Zaloguj się, aby obserwować  
Qba-13

Dragon Ball

856 postów w tym temacie

Dragon Ball jest piękne kiedys to oglądałem na RTL7 ale już nie leci . chciałbym żeby jeszcze raz to puścili, mogli by powtórzyć całą serie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 17:34, mroczny mrok napisał:

Jest tam od razu do obejrzenia (nie do ściągnięcia) cała seria Dragon Ball''a oraz 115 odcinków
serii "Z".


Powiem szczerze. Mi się przydało xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na płytach prawie wszystkie odcinki ;D Brakuje mi pierwsej serii i kilku odcinków z "Z"
Ostanio obejrzałem sobie poraz kolejny całą serię GT :) Ta część najbardziej mi się podoba,a szczególnie muzyczka przy rozpoczęciu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2007 o 17:34, mroczny mrok napisał:


Jest tam od razu do obejrzenia (nie do ściągnięcia) cała seria Dragon Ball''a oraz 115 odcinków
serii "Z".


A potem na jakiej stronce moge obejrzeć kolejne odcinki 0d 115 do końca z serii dragon ball Z ? Wiesz może ? Z góry dzięki teraz bede mógł sobie pooglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 18:05, bitelz90 napisał:

Ja mam na płytach prawie wszystkie odcinki ;D Brakuje mi pierwsej serii i kilku odcinków z
"Z"
Ostanio obejrzałem sobie poraz kolejny całą serię GT :) Ta część najbardziej mi się podoba,a
szczególnie muzyczka przy rozpoczęciu :))


W sklepach były sprzedawane w Polsce takie serie na płytach CD? Jakby były jeszcze dotąd sprzedawane to może i ja sam bym sobie takie załatwił...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 19:21, mroczny mrok napisał:

> Ja mam na płytach prawie wszystkie odcinki ;D Brakuje mi pierwsej serii i kilku odcinków
z
> "Z"
> Ostanio obejrzałem sobie poraz kolejny całą serię GT :) Ta część najbardziej mi się podoba,a

> szczególnie muzyczka przy rozpoczęciu :))

W sklepach były sprzedawane w Polsce takie serie na płytach CD? Jakby były jeszcze dotąd sprzedawane
to może i ja sam bym sobie takie załatwił...:D


Wiesz, nie wiem czy były sprzedawane, bo kumpel mi zamawiał z neta, bo on wielki maniak anime i wszystko ma prawie :PP Jakieś naruto nie naruto, full metal alchemist itp. Nie wiem ile on tej kasy na to wybulił, ale sterte gazet i komiksów to ma prawie do sufitu =D ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 23:17, bitelz90 napisał:

Wiesz, nie wiem czy były sprzedawane, bo kumpel mi zamawiał z neta, bo on wielki maniak anime
i wszystko ma prawie :PP Jakieś naruto nie naruto, full metal alchemist itp. Nie wiem ile on
tej kasy na to wybulił, ale sterte gazet i komiksów to ma prawie do sufitu =D ;P

Hmmm...pożycz mi...kumpla ;p Ja ostatnio szukałem "Dragon Ball Z", ale nigdzie kurcze nie było. A przydało by się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 07:07, ko?nik napisał:

> Wiesz, nie wiem czy były sprzedawane, bo kumpel mi zamawiał z neta, bo on wielki maniak
anime
> i wszystko ma prawie :PP Jakieś naruto nie naruto, full metal alchemist itp. Nie wiem
ile on
> tej kasy na to wybulił, ale sterte gazet i komiksów to ma prawie do sufitu =D ;P
Hmmm...pożycz mi...kumpla ;p Ja ostatnio szukałem "Dragon Ball Z", ale nigdzie kurcze nie
było. A przydało by się ;)


No to podaj mi adres to wyśle Ci go ... :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://ssjpower.net/index.php?id=bp spójrzcie chodzi mi o dokładnie to :
# Songoku w stadiu SSJ 3: 450.000.000
# Songoku w stadiu SSJ4: 180.000.000
# Vegeta w stadiu SSJ4: 180.000.000
# Gogeta (fuzja Songoku i Vegety) w stadiu SSJ4: 360.000.000
wynika z tego że songo na poziomie ssj3 był lepszy od siebie na ssj4 i odvegety na ssj 4 oraz od siebie i vegety (gogety w stadium ssj4)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 17:31, Pediator napisał:

wynika z tego że songo na poziomie ssj3 był lepszy od siebie na ssj4 i odvegety na ssj 4 oraz
od siebie i vegety (gogety w stadium ssj4)

O ile te dane są prawidłowe i jakoś nie pomieszane to pokusiłbym się o pewną teorię. Wersja SSJ3 owszem znacznie podwyższa siłę fizyczną i masę mięśnie jednak kosztem prędkości i zwinności. Podczas gdy SSJ4 jest zarówno bardzo szybki jak i silny... jednak coś mi się widzi że te informacje są trochę poprzekręcane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2007 o 17:44, Hubi Koshi napisał:

są trochę poprzekręcane.

kosztem prędkości i zwinności to USSJ .a ssj3 jest szybki i silny .być może kilka zer zabrakło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 17:51, Pediator napisał:

kosztem prędkości i zwinności to USSJ .a ssj3 jest szybki i silny .być może kilka zer zabrakło

Też tak sądzę, ale tak żeby być szczerym to kolejne lvle SSJ to było zwyczajnie "odcinanie" kuponów, dopiero SSj4 prezentował sobą coś nowego. Swoją drogą sądziłem że SSJ3 (ach te długi falujące złote włosy) jednak nieco spowalnia gościa... cóż widać już zbyt dawno sobie Dragon Balla nie oglądałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą sądziłem że SSJ3 (ach te długi

Dnia 15.04.2007 o 17:53, Hubi Koshi napisał:

falujące złote włosy) jednak nieco spowalnia gościa...

te włosy takie wrażenie tylko sprawiały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ktoś może mi powiedzieć, czy Dragon Ball AF jest tylko fikcją, czy może nowe odcinki już są w eksploatacji? Kolega mojego brata utrzymuje, że już oglądał kilka pierwszych odcinków tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 14:43, kowboj3 napisał:

A ktoś może mi powiedzieć, czy Dragon Ball AF jest tylko fikcją, czy może nowe odcinki już
są w eksploatacji?

Nikt nie wiek jak jest naprawdę.

Dnia 14.05.2007 o 14:43, kowboj3 napisał:

Kolega mojego brata utrzymuje, że już oglądał kilka pierwszych odcinków tej serii.

Nieźle ściemnia, wątpię żeby już gdzieś można było je oglądnąć lub co gorsze ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 15:03, balduran2 napisał:

> A ktoś może mi powiedzieć, czy Dragon Ball AF jest tylko fikcją, czy może nowe odcinki
już
> są w eksploatacji?
Nikt nie wiek jak jest naprawdę.
> Kolega mojego brata utrzymuje, że już oglądał kilka pierwszych odcinków tej serii.
Nieźle ściemnia, wątpię żeby już gdzieś można było je oglądnąć lub co gorsze ściągnąć.

w dragon ball GT, w ostatnim odcinku songo odlatuje. czyli jak będzie to chyba jak songo powróci, albo przygody songo w kosmosie. ale jak ta seria wyjdzie to wontpie by tvn lub tvn siefem by emitowali. może polsat albo jakiś kanał dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Pamiętaj, że w ostatnim odcinku GT pojawiają się również wydarzenia "100 lat później", gdzie są Vegeta Junior oraz Songo Junior. Pojawia się również Songo, który jednak po pewnym czasie znika. Jeżeli Wyjdzie seria After Future to na pewno bohaterami będą wyżej wymienione postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sory za drugi post z żędu, ale znalazł dragon ball w programie uwaga!. pewnie już to widzieliście. rozumiem już że przestali już wydawać komiks, lae żeby przestawać emitować w telewizii? oglądałem dragon balla, fabuła była taka sama ale nic nie było o tym ze bulma ma się rozbierać. miała iśc tylko na randke. a pani psycholog przeczytała całe 42 tomy i w dwóch znalazła zboczone obrazki i w kazdym po od jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 14:10, kowboj3 napisał:

/.../

Pamiętaj, że w ostatnim odcinku GT pojawiają się również wydarzenia "100 lat później", gdzie
są Vegeta Junior oraz Songo Junior. Pojawia się również Songo, który jednak po pewnym czasie
znika. Jeżeli Wyjdzie seria After Future to na pewno bohaterami będą wyżej wymienione postaci.


niestety nie widziałem dragon bal gt( tylko kilka odcinków ale nie od początku) gdyż w tamtym czasie byłem mały z szeć lat miałem) i dragon ball gt nie oglądalem bo moji rodzice mieli rozwód i cieglą jeżdziłem od jenej babci do drugiej. zakończenia dragon ball chyba nie pamientam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować