Zaloguj się, aby obserwować  
MLODY2K6

ALIENS: COLONIAL MARINES - Temat ogólny

188 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2013 o 19:36, Dandelion1 napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=8dPF8jpItCs

Czyli pierwszy kandydat do crapa roku 2013 już znany:) Współczuje tym co maą pre-order.


Mi wystarczyło to, że ta gra jest na Unreal Engine 3 i już wiedziałem, że ta gra to będzie syf, i nie chodzi mi tu o grafikę ale ten silnik nie ma fizyki a ta juz była w grach w 2002-2003 roku a tu mamy 2013.

W ogóle czytałem, że gra ma straszne bugi a do tego AL wrogów jest tragiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Games TM (brytyjski magazyn) - 4/10
PS3gen (francuski portal) - 5/10

Nie wygląda to dobrze. Co prawda to pierwsze oceny i jest ich mało, ale nie nastraja to optymistycznie. Grą się nie interesowałem ze względu na to, że gry Gearboxu jakoś mi się nie podobają. Ale tak słabych ocen się nie spodziewałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2013 o 19:36, Dandelion1 napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=8dPF8jpItCs

Czyli pierwszy kandydat do crapa roku 2013 już znany:) Współczuje tym co maą pre-order.


Uwielbiam takie filmy :D. Ja miałem zamawiać, ale się wstrzymałem. Zobaczymy co jeszcze z tego wyjdzie. Wychodzi na to, że każda gra która powstaje dłużej niż kilka lat jest crapem ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie wszystkie opinie tych co już grali są negatywne. Kampania faktycznie trwa 5h, grze brakuje klimatu, ma słabe AI, grafikę i system oświetlenia. Wygląda na to, że po zapowiedzi w 2006 gra znajdowała się w produkcji gdzieś do 2008. Potem prawdopodobnie projekt wstrzymano, siły produkcyjne przerzucono na Borderlands by wreszcie je skończyć (Border też miał długi proces produkcji i przeszedł zmianę koncepcji w trakcie). Alien przelażał kilka lat w zamrażarce po czym został rozmrożony na E3 2011. Przez te 1,5 roku Gearbox naprędce posklejał grę by w końcu ją wydać na głowie mając sequel Bordera, więc podejrzewam, że Colonial Marines zajmował się mały zespół. Szkoda bo Aliens Camerona to mój ulubiony film z kwadrologii Obcego, więc liczyłem na przyzwoity sequel. Grę tak czy siak obadam bo podejrzewam, że dość szybko cena zejdzie do 10-15 funtów na Amazonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heeh.... jako fan ALIENS moge napisac ze moglobyc lepiej ale bardzo sie ciesze ze jest nowa gra w tym swiecie i juz moge powiedziec ze ciesze sie nia bardziej niz AVP3. NIE SLUCHAJCIE INNYCH - zagrajcie sami/poczekajcie az stanieje. To oczywiste ze widac wplyw konsol ale jak wystrzelilem z mk-1 to p prostu poczulem sie supe wakcji! W nocy znow zakladam sluchawki i gram bo w koncu zaperacowalem i kupilem te gre. A recenzje? Coz....sam napisze swoja jak przejde gre od dechy do dechy....nawet jesli mialoby to trwac tylko 5h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG ale gniot wyszedł z tego, jedyne co mi się podoba to klimat- cała reszta do bani - cena tej gry powinna być maksymalnie 50zł...szkoda, bo liczyłem na to, że zniknę na kilka godzin w świecie obcego i będę się dobrze bawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja mam nadzieję, że jakiś patch pojawi się już zaraz... Bo AI czy błędy w multi zabiją te grę... Nie to żeby miała i tak jakieś wielkie szanse...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 11:10, Phobos_s napisał:

To ja mam nadzieję, że jakiś patch pojawi się już zaraz... Bo AI czy błędy w multi zabiją
te grę... Nie to żeby miała i tak jakieś wielkie szanse...


Myślę że jak na spokojnie zobaczą w czym jest problem przede wszystkim, co może najbardziej przeszkadzać graczom, to zabiorą się za łatanie. Oby się porządnie za to wzięli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 18:24, horpah napisał:

gra mi nie odpala.brak pliku wykonywalnego.co robić


Użyj na steamie sprawdzanie spójności plików powinno dościągać brakujące elementy
Biblioteka gier w steam tam właściwości na alien i szukaj opcji sprawdź spójność plików

Może ktoś zdać relacje z multi w tej grze ?
Tak samo ludzie po nim jadą jak po single czy multi nawet im się udało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować