Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obrazkowy konkurs Blizzarda nie dla Polaków

106 postów w tym temacie

Eh, dlaczego najeżdżacie na Blizza? Oni mogą robić co chcą i kiedy chcą... i niech uważają że Polska jest zacofana, mają do tego prawo. Mogą nas uważać za dupków bo mają do tego prawo. A jak się nie podoba to nie grać w WoWa i już a nie pisać swe gorzkie żale na forum. Wiele krajów uważa nas za zacofanych więc i Ameryka tak pewnie o nas sądzi. I trzeba sie z tym pogodzić. A propozycje "kliknijmy wszyscy Cancel Account" są wg. mnie dziecinne. I tak im to szkody nie zrobi, oni się topią w błocie, to tak jakby powiedzieć "nie będziemy kupować Windowsów Microsoftu!". Szanuje Blizzard, i tak zostanie. Nie będe się obrażał tylko dlatego że nie dali dopuścić Polski do jakiegoś głupiego konkursu. a więc Sayo nara ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet fajny konkurs... Oczywiście tylko dla tych, którzy grają w WoW-a, ale czemu nie dla polaków?
Swoją drogą - ciekawe czyja to wina, że Polska nie znalazł się na tej liście... dystrybutora czy samego Blizzarda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No panie Blizzard, co pan? Do reszty żeście zgłupieli? Wyeliminowac Polaków z takiego fajnego konkursu? Na znak protestu przestaję grac w WoW`a! (bo mi sie abonament skończył..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chamstwo, jak gra jest płatna i przecież grają w nią ludzie z całego świata, to wyszscy powinni mieć możliwość brania udziału w konkursie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehs to nie bede mogl dac screenow takich jak sam vs 6/100+/farma honoru na zeppelinie czy tez wojny (celowo uzyte te slowo) A i H przy wchodzeniu TBC (blasted lands) - 400 / 400 ++ = ( damn you bliz
napisze u nich na forum i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, place - wymagam, w koncu w takim kapitalistycznym kraju jak USA powinni o tym wiedziec. Nie wydaje sie wam ze gdyby zaskarzyc Blizza o to ze nie traktuje mnie na rowni z innymi uzytkownikami latwo by bylo taka sprawe wygrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 14:35, bartez743 napisał:

Eh, dlaczego najeżdżacie na Blizza? Oni mogą robić co chcą i kiedy chcą... i niech uważają
że Polska jest zacofana, mają do tego prawo. Mogą nas uważać za dupków bo mają do tego
prawo. A jak się nie podoba to nie grać w WoWa i już a nie pisać swe gorzkie żale na
forum.

Po pierwsze: Polska nie jest wyjątkiem. Do konkursu nie są dopuszczone kraje Europy Wschodniej (w tym Rosja), a nawet parę z zachodniej (ponoć Włochy i Portugalia)
Po drugie: znasz zasadę " płacę, więc wymagam" ?
Jeżeli ktoś płaci taką samą stawkę, jak obywatele innych krajów, to powinien mieć prawo do korzystania z tych samych usług, w tym konkursów.
W tym wypadku Blizz nie zezwala Polakom brać udziału w konkursie ze względu na polskie prawo, w którym jest jakiś paragraf, nie zezwalający na takie praktyki.
Więc swoje banialuki na temat poglądów Blizzarda na Polaków możesz wsadzić do przysłowiowego śmietnika:)

P.S Nawet nie wiesz jakby się im oberwało gdyby prawdziwym powodem niedopuszczania jakiekolwiek kraju do takich konkursów byłyby ich uprzedzenia do konkretnych narodowości. Brukowce tylko czekają na takie sensacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zaznaczyć, że żaden z wcześniejszych konkursów WoW-Blizz nie obejmował polskich graczy. Wiąże się to prawdopodobnie z brakiem przedstawicielstwa Blizz''a w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 13:53, Blober napisał:

@Tomek1120: tak, rasiści, faszyści i neonaziści.
Poczytaj lepiej co to rasizm, zanim cokolwiek napiszesz. :)


I jeszcze neostradziści! I Neomatriksi!

Polska to zbyt mały rynek, aby w niego inwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli nie pozwalaliby z powodu jakichś uprzedzeń, to proszę nie zapominać, że to nie są czasy Chrobrego, że naprawdę liczyliśmy się w Europie. Po drugie proszę nie mówić, że żaden konkurs związany z WoWem był zakazany dla Polaków. Ja osobiście się tym nie interesuję, ale znajomy wziął udział w konkursie na pomysł na potwora bodajże i wygrał na pół roku granie w WoWa za free (za grę też rzecz jasna nie płacił).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego przestałem grać w WoWa a grałem na Burning Legionie ponad ROK!!


Wszystkie konkursy nie obejmowały POLAKÓW!!

Pamiętam jak był konkurs z rekrutacją nowych ludzi za co dawali miesiąc gry gratis...


akurat kilku moich kumpli dołączyło w tym czasie do gry i co... powinienem mieć 4 miechy gratis a nie dostałem nic bo jestem POLAKIEM!

taka polityka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 07:57, Rusell napisał:

pfff nab znaczy w sieciowkach to samo co noob, nap, njub, n0b etc widac ze siedzisz w
tym od niedawna ;>


Zgadza sie, raptem z jakies 10 lat ;-)

A z tym nap to juz w ogole niezle przegiales pale... ;-)

Coz moze w "indochinskich" dialektach graczy z Korei badz Polski, takie okreslenia sa ok... Co kto lubi...

A co do "stfu" to o ile nie miales namysli Szanuje Twoje Fajne Umundurowanie "nab''ie" to chyba jednak cos z Toba nie tak ;-), ale coz... od tego to sa Moderatorzy, a nie ja wiec EoT.

Pozdro :-)

A co do uaktualnienia ze strony CDP, to jak zwykle umyli rece, przeciez to nie my! To ONI!!! Szkoda slow... ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to peszek - okazuje się że te wszystkie dzieciaki też zaglądają na oficjalną stronkę WoWa. I, jakby tego było mało, czytają ją o wiele uważniej. Brawa dla pana/i newsmana. Nie mogę się doczekać czym nas znów zaskoczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to nie było jeszcze konkursu organizowanego przez Blizzard w którym polacy mogliby wziąść udział... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować