Zaloguj się, aby obserwować  
Asthariel

Do jakiego świata znanego z książek, gier, filmów chcielibyście się przenieść?

49 postów w tym temacie

Hmm... Ja bym chciał się przenieś do tych gierek:
- Call of Duty 4
- Gothic 3
- Metin 2
- Pes08
- WarRock
No i to wszystko xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śródziemie w czasach po Wojnie o Pierścień, by odwiedzić miejsca znane z książki.
Uniwersum Gwiezdnych Wojen (zobaczyć wschód bliźniaczych słońc na Tatooine - bezcenne).
Oczywiście Zapomniane Krainy i miasto Neverwinter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja moi drodzy chciałbym się przenieść do Wiedźminlandii. Przejść mutacje i szkolenia wiedźmińskie i siać postrach w brutalnym świecie. Oprócz tego świat Warhammera, gdzie chciałbym być orkiem:) Waaaaaaagh!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, wpadł mi do głowy jeszcze jeden pomysł, fajnie byłoby znaleźć się w realiach znanych z filmu "Wodny Świat"- Ziemia zalana wszechoceanem i ludzie żyjący w miastach-tratwach, lub samotnie żeglujący na łodziach, które były jednocześnie ich domami. A jakie rybki w wodzie pływały :)

BTW: straszą tym globalnym ociepleniem, więc kto wie czy rzeczywiście nie będę miał okazji czegoś takiego doświadczyć ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najfajniej by było zostać... JEDI, chciałbym zobaczyć telos i tatooine, usiąść w sali tysiąca fontann na corusant, odwiedzić korriban, studiować holokorny największych mrocznych lordów, to by było coś.
W Śródziemiu jest za mało magii więc odpada, ale żyć w Neverwinter to już bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 17:17, MunroX napisał:

Hmm... Najpierw do świata Geralta,potem do Persji a na koniec może do Mrocznego świata
Hitmana...

Taaa... bardzo ciekawy wybór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się - kiedyś bardzo chciałem trafić do Hogwartu. Ciekawe, czemu nie trafiłem ? :-P

I małe sprostowanie - chodzi mi o WYKREOWANY ŚWIAT FANTASTYCZNY, a nie, do jakiej gry chciałbym sie przenieśc jak niektórzy piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście do Wyzimy ;P Chociaż w Hogwarcie też est fajnie, ale teraz już raczej nie trafie, chyba że za pare lat jako nauczyciel xD ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować