Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V w planie wydawniczym CD Projekt!

97 postów w tym temacie

Wiosna 2006 - zapewne wtedy też zobaczymy angielskie wydanei HoMM V. Wszystko dlatego, że beta testy majatrwać 2-3 miesiace. Miały zaczać się w połowie września, ale jakoś nie słychać o tym, aby się rozpoczely, wiec zapewne będzie opóźnienie z premierą gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

albo mi sie wydaje, albo ta gra byla juz wczesniej w planie wydawniczym ;)
czekam z niecierpliwością, zeby wyadac czesc moich wirtualnych pieniedzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem/napiszę tak:
Gra ma wyjść 1.02.2005.
O ile dobrze pamiętam to IV wyszła jakoś niecałe dwa tygodnie po wyjściu na Zachodzie (pamietam do Empiku na Nowym Świecie gra przyszła przed 12 i byłem jej pierwszym nabywcą).
I tyle daje czasu CDP.
Chociaż wolę grać w wersje ang. to mogę/chciałbym wesprzeć mojego ulubionego polskiego wydawce moimi dzindziorami (pięniędzmi, nawet niekoniecznie wirtualnymi) i kupić polską wersję. Ale moja hojność ma swoje granice, czyli 15 dni.
I tyle czasu moge czekać. Ale jeżeli gra ma wyjść na wiosnę, to jest co najmniej 7 tygodni po premierze światowej, to tyle czasu moje serce fana nie wytrzyma (i podejrzewam, że nie bede odosobniony). Ba, oczywiście nie wszystko zalezy od CDP - Ubisoft tez moze miec swoje humory i cos tam kręcić, niemniej jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu myslalem, ze spadne z krzesla. Ponad pol miliarda euro zysku firmy w branzy growej? Po sprawdzeniu na ubisoftgroup.com zagadka sie wyjasnila - owe 538 milionow euro to przychod albo sprzedaz za poprzedni rok fiskalny. Zysk, czyli dochod wyniosl nieco ponad 20 milionow euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować