Zaloguj się, aby obserwować  
Clicker

Gram.pl się stacza?! - Reaktywacja

73 postów w tym temacie

Postanowiłem urządzić reaktywację tegoż oto tematu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=32148&tpage=3
Do dziś nie rozumiem jakim wyjaśnieniem bronił się Wojman zamykając poprzedni temat, dlatego żeby się nie czepiał radzę nie wszczynać tzw. ''pyskówek'', gdyż będą one zgłaszane moderatorom (chociaż pyskówki jak pyskówki być muszą, bo to dzięki różności zdań forum trwa, co by było jakby wszyscy twierdzili tak samo to ja nie wiem, możliwe że nuda by panowała). Więc zacznijmy na nowo temat.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie zauważyłeś ale ostatnio gram.pl zaczęło się mocno rozwijać, stało się samodzielną spółką czy coś takiego, po prostu pnie się w górę a nie stacza jak to ująłeś. Może byś podał jakieś argumenty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak być może pnie się w górę. Ja nic nie zarzucam ale przydałoby się kilka zmian, zmiana moderatorów (niektórych) na przykład. I ogólnie zamknięcie większości gierek forumowych, a także przydałyby się szerzej otwarte oczy modów, ot co. No i forumowicze mogliby czasami pohamować swoją złość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 20:21, Clicker napisał:

Tak być może pnie się w górę. Ja nic nie zarzucam ale przydałoby się kilka zmian, zmiana
moderatorów (niektórych) na przykład. I ogólnie zamknięcie większości gierek forumowych,
a także przydałyby się szerzej otwarte oczy modów, ot co. No i forumowicze mogliby czasami
pohamować swoją złość.


zamknięcie większości gierek forumowych to raczej dobre posunięcie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie mogę się zgodzić z Tobą Vesania666 :).
Dobrym posunięciem byłoby zrobienie czegoś z szybkością serwisu. Bardzo wolno mi się poszczególne strony wyświetlają ale to raczej nie ma wpływu na "staczanie się" :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może moderatorów nie trzeba zmieniać, ale przydałoby się aby blokowali każde kolejne konto osoby zbanowanej, tak dożywotnio. Z takimi zmianami można by spokojnie żyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak no ale co poradzić skoro takich możliwości na razie nie mają, no cóż. Niestety, nie ma lekko... ale nie rozumiem pani poglądów, mnie tam oni tak bardzo nie przeszkadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy muszą pilnować porządku na forum więc jak im nie podpadniesz to nic Ci nie zrobią. Co do gier forumowych to też jestem przeciwny ale moderatorzy zamykają duble, a przez takie gierki forumowe zwiększa się społeczność forum, ludzie wciąż wracają i piszą, tak bynajmniej powiedział jakiś moderator. Więc wałkowanie tego samego w kółko i tak nic nie zmieni więc ja bym dał sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3x ban, a potem ban na IP i tyle...

Też bym zamknął część gierek forumowych - szczególnie te w których nie wymaga się od uczestników większego zaangażowania (wiedzy, spostrzegawczości etc.).

W topikach o konkretnych grach co jakiś czas ktoś mógłby tworzyć/uaktualniać FAQ. Dlaczego niby wątki o RPGach są niezmiernie popularne, mimo że każdy zna te gry na pamięć? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO w temacie powinno być, jeśli już to forum gram.pl się...
Bo jak zauważyłem, Twoje argumenty dotyczą jak na razie jedynie spraw związanych z samym forum.
Fucktycznie, parę zmian można by było wprowadzić, jak choćby te nieszczęsne fircykwaśne i uberspamerskie gierki.
Jednak, same gram.pl jak zauważył 143872 dzięki swoim strategiom toczy się do przodu jak baca po śliwowicy ze stoku. Oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 20:29, Mistic napisał:

Może moderatorów nie trzeba zmieniać, ale przydałoby się aby blokowali każde kolejne
konto osoby zbanowanej, tak dożywotnio. Z takimi zmianami można by spokojnie żyć :D

fakt ale dodalbym iz perekt zupelnie by bylo gdyby zamknac zlikwidowac przeprowadzic zaglade itp itd tematow jak grasz czy nie grasz lubisz czy nie lubisz i innych bzdurnych gierek;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 20:36, Dark Templar napisał:

3x ban, a potem ban na IP i tyle...


Ban na IP nie wiele zdziała. Najlepszym rozwiązaniem byłby ban na hosta.
Gry forumowe można przeżyć jeśli coś ciekawego wnoszą... a odpisywanie tego samego po 5 razy nie jest już ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 20:40, Lord Matti napisał:

Gry forumowe można przeżyć jeśli coś ciekawego wnoszą... a odpisywanie tego samego po
5 razy nie jest już ciekawe...

Gry forumowe nie są złe, gorzej z quizami. Zasady w nich często sie powtarzają ,niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 20:42, AQ22 napisał:

> Gry forumowe można przeżyć jeśli coś ciekawego wnoszą... a odpisywanie tego samego
po
> 5 razy nie jest już ciekawe...
Gry forumowe nie są złe, gorzej z quizami. Zasady w nich często sie powtarzają ,niestety.


Zgadza się... a poza tym według mnie powinne być te wszystkie rzeczy oddzielone tak jak pomoc techniczna a nie tak porozrzucane po całym ekranie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 20:42, AQ22 napisał:

Gry forumowe nie są złe, gorzej z quizami. Zasady w nich często sie powtarzają ,niestety.

Mam nadzieję że tutaj się przejęzyczyłeś, powiedz mi, jaki jest sens w zabawie "masz czy nie masz?". Co do quizów to chyba normalne że zasady się powtarzają bo chodzi o to żeby pokazać że ma się jakąś wiedzę na konkretny temat. Chyba każdy normalny wolałby pisać w quizie niż w spamerskich grach typu masz czy nie masz, przynajmniej pisanie ma jakiś sens a nie tylko spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak widzę małe niespodziewane odświeżenie?:D No ale przechodząc do rzeczy- taki temat moim zdaniem jest potrzebny, gdyż na gram.pl trzeba też czasem spojrzeć krytycznym okiem. Fakt faktem nie zawsze tu jest klarownie i przejrzyście (vide Twój problem z zamknięciem tego samego tematu bez właściwie podania przyczyn). No ale myślę, że w jakiś sposób to się może zmieni, są pewne roszady. Tym niemniej fakt- o niektórych sprawach warto dyskutować, nawet o tych mniej przyjemnych. Pierwszą zmianą jak dla mnie powinno być zlikwidowanie schematów gier forumowych (zostawić tylko oryginalny pomysł, żeby nie było jak już jest lubisz czy nie lubisz to tylko to, bo jest oryginalne, a nie zaraz kochasz czy nie kochasz: oczywiście to tylko przykład).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować