Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V w planie wydawniczym CD Projekt!

97 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2005 o 16:36, yoshi-1 napisał:

Narazie jest tylko wersja beta. Najważniejsze, że niebędzie tak skaleczona jak HoMM IV.


Nawet bety jeszcze nie ma;) oczywiscie chodzi mi o prawdziwą betę, ze wszystkimi zamkami, mapami, jednostkami itp. To, co krazy po sieci to najwyżej późna alfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to cool ... moze nowy tworca i wydawca nieco swierzosci wprowadzi ... HoM&M 4 nie bylo zle, ale nieco przesadzone. Za to przez trojke o malo sie nie rozstalem z seria ... A i tak od czasu do czasu gram w Price of Loyality ... zadna nowa wersja nie pobije tej starej w moich oczach. Chociaz piatce zycze sukcesow i powodzenia, bo wyglodniala horda fanow w razie wpadki nie zostawi suchej nitki na tworcach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 18:45, buras napisał:

to przez trojke o malo sie nie rozstalem z seria ...


Nie wiem jak ty ale dla mnie trójka to najlepsza gra wszechczasów... zreszta prawie wszyscy twierdzą że 3 to najlepsza część serii... ale o gustach sie podobno nie dyskutuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>prawie wszyscy twierdzą że 3 to najlepsza część serii... ale o gustach sie podobno nie dyskutuje;)
---> Ja uważam , że 2 była lepsza ;-) Ale nie będe podawał żadnych argumentów coby wojny nie wywołać żadnej ;-) Zresztą konkretnych zarzutów do trzeciej części nie mam, po prostu w dwójeczke przyjemniej mi się grało :-]
A fakt umieszczenia HoMM5 w planie wydawniczym CDP ? Przecież to było już chyba od dość dawna wiadome kto grę wyda, więc z mojej strony jakoś teraz już szczególnej radości nie było ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super wiadomości! Może będzie fajna zniżka w wPLN xD albo jakiś super konkurs!

--->Thom_Headhunter
CLASH? To było coś! Ta muzyka! Ten świat! Ta gra... wyzucanie chłopów z zamku i dawania im ''Redmbulla'' xD Ale ja bym nie nazwał tego klonem Hirołsów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swieta prawda Cesarzu ... niestety dysponowalem na poczatku jedynie polska wersja i tlumaczenia nazw mnie rozwalaly na lopatki. Dodatkowo zmiany w zamkach zdecydowanie nie przypadly mi do gustu. Co bylo zupelnie usprawiedliwione po katadtrofie w czwartej czesci. Wg mnie najlepszy byl dodatek Shadow of Death, Armageddons Blade sredni, a podstwawka tragiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ale to już nie 3DO :/

To nie oznacza, że twórcy inni. Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że są to ci sami, wykupieni razem z całym 3DO. Ale mogę się mylić, bo to w większości moje domysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna gierka od tąd jak ubisoft wzioł się za wszystko to wszystko lepiej wygląda i jest bardziej dostępne w naszym kraju. Mam nadzieję że ta gra niebędzie tak przeraklamowana jak warccraft 3 i w przyszłości nie będzie trzeba płacić za nią abonament:-/ oby tak niebyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaak. Piąteczka nadchodzi :))) Yeah. Ale sie podjarałem ;). Te noce spedzone przy III... Ech... Mam nadzieje ze V bedzie lepsza od III i IV razem wzietych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem polityki CDPojekt - ale wbijam w to - bo pewnie to jakis "plan calosciowy" - w kazdym razie w czeskim oddziale CDProjektu mozna juz zamawiac Heroesow 5 przedpremierowo - kosztuja 999 czeskich koron czyli ok. 130PLN - u nas dopiero info ze sa w planie wydawniczym - hmm.. wg mnie powinno byc odwrotnie patrzac gdzie jest siedziba a gdzie oddzial :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 16:22, mess napisał:

@Temist: lol "Gra ma wyjść 1.02.2005." Czyli wychodzi z tego ze gra juz jest dostepna tylko hm gdzie ja mozna kupic? :D


No tak pobozne życzenia. Choć z drugiej strony według pierwotnych zamierzeń 3do to miala wyjsc nawet wczesniej.
Oczywiście chodziło mi o 1.02.2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam czwórkę za najlepszą część. Tylko jedna rzecz była niezbalansowana - bohater na wyższych poziomach w pojedynkę rozwalal 20 czarnych smoków, ale oprócz - niemal same plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować