Zaloguj się, aby obserwować  
Qba-13

Dragon Ball

856 postów w tym temacie

ja załatwiłem sobie wszystkie odcinki dragon balla z i gt legalnie bo nagrywane z TV :D więc nie pirackie bo ogólno dostępne były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dla was małą zagadkę: W którym odcinku Dragon Ball możemy zobaczyć maskę jaką włożył Son Gohan podczas walki z Son Goku w odcinku Song Gohan[/u]?
Możecie podać numer lub tytuł odcinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem fanem dragonball i mam wszystkie odcinki i kinowe jak byłem mały to nagrałem a kinowe kupiłem a ponadto mam plakaty,książki i karty db.Już kilka razy oglądałem wszystkie odcinki i jeszcze mi się nie znudziły fajnie jak by nową serie stworzyli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę anim i mangi ale oglądałem taki jeden odcinek gdzie taki biały wojownik z ogonem tłukł innego wojaka
eehhh naciągne to było, zerwał ok 100 ciosów jak nie więcej i jeszcze żył.
KIT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 18:13, Sareavok1 napisał:

Nienawidzę anim i mangi ale oglądałem taki jeden odcinek gdzie taki biały wojownik z ogonem
tłukł innego wojaka
eehhh naciągne to było, zerwał ok 100 ciosów jak nie więcej i jeszcze żył.
KIT!

Przyciesz to tylko bajka a w bajkach wszystko jest możliwe ale mi tam się podoba szkoda że, nie ma już w telewizji dragon balla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 19:24, Mac Cry napisał:

Najlepsza była walka z Komórczkiem. Niestety DB GT nie był taki świetny jak Z :/


Mnie się bardziej kreska w GT podobała ale czegoś tam brakowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, kreska jest super, ale wszystko za szybko się działo i w ogóle nie raz mnie wkurzała fabuła. Jednak przyznać muszę, że ostatni odcinek beł super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest odcinek gdy Songo (pisze fonetycznie :P) awansuje na SS1, po tym jak Fryzjer, tzn Frezer zabił Krilana. Szkoda, że nie ma już tego świetnego anime w TV. Oglądałem to jak było na RTL7, a potem na TVN7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 19:38, Luke Shadow napisał:

Najlepszy jest odcinek gdy Songo (pisze fonetycznie :P) awansuje na SS1, po tym jak Fryzjer,
tzn Frezer zabił Krilana.


Mnie się bardziej podobał Songo jako SSJ3 megawojownik :) Z tymi długimi włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 19:40, spider-lady napisał:

> Najlepszy jest odcinek gdy Songo (pisze fonetycznie :P) awansuje na SS1, po tym jak Fryzjer,

> tzn Frezer zabił Krilana.

Mnie się bardziej podobał Songo jako SSJ3 megawojownik :) Z tymi długimi włosami.

Według mnie najlepiej wyglądał jako ssj4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 19:52, TigerXP napisał:

Według mnie najlepiej wyglądał jako ssj4


No mnie chodziło o serię Z. Bo SSj4 jest bezkonkurencyjny.

Miała podobno także powstać nowa seria AF tworzona przez fanów... ale już o tym ucichło. Może to tylko plotka była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2006 o 19:55, spider-lady napisał:

Miała podobno także powstać nowa seria AF tworzona przez fanów... ale już o tym ucichło. Może
to tylko plotka była...


Ta seria już podobno powstała. Cała ekipa ''tych dobrych'' miała walczyć z jednym super bossem, który miał umiejętności wszystkich ''tych złych''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 19:55, spider-lady napisał:

> Według mnie najlepiej wyglądał jako ssj4

No mnie chodziło o serię Z. Bo SSj4 jest bezkonkurencyjny.

Miała podobno także powstać nowa seria AF tworzona przez fanów... ale już o tym ucichło. Może
to tylko plotka była...


Gdzieniegdzie można poczytać jeszcze o tym że AF jest w fazie produkcji. Na internecie krąży też trochę grafik które podobno pochodzą z AF. Ale jak to będzie to chyba nikt nie wie.
Na jednym z obrazków pochodzących z AF widać songa ssj5. Wygląda tak jak Broly tylko ma białe włosy. Muszę przyznać że wygląda ciekawie. Obawiam się jednak że to lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak sprzeczne informacje xD Ale nie wiem czy kolejna seria nie byłaby po prostu próbą ciągnięcia tego co już ktoś zaczął... Może i lepiej, że jej nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 20:01, spider-lady napisał:

Nie ma to jak sprzeczne informacje xD Ale nie wiem czy kolejna seria nie byłaby po prostu próbą
ciągnięcia tego co już ktoś zaczął... Może i lepiej, że jej nie będzie.

GT już było naciągane! Akira Toriyama wymyślił DB i narysował go. Potem przyszli panowie co chcieli nakręcić Anime o DB i tak powstał Dragon Ball który mieliśmy okazje oglądać na RTL7 i TVN7. Po kilku długich latach przyszło kolejnych kilku panów do pana Akiry i powiedzieli (mniej więcej tak ;))"masz tu kase i rób następną część DB!" i tak powstało DBZ. DBZ nie miało juz tego czegoś co miało DB. A GT to już konkretna pomyłka! Bo to nie on już rysował postacie tylko był konsultantem żeby GT jakoś jeszcze przypominało DB i DBZ. Jeszcze chyba nikt nie wymyślił takich przekleńsw żeby dało sie opisać DBGT! IMHO oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak można kochać całkowicie pozbawione dialogu (prucz wstępu do walki) wordobicie. Może mi to wyjaśnicie bo też chce zrozumieć chyba, że to wiedza dla nielicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować