reszta przycisków znajdowała sie na spodzie. Czyli mniej więcej tak jak np trzyma się książkę. Ciekawe co na to Sony? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie największymi wadami dual shock 2 jest brak spustów i beznadziejne gały. Są zbyt wysokie i palec się po pewnym czasie z niech ześlizguje. Poza tym zbyt lekko chodzą, nie ma mowy o precyzji. Jak się przyglądam bananowi to ten chyba żadnego z tych problemów nie rozwiązywał tylko prezentował dziwny kształt. Więc kij mu w oko, sony dawajcie coś lepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie Dual Schock 2 wcale nie jest jakims swietnym i bardzo wygodnym padem ;/ z wygladu, bumerang robi wrazenie wygodnego...Dual byl jakis taki...za maly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a mi własnie bumerang się bardzo podoba :/. Wyglad konsoli mogliby zmienic bo wyglada jak toster z Tesco za 39,99zł i nie dorasta do pięt Xboxowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo najwazniejszy jest wygląd konsoli, prawda ? Będziecie godzinami siedzieli i się w nią wpatrywali. Jak dla mnie może miec nawet ksztalt buta, aby tylko spelniala inne wymagania. Niech będzie mocna, taka żeby jeszcze za 5 lat zachwycala grafika, i stabilna. I masa innych cech które z wyglądem nie mają nic wspólnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe wiekszosc (a przynajmniej ja bym takn zrobil) ze bym zchowal ps3 zeby nie zagracala pokoju i tak samo pada bym chowal wiec najwazniejsza jest wygoda grania wiec dla mnie ten pad moze wyglada jak rower lub pilod to telewizora (hyhy) alby byl wygodny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie to dobrze że zmienili - mam nerwowego kolegę - maniaka PS2 - co padem potrafi rzucić... jeszcze by taki bumerang zawrócił i go w czerep trafił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wzorem wygody jest pad GameCube''a
Najlepszy zaraz po padzie od N64, a DS2 moim zdaniem jest kiepski i nieprzemyślany nie mówiąc już o tym, że jest niskiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pady od sony sa naprawde dobre, gram na nich od ''98 roku, nawet do pc kupilem sobie podobny, bo taki uklad mi najlepiej pasuje. no zeby tylko ds2 byl troche wiekszy i ciezszy. pady od x-klocow to dla mnie niewygodne nieporozumienie, dc-kowy tez, a nintendo to juz w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DS2 nie lubię: ma beznadziejne, nieprecyzyjne gały, źle rozmieszczone przyciski, lewy analog powinien być na miejscu krzyżaka. Nie twierdzę, że jest beznadziejny. Na PC nic lepszego nie ma.
Dla mnie najlepszy jest pad do Gacka (ale jeszcze nie idealny). To co lubię w nim lubię: idealny analog, rewelacyjne przyciski i patent z różnymi kształtami, spusty. Minusy są tylko dwa: prawa gałka C (brak grzybka) i przycisk Z (jedyny niewygodny).
Pady Xboxowe, zarówno balona jak i eSkę miałem za krótko w dłoniach aby się o nich obiektywnie wypowiadać.

Banan był tylko zmienionym z wyglądu DualShokiem więc dla mnie ten projekt to byłby krok wstecz (chyba, że daliby lepszej klasy analogi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować