Zaloguj się, aby obserwować  
MLODY2K6

ALIENS: COLONIAL MARINES - Temat ogólny

188 postów w tym temacie

Słychać coś w temacie, czy jednak wstrzymali grę? Żadnych nowych newsów nie wróży dobrze, a gra ma wyjść wiosną 2012. Jak nawet wyjdzie to o dobrym marketingu w tym przypadku nie będzie można mówić, a to w dzisiejszych czasach przecież podstawa. Także coś mi tu nie pasuje.

Może czekają na wejście do kin Prometeusza Ridleya Scotta? No nie wiem ja bym chętnie pograł, bo na AvP3 wielu się zawiodło - multi praktycznie nie istnieje, a single też już nie to.. nie rozumiem jak można było zepsuć taki tytuł - wystarczyło zrobić AvP2 w nowej oprawie graficznej. Po 10 latach fani wybaczyliby nawet odgrzewany kotlet, bez żadnych nowych rozwiązań, wystarczyło zachować klimat.. jak się okazało nawet to było za trudne. Z drugiej strony AvP2 to tytuł niemal idealny, twórców AVP3 zadanie najwyraźniej przerosło.

Aliens: CM daje nadzieje, że znów będę spoglądał z niepokojem na czujnik ruchu, tyle tylko czy temat jest nadal aktualny? Wie ktoś coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cisza jak makiem zasiał. A tu premiera za 13 dni. Osobiście czekam na ten tytuł już ładnych parę lat. Najbardziej interesuje mnie tryb Cooperacji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2013 o 21:35, sylwasss napisał:

Cisza jak makiem zasiał. A tu premiera za 13 dni. Osobiście czekam na ten tytuł już ładnych
parę lat. Najbardziej interesuje mnie tryb Cooperacji. :)


Cisza bo większość ludzi wypowiada się w wątkach pod newsami związanymi z A:CM.
Ja bardzo czekam na ten tytuł i moją EK.
Co-op średnio mnie interesuje ale może trochę pogram. Przede wszystkim ciekawi mnie fabuła, jak to wszystko wymyślili. Mam kilka wątpliwości a dodatkowo moje wymagania wzrosły po tym jak 20th Century uznało A:CM za część kanonu Obcego. Jeśli tak, to oznacza, ze musi być dobrze, right? Mam taką nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście jakoś ostatnie trailery zniechęciły. Wszystko wskazuje na to, że ta gra to będzie hulaczna sieczka z Marines w roli głównej. Gdzie strach i mrok? Na chwilę obecną sobie odpuściłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 16:55, Damianuss1 napisał:

Wszystko wskazuje na to, że ta gra
to będzie hulaczna sieczka z Marines w roli głównej.

Tak jak film, na którym się wzoruje? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem wspaniałego maila:

"Z przykrością informujemy, iż byliśmy zmuszeni do anulowania Państwa zamówienia przedpremierowego na edycję kolekcjonerską gry Aliens: Colonial Marines. W piątek zostaliśmy poinformowani przez wydawcę gry, iż rezygnuje on całkowicie z wydania edycji kolekcjonerskiej tego tytułu w naszym kraju. W tych okolicznościach nie pozostało nam nic innego jak anulować Państwa zlecenie. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Edycja limitowana gry Aliens: Colonial Marines będzie normalnie dostępna. Jeżeli są Państwo zainteresowani zamówieniem edycji limitowanej to zamówienie na ten produkt można składać poprzez poniższe strony:"

No to CDP poleciało w kule....
Trudno... Nie zobaczą w takim razie mojej kasy. Zamawiam grę z UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 12:08, Janek_Izdebski napisał:

Ja jestem chętny w wersji na PC-ta. :)

BTW, kupujesz "Season Passa"? :)


Ja zamówiłem wersję kolekcjonerską na PC po ENG, więc trzeba się będzie zgadać na partyjkę. :)
O jakim season passie mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 12:11, Eff3ctiv3 napisał:

Ja zamówiłem wersję kolekcjonerską na PC po ENG, więc trzeba się będzie zgadać na partyjkę.
:)
O jakim season passie mówisz?

O tym:

http://store.steampowered.com/app/224840/

http://www.greenmangaming.com/s/pl/en/pc/games/shooter/aliens-colonial-marines-season-pass/

Ze wszystkimi zniżkami, kosztuje on na GMG 20,25$. :) Na Muve Digital pewnie także będzie, ale zapewne po 119 zł, jak w przypadku innych "Season Pasów", które oferują... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 12:15, Janek_Izdebski napisał:

Ze wszystkimi zniżkami, kosztuje on na GMG 20,25$. :) Na Muve Digital pewnie także
będzie, ale zapewne po 119 zł, jak w przypadku innych "Season Pasów", które oferują...
;)

Jak zamówiłem wersję kolekcjonerską, to opłaca mi się jeszcze dokupić ten season pass?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 12:20, Eff3ctiv3 napisał:

Jak zamówiłem wersję kolekcjonerską, to opłaca mi się jeszcze dokupić ten season
pass?

Jeśli to będą rozbudowane wątki fabularne pokroju DLC do "Borderlands 2" (a to przecież ta sama ekipa produkująca grę - Gearbox) + dodatkowe tryby rozgrywki w multi, to myślę, że warto. :)

Poza tym, jak pokazałem wyżej opłaca się kupić tego "Season Passa" wcześniej. Później będzie on zapewnie droższy, a na takim Muve Digital może być nawet po 119 zł (tyle kosztują tam "Season Passy" do "MP3" i "Borderlands 2").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 12:09, Janek_Izdebski napisał:

A gdzie zamawiałeś? Na Gramie, w Ultimie, czy na Muve.pl?


Na gram.pl. Jeśli kupuję w Polsce to tylko na gram.pl :)

Teraz zamówiłem z amazon.co.uk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 12:27, Eff3ctiv3 napisał:

W sumie 27 $ to nie jest jakoś dużo. Gorzej jakby to funty były. Muszę się nad tym
zastanowić.

Z voucherem zniżkowym GMG25-T6JV8-1NPBA, to bedzie dokładnie 20,25 dolara. :)

@Phobos_s
Ciekawe, czy na Muve.pl też anaulują kolekcjonerki. Do tej pory były dostępne.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 12:48, Janek_Izdebski napisał:

Ciekawe, czy na Muve.pl też anaulują kolekcjonerki. Do tej pory były dostępne.

Pozdrawiam.

Wycofali ze sprzedaży polską wersję EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować