Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

KOTOR MMO - spekulacje odżywają

42 postów w tym temacie

Warhammer Online, teraz jeszcze KotOR... Gdyby nie to, że nie mam kasy na abonament, stałbym pewnie przed ciężkim wyborem :D. A tak, bardziej czekam na info o KotORze III, niż o jego wersji MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm w sumie to jest to czego mi brakuje... MMO w uniwersum Star Wars''a. Szczerze ? Jeżeli nie spartolą gry, dla mnie jako fajna SW pozycja obowiązkowa. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lepiej by było, żeby MMO pozostało MMO, a KoTOR pozostał tajnym projektem we współpracy z Lucas Arts. jakoś nowego KoTOR''a w konwencji MMO bym nie przełknął.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdyby kiedyś taka gra powstała, ale niech się nie śpieszą - żeby nie wyszło byle co.
A poza tym, powstają już takie MMO jak Star Trek Online czy też Stargate Worlds - więc chyba przyszła pora na Star Wars MMO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do zapalencow - to sa spekulacje, ktorych wiele. Nie przywiazywalbym do nich wiekszej wagi.
Co do samego KotORa... Ja rozwniez uwazam, ze postac MMO zniszczylaby ten tytul. W KotORze zawsze chodzilo o fabule, o ten klimat... Pozostalbym przy kampani dla jednego gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chcę żadnego KotORa MMO! Ja czekam kolejny już rok na jakąkolwiek informację o tym, że Obsidian lub BioWare zabiera się w końcu za kontynuację historii Knights of the Old Republic, ale w formie zbliżonej do poprzednich KotORów lub Mass Effect. Ja i tysiące fanów tej serii i Star Warsów w ogóle, chcemy wreszcie poznać dalsze losy Revana i Exile. Ile można czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I szl... traf kolejne uniwersum i historie. MMO w świecie Star Wars? Podziękuję, nie zagram, sieczkę to mogę sobie urządzić w UT. Przeklęte mmo, taka sama plaga jak i Simsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde coraz to kolejne "marają" uniwersa może zrobią sims online a przepraszam już takie coś było no to może Barbie MMO xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować