Zaloguj się, aby obserwować  
Qba-13

Dragon Ball

856 postów w tym temacie


Na przykład mowa tu o niektórych dialogach. Między innymi cytat Freezy- "jestem najsilniejszym człowiekiem we wszechświecie". Ogólnie lektor polski jest według mnie bardzo dobry, ale przydałoby się jednak rozdanie jednego lektora na jedną postać- tak, jak we francuskiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 23:31, mroczny mrok napisał:


Na przykład mowa tu o niektórych dialogach. Między innymi cytat Freezy- "jestem najsilniejszym
człowiekiem we wszechświecie". Ogólnie lektor polski jest według mnie bardzo dobry, ale przydałoby
się jednak rozdanie jednego lektora na jedną postać- tak, jak we francuskiej wersji.


Dla mnie mógłby być taki dubbing jak jest w polskich filmach kinowych spod znaku Dragon Ball. Muszę przyznać, że w tych filmach dubbing jest bardzo fajny i przyjemnie się te filmy ogląda. Tylko są trochę za krótkie (40-75 minut).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta Google to zła wyszukiwarka jest. Szukałem strony, z której mógłbym pobrać Mugen''a 2005 lub 2007 i żadnej nie znalazłem :/ Możecie mi powiedzieć skąd mógłbym pobrać tego Mugena? Będę wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 20:10, kowboj3 napisał:

Ta Google to zła wyszukiwarka jest. Szukałem strony, z której mógłbym pobrać Mugen''a 2005
lub 2007 i żadnej nie znalazłem :/ Możecie mi powiedzieć skąd mógłbym pobrać tego Mugena? Będę
wdzięczny.


http://www.sendspace.com/file/7qque0 - podziękowania należą się hunterowi22, bo to on mi dał tego linka, co nie znaczy, że mi też się należą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 19:09, Szympek napisał:

Czy jest jakaś bijatyka w 3d, darmowa na PC, coś ala Tenkaichi Budokai.

Jest jakiś mod do quake3, nie pamiętam już nazwy. Grałem w to kiedyś, jednak jest takie sobie. Aktualnie pogrywam w Tenkaichi 2 na PS2 i ta gra nie ma sobie równych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 21:27, borcio234 napisał:

Wie ktoś gdzie można pobrać CAŁĄ mangę Kanzenban(Dragon Ball)??Bym był wdzięczny za pomoc.A
i żeby było po polsku!!POMOCY!!

Nie można ściągnąć!!!
Ale można pooglądać wszystkie odcinki na tej stronie http://kreskowki3.fani.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 21:15, okon napisał:

Właśnie co do tego Tenkaichi to która część jest najnowsza ?

Aktualnie 2, jednak podobno ma wychodzić 3, ale niestety nie znam daty premiery. Jak tylko będzie w Polsce, to będę się zaraz o nią starał.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Kłamiesz, nie można ;] To, co jest na tej stronie to anime Dragon Ball, a nie manga ;] A to jest potężna różnica.

borcio234

Z tego, co mi wiadomo wersji mangi Kanzenban nie ma nigdzie udostępnionej po polsku. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 21:27, borcio234 napisał:

Wie ktoś gdzie można pobrać CAŁĄ mangę Kanzenban(Dragon Ball)??Bym był wdzięczny za pomoc.A
i żeby było po polsku!!POMOCY!!


Nie lepiej ci kupić całą sagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 08:41, wadik12 napisał:

> Wie ktoś gdzie można pobrać CAŁĄ mangę Kanzenban(Dragon Ball)??Bym był wdzięczny za pomoc.A

> i żeby było po polsku!!POMOCY!!

Nie lepiej ci kupić całą sagę?


Kupienie tej sagi w Polsce jest praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Z tego co wiem nie ma u nas licencji, więc jej "ściąganie" nie będzie złamaniem praw autorskich, bo w Polsce ta saga takich praw po prostu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czy nie wystarczy mu zwykłe wydanie Dragon Ball Manga? Z tego co wiem to te 2 wydania różnią się tylko okładką... I mym skromnym zdaniem takie małe książeczki się fajniej czyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 20:29, kowboj3 napisał:

Zazwyczaj ludzie uważają, że jednak manga jest lepsza. Wynika to z powodu, że anime Dragon
Ball jest na podstawie mangi o tym tytule. Zazwyczaj pierwowzór jest o wiele lepszy niż inne
produkcje na kanwie owego pierwowzoru. Drugim powodem jest to, że ogólnie anime Dragon Ball
w stosunku do mangi jest wersją strasznie okrojoną. Nie wspomnę to o polskiej wersji anime,
która jest ocenzurowana i ogólnie źle przetłumaczone. Wersja japońska i francuska są o niebo
lepsze i lepiej się je ogląda.

Wersja polska jest robiona z francuskiej , ato właśnie francuzi mają taką cenzure..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować