Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Internet Explorer 8 Beta 1 dostępny do ściągnięcia

54 postów w tym temacie

zorza

Stale malejąca liczba użytkowników Internet Explorera z pewnością dała do myślenia jego twórcom, gdyż ostro wzięli sie do roboty. Poskutkowało - już wczesne robocze wersje IE8 przechodziły test ACID 2. Teraz czas na pierwszą betę.

Przeczytaj cały tekst "Internet Explorer 8 Beta 1 dostępny do ściągnięcia" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne, co mi się podoba w tych nowszych wersjach IE, to dobór czcionki, który wydaje mi się taki bardziej estetyczny ;D.
Ale wierny jestem liskowi, toteż czekam na finalną 3 wersje tej przeglądarki ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

warto wspomnieć że wbrew wcześniejszym zapowiedziom domyślny będzie tryb zgodności z standardami W3C (co jest nowością w przypadku ie), zaś tryb zgodności z autorskimi pomysłami Microsoftu (ie 7, niewiem co z 6) będzie albo jak się kliknie specjalny guzik na pasku, albo jak strona nie będzie miała znacznika doctype (czyli sama nie będzie zgoda z standardami). A co za tym idzie wreszcie będzie można zrobić jedną wersję strony, a nie jak dotąd osobno dla ie i całej reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe czy tym razem znowu schrzanią IE czy poprawią, bo 7 to totalna kiszka. IE 7 było wolniejsze od 6 :|. Ale co mi tam ja używam Firefoxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee-tam! Ja zostanę przy Mozilli, ale może wypróbuję tego Explorera. Microsoft trochę interface "zmaścił"... mogli taki bardziej standardowy dać, tylko lepsze efekty graficzne ustawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 18:14, Bartek 93 napisał:

Sciągłem, połaziłem i wyrzuciłem. Wolę już betę FF 3 :PP

To samo! FF po prostu taki, fajniejszy i taki bardziej intuicyjny, no - lepszy jest! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować