Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

THEY - zapowiedź

47 postów w tym temacie

Lucas the Great

O tej grze zrobiło się w tym tygodniu głośno, w związku z poniedziałkową konferencją prasową i przejściem Metropolis Software pod skrzydła CD Projektu. Skontaktowaliśmy się więc z twórcami THEY i we współpracy z nimi przygotowaliśmy dla Was zapowiedź gry.

Przeczytaj cały tekst "THEY - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba :D Coś czuję, że to będzie sukces co najmniej jak Wiesiek... Gra ma ogromny potencjał i może ambtniejszą strzleaniną aniżeli i tak świetny Painkiller.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gra ukaże się na PC oraz next-genowe konsole." - raczej już current-genowe:) Niby kazde wie o co chodzi ale chyba juz czas najwyzszy sie przestawic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się naprawdę dobrze i może stać sie wielkim hitem. Posiada wspaniałą grafikę- zapewne nie pójdzie na kompach sprzed 2 lat, a wielka szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyśmy mieli kolejny hit, na miarę Wiedźmina :)?

Moim zdaniem jest to możliwe. They zapowiada się bardzo dobrze. Czytałem oprócz tej zapowiedzi tą, która znalazła się w CD Action i moim zdaniem ta gra ma szansę na sukces pokroju Wiedźmina. Gra zapowiada się wręcz wyśmienicie, zwłaszcza jeżeli chodzi o oprawę graficzną. Wszystko jest śliczne, barwy mienią się we wszystkich odcieniach. Ja w głębi duszy wierzę w sukces tej produkcji i w to, że CDPR i Metropolis Software nie zawiodą graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samo przejęcie przez CDP Metropolis Softwara było dla nich sukcesem a co dopiero gra. Uważam że gra będzie na poziomie Wiedźmina i naprawde warto czekać na nią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się dobra gierka fabuła może być naprawdę ciekawa i grafika też no ale zobaczymy co z tego wyjdzie jak gra dopiero będzie miała premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no. Cd Projekt się nam rozwija. Z takimi produkcjami wystarczy poczekać kilka lat i urośnie nam nasze własne studio na miare "zamieci śnieżnej". ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O rany, aż się prosi, aby nadać tej grze podtytuł "Pimp my Gun". ;) A tak serio, to gra naprawdę się świetnie zapowiada. Powodzenia Metropolis. Niech Polska będzie z Was dumna!!! (Rany, jakie to pompatyczne. :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten paten z w pełni modyfikowalną giwerą jest genialny ;] Aż nie mogę się doczekać. Na samo wyobrażenie multiplaya cieknie mi ślinka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak wszystko od Metropolis, prezentuje się nadzwyczaj przeciętnie. moim zdaniem zblurowana grafa i masa jaskrawych efektów to nie wszystko. a sam zarys gry też prezentuje się bardzo szablonowo. a Curtiss słodzi niemiłosiernie. czyżby to miało związek z przejęciem M. przez CDP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować